Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Slm kızlar. Ben de 1 ayı doldurdum. Ödemler var daha. Göbek deliğim biraz sorun çıkardı. İltihaplanmış. Tedavi ediyoruz. 1 ayın sonundaki görüntüyü paylaşmak istedim. Beklentim şu anki gibi değildi ama 1-2 ay sonra daha iyi olacaktır umarım.
Bence ilk aya göre harika sen şanşlılardasın maşallah bundan daha iyisi nasıl olur acaba ameliyat önceki halimiz nerdeyse aynı sevindim adına

Son resmin bi harika dümdüz olmuş.. kilo falan verdinmi ameliyattan sonra çok düz ya...
Hiç kilo vermedim cnm maalesef. Kilo vermek bnim için çok zor tiroidim çalışmadığı için. Herkes verdin diyor ama inanki tartıda önce ve sonra aynı kilo ödemden herhalde. Bu arada yorumun beni mutlu etti. Teşekkür ederim :) ben senin resimlerini göremiyorum. İzler misin ltfn?

Kizlar Merhaba
7nisanda karin germe ve göğüs küçültme operasyonu gecirdim
Göğsum.iyi ama karnim cok fena aciyor
Kesinlikle degmezmiş bu aciya
Cok fenayim
Cok pismanim
Geçmiş olsun cnm. İlk günler normaldir ağrılar. Ağrıkesicilerle idare ediliyor. İnşallah sonuçların güzel olur da değer. Hepsi geçecek sonuçta

Bende bişey anlamadim bu işten. Sanki derimin altinda hiç kas yokmuşta bütün organlarım dışariya çıkmaya çalışiyormuş gibi. Ameliyattan öncede böyleydi. Hani ayrilan kaslar birleştirilince içerden korse giymiş gibi oluyordu. Sanki sadece dış derisi gerilmiş gibi. Spor yapar ve ciddi anlamda kaslarımi geliştirirsem belki bu durumdan kurtulurum,iç organlarımin önünde bi duvar görevi görürler. Tekrar başka bi ameliyata cesaretim ve inancım kalmadi. Bundan sonra sporla çözüm arayacağım.
Canım bende fotonu görebilirmiyim? Teşekkürler

Slm kızlar. Ben de 1 ayı doldurdum. Ödemler var daha. Göbek deliğim biraz sorun çıkardı. İltihaplanmış. Tedavi ediyoruz. 1 ayın sonundaki görüntüyü paylaşmak istedim. Beklentim şu anki gibi değildi ama 1-2 ay sonra daha iyi olacaktır umarım.
Canım geçmiş olsun. Benide izlemeye alabilirmisin

Hiç kilo vermedim cnm maalesef. Kilo vermek bnim için çok zor tiroidim çalışmadığı için. Herkes verdin diyor ama inanki tartıda önce ve sonra aynı kilo ödemden herhalde. Bu arada yorumun beni mutlu etti. Teşekkür ederim :) ben senin resimlerini göremiyorum. İzler misin ltfn?
Cherry Cherry benide izlemeye alırmısın bende mayıs 7 sinde ameliyat olucam tereddütte kaldım şimdi

Bende bişey anlamadim bu işten. Sanki derimin altinda hiç kas yokmuşta bütün organlarım dışariya çıkmaya çalışiyormuş gibi. Ameliyattan öncede böyleydi. Hani ayrilan kaslar birleştirilince içerden korse giymiş gibi oluyordu. Sanki sadece dış derisi gerilmiş gibi. Spor yapar ve ciddi anlamda kaslarımi geliştirirsem belki bu durumdan kurtulurum,iç organlarımin önünde bi duvar görevi görürler. Tekrar başka bi ameliyata cesaretim ve inancım kalmadi. Bundan sonra sporla çözüm arayacağım.
K kakulem beni izlermisin fotoğraf ına bakmak istiyorum bende sıra bekliyorum ameliyat için şimdi tedirgin oldum nerde ameliyat olmuştunuz

Bende görebilirmiyim :KK54:

