Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Herşeyde vardır bir hayır ..üzme kendini ..

İzmir de olan ve memnun kalan arkadaşlar tavsiye ve foto desteğinize ihtiyacım var sanırım üniversite hastanesinden soğudum

Cnm ateşin olduğuna göre enfeksiyon vardı demekki boğaZında bu durumda ameliyat olmaz olursa Allah korusun sonuçları acı olabilir

fitifit hayırlısı Can'ım bakalım biz seninle kör talihimizi yenip hayırlısıyla aml ne Zaman olucaz Napalım her işte vardır bir hayır geç olsun güç olmasın

Canım üzülme diycem ama tabiki üzülmüşsündür napalım biz de sizi bekliyorduk.olsun belki en güzeli fitifit ile senin ki olur ,fazladan beklediniz vardır bir hayır:)

Senin ilk resimlerde bile sonucun çok güzeldi canım dediğin top görüntüsü nerden çıktı. Bide sürekli öyle mi ya da baxı arkadaşların dediği gibi ara ara şişmeler mi tam şekil 6 ay ya da bir yıl diyorlar inşallah geçer.

Canım hani derler ya geç olsun güç olmasın. Bende 15 tatilde ameliyat olsun bitsin istedim tam araştırmadan ne nedir nasıldır demeden yaptırdım. Şimdi gelecek 15 tatili revizyon için beklemek zorundayım. Hayırlısı demeli ve sabırla beklemeli umarım düşündüğünden de güzel sonucun olur.

Kızlar merhaba,
Yeni arkadaşlar için de özet geçeyim karın germe ve bacak dolgu aml mın 5. haftasını bitirdim.genel olarak iyiyim.birçok işimi kendim yapabiliyorum.artık dik yürüyorum.dikiş yerimde herhangi bir acı yok.fakat göbek deliğimde hafif sulanma vardı bir türlü geçmedi.dr umun söylediğine göre çok eğilmek ve katlamaktan olmuş.kendi haline bırakırsak da kururmuş ama dikiş daha garanti olur dedi.3 dikiş atıldı göbek deliğinde sulanma olan yere.normalde göbek deliğine aml da 10-12 kadar dikiş atılıyormuş.problem sadece küçük bi bölümde olduğu için 3 dikiş atıldı.orada his olmamasına rağmen acır diye çok korkmuştum.ama hiç acımadı çok şükür hissetmedim bile.yeni olmuş yada olacak arkadaşlara da bilgi olsun.aml dan sonra kendimizi iyi hissetsekte çok eğilmemek ve dikiş yerlerini katlamamak lazımmış

Yaa.. Çok sıkıcı bir durum gerçekten ama hayırlısı tabi. Her şerde bir hayır vardır derler..
Hasta iken yapılmıyor ameliyat. Herşey bizim iyiliğimiz için..

Geçmiş olsun tekrardan... Umarım sorunsuz bir süreç geçirirsin artık

Geçmiş olsun cnm. Çabucak düzelir inşallah. Ben de hiç dikkat etmiyorum, çok eğiliyorum katlıyorum ilk haftadan beri. Belki de benimki de o yüzden yavaş iyileşiyor. Benimkinde his var yalnız ve acı oluyor bazen.mesela bişeye çok güldüm biraz önce. Acıdı.

His ve acı ağrı yok canım bende.aman eğilme bir süre.ben baya eğililip büküldüm,saatlerce oturdum son zamanlarda.birazda cilt yapısıyla alakalı benim baya hassastır zaten.biraz daha dikkat ve sabır gerekliymiş bekliycez herkes gibi başka yolu yoksenin nasıl oldu canım?

bu arada gazi hast. verilecek ücretle beraber 8000 tl olacak benim ameliyat ücreti
Dersimë çalışıp gideceğim umarım unutmam

İzmir de Alsancak ta çoğunun muayenesi bazıları ücretsiz yapıyor ilk görüşmeyi aklında kalmasın görüş birkaç kişiyle verdiği fiyat uygun geldi bana bende c.tesi görüşmeden sonra yazarım detayları

Benim cildim de çok hassas hatta alerjiktir. Benim alttan geliyor ağrı zorlayınca, hapşurunca gülünce göbek deliğinin tam altı, kordonu sanırım ve tabi üstü de çok acıyor. Hafif sulanma olmuştu, geçti. İşte zorlayınca acıyor. Çok tezcanlıyımdır ben sıkılıyorum artık iyileşsin yaa. Senin 5 hafta olmuş. Benim de nerdeyse 4. Herkesin kaç zamanda iyileşiyor? Senin dikişler eriyen miydi? 1 ayda erimez mi bunlar? Benim kesideki en uçlardaki dikiş ipleri daha duruyor. Kaç zamanda düşecek bunlar acaba?

Kesi yerinde dikiş yoktu yapıştırma diye biliyorum.yani oradan dikiş aldırmadık ama 3. Haftadan sonra göbek dikişleri alınıyor.bu arada eriyen dikişler kuruyup düşüyor,benim bacağımda vardı birkaç noktada.kurudu beyazladı bazılarını elimle düşürdüm ama zorlamadım tabii.aman deyim yanlış birşeye sebep olmayım,eriyense boşver elbet düşer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…