Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Selam kızlaaar ne zamandır giremedim iş güç vs.. ama sizleri terk etmedim :KK66: Ameliyatım 2. ayını doldurdu hatta geçti bile artık bir sıkıntım kalmadı istediğim tüm kıyafetleri giyebiliyorum 36 bedene kadar düştüm.. Hem doktorum hem benim sayemde tabiki tek taraflı olmuyor malesef :KK66: artık koca göbeğimden utanmamada gerek kalmadı kısacası ben mutluyum çok şükür... İsteyen herkes mutlu olsun... Ameliyat olacak olanlar sakın korkmayın çok çekmesenizde çekilen tüm sıkıntılara değiyor hayatımda verdiğim en doğru karar bu karın germe ameliyatı.. Darısı tüm isteyenlerin başına...
Biz ameliyat olacaklara süper moral!!! Teşekkürler...

C Cerana benim amalyata 23 gün olmasına ramen acayip korkuyorum oğlum uzakta ona söylemeden yaptıracağım ama bu bu ameliyat korkusumu heyecanımı adını koyamadığım şey varya bitirdi beni olsammı olmasammı ikiledeyim sanki ameliyattan sonra uyamıyacakmışım gibi bir korku o bayıltma esnası nı düşündükçe nefesim kesiliyo sanki
ayni hisleri bende yasadkm normal.

emru emru Slm Can'ım bilemedim ne yapsam ayin 20 si gibi yeni gün verecekler ama ben üniversite hastanesinden soğudum.özel gibi para veriyorsun bir sorun yada sorunun olduğunda doktoruna ulaşamıyorsun hep karşında asistanlar ..
Emin olmadan hareket etmemek lazım.kendini nasıl iyi hissedersen ona karar vermelisin.dr a ulaşabilmek önemli bence.Çünkü bu uzunca bir süreç .illaki birşeyler sormak gerekebiliyor bu süreçte.dediğim gibi kendini iyi hissettiğin şekilde olmalısın acele etme canım.hayırlısı olur inşallah.

19 Mayıs ameliyat tarihim...karın germe + meme dikleştirme...yazılanları okudukça bir yandan korkuyor bir yandan da rahatlıyorum...siz ne güzel zor günleri atlatmış şakalaşıyorsunuz...Darısı bizlerin de başına
Canim senin doktorda istanbuldami ve be kadar diyolar senin ameliyatlara ben de karin germe istiyorum aslinda meme diklestirme de olmak istiyorum ama cok dediler fiyat olarak benimde ikisine gücüm yetmez

Emin olmadan hareket etmemek lazım.kendini nasıl iyi hissedersen ona karar vermelisin.dr a ulaşabilmek önemli bence.Çünkü bu uzunca bir süreç .illaki birşeyler sormak gerekebiliyor bu süreçte.dediğim gibi kendini iyi hissettiğin şekilde olmalısın acele etme canım.hayırlısı olur inşallah.
Benide izlermisiniz

X