Merhaba. Hastanedeki ilk günüm cok kotu gecti benim
Aglamamak icin zor tuttum kendimi
Hemsire de ilk 1 hafta pismanlik haftasidir dedi
Birde regl oldum az önce
Goguslerde hafif kanama ve aci var
Gaz sancim devam ediyor
Dr um ilaç verdi ama tuvalete çıkamıyorum

Hiç moralinizi bozmayın. gecen ay ,hemde doğum günümde tüm gun ağladım.ama artık o kadar cok iltifat alıyorum ki artık mutluyum.göbek gidince gençleştim sanki. çektiğiniz tüm acıları aynaya baktıkça unutacaksınız. sabır lütfen.biliyorum söylemesi kolay yapması zor ama biz her zaman burdayız.

D DreamLover korkuttunuz beni çokmu kötü vaz geçmek üzereyim
Yok canım çekilmeyecek acı değil sen iyi bir doktor bulmaya bak ve tam karın germe ol aklına ne takılıyorsa göbeğinle ilgili sor sonuçları mükemmel olan arkadaşlar sana moral versin bence bu ameliyatta ağrı en son düşünülmesi gereken şey koca göbeği eritmek için yaptığım aptal saptal diyet ve nerdeyse günde 1.5 saat yürüyüşü ve sonuç alamamayı düşününce ağrı solda sıfır kalıyor.gerçi benim ameliyat şimdilik beklentimin çok altında ama diğer arkadaşların sonucu çok güzel balık arkadaşımla hemen hemen aynı tarihlerde olduk onun son resmine bayıldım mesela cherrmerry arkadaşımızınki ise daha bir aylık ve sonuç çok güzel sen iyi bir doktor bulduysan korkma bence yaptır ve inşallah hayaline kavuş

Dilekgurhan cnm benim aci eşigim cok düşük
Bir cok arkadaş ilk hafta İse başlamış. .okuyup inanamiyorum
Ki benim karnimdan sadece 1.20 cc yağ cikmis..kilolu degildim sadece dümdüz olsun istedim olmuşken göğüsle karin ayni anda olsun anlatırım dedim
Allahtan eşim cok destek oldu ilk baslarda bunu kendine yapma desene odamda her an başimda ellerimi tuttu. .allah razi olsun
Narkozdan ayilirken esime nasil bagirdim neden izin verdin diyebenim gibi aklina koydugunu yapan bir karisi olduguicin direnmenin imkansiz olduğunu biliyordu

Yok canım çekilmeyecek acı değil sen iyi bir doktor bulmaya bak ve tam karın germe ol aklına ne takılıyorsa göbeğinle ilgili sor sonuçları mükemmel olan arkadaşlar sana moral versin bence bu ameliyatta ağrı en son düşünülmesi gereken şey koca göbeği eritmek için yaptığım aptal saptal diyet ve nerdeyse günde 1.5 saat yürüyüşü ve sonuç alamamayı düşününce ağrı solda sıfır kalıyor.gerçi benim ameliyat şimdilik beklentimin çok altında ama diğer arkadaşların sonucu çok güzel balık arkadaşımla hemen hemen aynı tarihlerde olduk onun son resmine bayıldım mesela cherrmerry arkadaşımızınki ise daha bir aylık ve sonuç çok güzel sen iyi bir doktor bulduysan korkma bence yaptır ve inşallah hayaline kavuş
C Cerana çok teşekkür ederim okudukça acaba yaptirmasammi die düşünüyordum

İnşallah arkadaşlar cektigimiz tüm sıkıntıları unuturuz aynaya bakinca

Benim extra gögüs kücultme de oldugu icin biraz daha yordu beni..sağ göğsüm patlayacak gibi sisti kan topladi..ufak bir anestezi ile gogsümdeki kan cikarildi
Tekrarlarsa tekrar sabah ameliyat riskim oldu ..neyseki gerek kalmadi
Şu an evimdeyim ve mesaj yazabilecek durumdayim cok şükür

Kimseyi korkutmak icin yazmadim arkadaslar ilk günlerdeki canhavli ile yazdim ilk mesajlarimi

X