Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

arkadaşlar merhaba,

topic çok uzun.ucundan başlayayım dedim ama bitecek gibi değil.bel ve karın bölgesinden yağ aldırmayı planlıyorum.göbek altında deride düzensizlik olabileceği için deri fazlasını aldırmam gerekebilir.karın kaslarım iyi , müdahale edilmeyecek.sadece deri fazlası aldıran var mı içinizde?nasıl bir işlem?

arkadaşlar merhaba,

topic çok uzun.ucundan başlayayım dedim ama bitecek gibi değil.bel ve karın bölgesinden yağ aldırmayı planlıyorum.göbek altında deride düzensizlik olabileceği için deri fazlasını aldırmam gerekebilir.karın kaslarım iyi , müdahale edilmeyecek.sadece deri fazlası aldıran var mı içinizde?nasıl bir işlem?

senin her bişeyin iyi :))))

gördün karnımı belimi ya neresi iyi:110:

bu başlıktaki %90 bayandan iyisin yavrum tamam sen taktın illa manken olacaksın ol bakalım:KK54:

vaser hi def. diye bir yöntemi okuyorum şimdi başka topikte..Naci bey yapiyormuş sadace o zamanlar, 2011 de..epey sıklaşma sağlıyormuş..bilgin var mı jeloo..

Lazer, vazer bunların hepsi aşağı yukarı aynı teknik bebem sen görüşmelere devam ett bakalım nasılsa var zaman hangisi yatarsa kafamıza onu şey ettiririz:KK19:

bu başlıktaki %90 bayandan iyisin yavrum tamam sen taktın illa manken olacaksın ol bakalım:KK54:

Lazer, vazer bunların hepsi aşağı yukarı aynı teknik bebem sen görüşmelere devam ett bakalım nasılsa var zaman hangisi yatarsa kafamıza onu şey ettiririz:KK19:

sağol canım..görüşmelere devam ediyorum..bakalım ne olacak..germeden atlatabilsem iyi olacak..:KK76:

ahhahah nerde ben senin 3 mislinim bacım mankensin yanım da :))) bu başlıktakiler karınları büyük sorunlu olanlar genelde

mini karın germeye baktım bitirdim ama soru işaretlerim duruyo hala..
sne hakkını kullandın bacım..diyet yapıp manken olacaksın başka müdahale izni yok sana:KK19:

mini karın germeye baktım bitirdim ama soru işaretlerim duruyo hala..
sne hakkını kullandın bacım..diyet yapıp manken olacaksın başka müdahale izni yok sana:KK19:

hahhaha seneye belki senle konuştuklarımız olur başka gerek yok yeter :cool: bayağı ara verdim bak :)))) seni yakalamam lazım burunla start veririm:KK59::KK19:

Bugün ameliyat olan arkadaşa bol şans ve kolaylıklar diliyorum...

Benim de 16.30 da randevum, umarım güzel gecer :) dua edin lütfen.. bu doktordan başka bi b planım yok :/

maşallah sonucunun güzelligi dr dan çok senin başarın gerçekten :nazar: :nazar:

selam soocute,
özelden mesaj yazmak istedim ama mesaja kapalı sanırım..karın germe ve bacak dolgusu ameliyatı oldunuz sanırım..memnun musunuz?kime oldunuz?bilgi alabilirsem sevinirim..

Kızlar ACİL yardım lütfen karın germe ve meme küçültme için hala dr ayarlayamadım son olarak İzmir Ekol Hastanesi Fatih Uygur da yoğunlaştım çünki devlette çalıştığım için hastane raporları istirahat için gerekli uzun süreli izin alamıyorum ancak Fatih Uygur a ameliyat olan 1 kişiye rastladım KK da bilgisi olan var mı Dr la ilgili bu benim için çok önemli forumda ki tavsiyelere yorumlara ihtiyacım var

Bu arada Ufuk BİLKAY dan randevu aldım, kendisine ameliyat olan ya da bilen duyan var mıdır :)
Bİr de fotoğraflarını benimle paylaşabilecek olan var mıdır ki? çok merak ediyorum da :KK68:
slm cnm bende uzun süre Ufuk bilkaya yoğunlaştım şimdi Fatih Uygur düşünüyorum hastanede olduğu ve heyet raporu için Ufuk Bilkay ile ilgili araştırmalarımda karın germede iyi olduğu sonucuna ulaştım burun estetiği ile ilgili olumsuz birkaç yorum görmüştüm üniversite de yanında çalışan asistan kesinlikle tavsiye etti bugün randevun varmış aldığın elektrikte önemli sonuçları yazarsan sevinirim bol şans..

Kızlar enfeksiyon kapmisim atesim 40 derece hastaneye kadar gelmiştim ama ertelendi malesef :KK43:

X