Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Evt cnm benim hepsi eriyen. Eriyorlar evt beyazlayıp. 2 noktada kaldı kesinin en uçlarında. Onlar da birgün eriyecek. Kesidekiler içte olduğu için içten eridiler. Onlar erirken de cildim beyaz beyaz olup şişmişti biraz. Onlar geçti ama. Cildim işte böyle hassas benim

senin kiminle randevun vardı Cumartesi?
yani esasen görüşme kısmı karşındakinin kendini nasıl pazarladığıyla ilgili ya biraz, yetkinliği konusunda emin olduğuna yaptırmak gerek ama işte ondan nasıl emin olacağız :) sanırım hasta yorumları ve cv yi baz almalıyız?

adaselen canım nasıl oldun kaç gün oldu sanırım bir hafta iyileşme sürecin nasıl gidiyor
merhaba. her gün bir tık daha iyiyim, öyle bir hafta sonra iş başı yaptım yazanlara inanamıyorum. karın germe ciddi ağrılı bir ameliyatmış. bugün 5. günüm her ihtiyacimi dünden beri kendim yavaş yavaş yapıyorum.

adaselen evet insan yaşayınca anlıyor herkesin acı eşiği farklı ama bir haftada iş başı zor gibi sezeryanla kıyaslandığında hangisi daha zor acaba birde hangi hastanede olmuştun doktorun kimdi

Merhaba herkese:)bugün tam 7 gün oldu aml olalı..ilk 3 gün evet sıkıntılıydı,narkozu atmak için öksürmek canımı çok acıtıyordu..bi de anestezinin etkisiyle küçük dilim şişip uzadı o ayrı bir sıkıntıydı ..4. Günden sonra hiç ağrım olmadı diyebilirim ..artık yardım almadan kendim kalkıp oturuyorum ,ihtiyaçlarımı giderebiliyorum,hala eğik yürüyorum ve sanırım 1 hafta daha tedbir amaçlı böyle yürüyeceğim .1 haftalık şiş halimle bir elbisemi denedim demin.Üstümde korse olduğu halde belim incecik karnım dümdüz görünüyordu.eşime bak tanıştırayım "belim"dedim:)uzun lafın kısası 3 senedir olayım mı olmayayım mı diye boşuna savaşmışım kendimle ..eğer gerçekten ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız araştırın,güvenebileceğiniz bir dr bulup bu ameliyatı olun..ertelemeyin..bu arada ameliyat olmama 9 saat kala gecenin üçünde "ben yapamayacağım galiba"dediğimde bana destek olan,rahatlatan,ameliyattan çıkınca beni ziyarete gelen canım emru ..sen olmazsan ben bu ameliyatı olamazdım..hayatımdaki iyikilerimdensin :)

ayy ne güzel yazmışssınız, umut ve heyecan doldu resmen içime :))
size maşallah bizim de darısı başımıza :)

Z zest4 çok geçmiş olsun nerde oldun ameliyatı doktorun kimdi

Cok gecmis olsun canim insallah hersey yolunda gider

Canimmm sordugun icin sagol biraz daha iyiyim dr yine pansuman yapti dun o cizgi daha gorunuyordu gececekmus olu deriymis.. Ama odem tavan yapti bende dr vucudun acaip odem yapiyor diyor.. Anla yaniepatlMak uzereyim oturunca sanki hamileler gibi kucagima sis bir gobek oturuyor orta kusmin yuvarlak oluyor birden nasil etsende kurtulsam bu od

İnşallah sizin
inşallah sizin süreciniz de sıkıntısız bir şekilde ilerler:)@patiska

Canım benim ne güzel,ben de seni tanıdığıma çok mutlu oldum.Ben birşey yapmadım tatlım.burada bana destek olan arkadaşlarım da benim kararsız günlerimde hep yanımda oldular.bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.
Aml günü yaklaşınca insan kendi kendine bu doğru bir karar mı,olsam mı olmasam mı diye bir panik yaşıyor.bu tecrübeyi yaşamış olanların deneyimlerini duymak rahatlatabiliyor.
Eee artık güzel göbişinle sen mutlu biz musmutlu inşallah

Hep aklımdasın ama pek girmiyorsun diye sormadım,toparlandın mı biraz?az kaldı çocukları görmeye belki rahatlamışsındır psijolojik açıdan.ödem konusu zor canım.senin birkaç işlem olduğu için ödem de o kadar çoktur.çay önermedi mi dr un?bir sor istersen,baya rahatlatıyor.

Bende bişey anlamadim bu işten. Sanki derimin altinda hiç kas yokmuşta bütün organlarım dışariya çıkmaya çalışiyormuş gibi. Ameliyattan öncede böyleydi. Hani ayrilan kaslar birleştirilince içerden korse giymiş gibi oluyordu. Sanki sadece dış derisi gerilmiş gibi. Spor yapar ve ciddi anlamda kaslarımi geliştirirsem belki bu durumdan kurtulurum,iç organlarımin önünde bi duvar görevi görürler. Tekrar başka bi ameliyata cesaretim ve inancım kalmadi. Bundan sonra sporla çözüm arayacağım.

Benimki baştan beri öyle belki zamanla düzelir canım.bi de vucut yapımızla mı alakalı bilemedim. Benim yanlara revizyon olacak gibi çünkü hala kurtulamadığım göbeğimin ortası yanlara göre biraz düz sanki karnım ortadan ikiye ayrılmış gibi.

Slm kızlar. Ben de 1 ayı doldurdum. Ödemler var daha. Göbek deliğim biraz sorun çıkardı. İltihaplanmış. Tedavi ediyoruz. 1 ayın sonundaki görüntüyü paylaşmak istedim. Beklentim şu anki gibi değildi ama 1-2 ay sonra daha iyi olacaktır umarım.

beni de izlermisin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…