Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

G

geçmiş olsun cnm. Birinci Adımı atlattın. Ödemler, ağrılar çok normal. Günden güne azalacak. 14 gün sonra tabi ki uçabilirsin. Çok yeni daha. Ağrı kesicilerini al, dinlen. 3-4 güne biraz daha iyi olursun.
Ben 10. Günde uçmuştum gerçi benimki seninkinden daha hafifti ama bence 15 gün iyi bi süre

Guzel emru emru mmm bilmiyorum hastanede dogrulup kalkanadim aklim hep size haber vermekte kaldi su anda karnimda tuhaf hareketlenmeler var halen tuvalete cikmadim bugun bayagi yurudum her saat 5 dak olsun evi turladim ama cok yoruluyorum anlatamam.. Sigaradan tiksindim neden bilmiyorum ama insallah boyle guder... 6 lt reye yakin yag almis bayagi cok soyunmaya korkuyorum..

geçmiş olsun canım 6 litre maşallah klasik lipomu yapıldı sana lazer mi? Kilon boyun nasıl senin? İlk haftadan sonra rahatlarsın şimdi sıkıntı olur evet.... benden 6 litre yağ alsaydı doktorum Vakko gömlek alırdım hediye az almış hediye almadım :)))) sigara bende içmedim ama süreç ilerleyince başladım tekrar canım çekti inşallah sen bırakırsın

merhabalar
ben yaklaşık 120 kg dim ve bu kiloyla 5 yıl yaşadım doktor kontrolünde 1 yıl içerisinde 66 kg verip 54 kg ulaştım haliyle göbeğim, kollarım ve bacaklarımın iç kısmında sarkmalar oldu bende estetik yaptırmaya karar verdim karın esteğinden başladım ameliyatım 7 saat sürdü ve 5 gün hastahanede yattım fazlalık olan deri alımı 1kg di ve iç karın kaslarım da dikildi ameliyat sonrası ne ağrım ne de sızım oldu sadece oturup kalkmalrımda ve geceleri sırt üstü yatmak mecbureti dışında bi sıkıntı yaşamadım şimdi diğerlerinde sıra :1rolleyes:

Geçmiş olsun bende evde 5.günümdeyim hastanede 4-5 saatte ayağa kalktım .Lipodan belim mor ve şiş belim eğik yürüyorum.çok ağrım yok karın kasları dışında.Bendende 2kg deri 7 kg bacaktan ve belden yağ alındı hepimize geçmiş olsun.

geçmiş olsun canım 6 litre maşallah klasik lipomu yapıldı sana lazer mi? Kilon boyun nasıl senin? İlk haftadan sonra rahatlarsın şimdi sıkıntı olur evet.... benden 6 litre yağ alsaydı doktorum Vakko gömlek alırdım hediye az almış hediye almadım :)))) sigara bende içmedim ama süreç ilerleyince başladım tekrar canım çekti inşallah sen bırakırsın

Boy 164. Kilo 70 ama nedense herkes beni daha ince saniyor yag bende by gingil gingil su anda hic mutlu degilim acaip agrim var lipo yerlerinde birde gunde 4/5 Kez oksuruk geliyor cildiracak gibi oluyorun

Boy 164. Kilo 70 ama nedense herkes beni daha ince saniyor yag bende by gingil gingil su anda hic mutlu degilim acaip agrim var lipo yerlerinde birde gunde 4/5 Kez oksuruk geliyor cildiracak gibi oluyorun
Öksürük deme tüylerim diken diken oluyor.ameliyat sürecinde kafamdan atamayacağım tek şey öksürükle mücadelem olur herhalde

Öksürük deme tüylerim diken diken oluyor.ameliyat sürecinde kafamdan atamayacağım tek şey öksürükle mücadelem olur herhalde
Evet boyle zar zor uykuya daliyorum sonra aman allahim birsey oluyor bogazima ne bagirabiliyorum ne konusabiliyorum inleye inleye oksurmeye yada ona benzer biseyler yapmaya calisiyorum yok cikmiyor su iciyorum herkes yazik kosup panik bir srkilde elimi tutuyor sirtimi tutuyor destek olmak icin olmuyor bir turlu.., bugun ilk defa sol gogusumde bir sizi var normalmi korkuyorum sisleri hic inmiyor memelerin kac gunde inmeye basilar bilen varmi? Off bir kalkip normale donsem baska bisey istemem

Kizlarrrrrr ben geldim halen olduguma inanmiyorum acikcasi cok aci cekiyorum cok duygusalim hobur hobur aglamak istiyorum.. Dun aksam eve ciktim ama bu nasil bir odem allahim bayagi patlamak uzereyim gercekten bu gececek bende ayaga kalkacakmiyim??? Sirtimi hisetmiyorum artik nasil yatacagimi bilmiyorum:KK43: ne olur bana anlatin dr carsamba (5.) gunden sonra cok rahatlama olacak dedi. Bende hic diren yok olmadi yapmiyormus dr. 6.5 saat ameliyat surdu kocaman goguslerim var 300 cc.. Inermi bunlar hic sanmitorum kalkmis duruyor oyle dik dik.. Mini karin germe yapmis ust deri yeterli degilmis ana lipo yapmis cok gobek, bel, dirt, popo bacak yani agridan bayilacam bu lipo cok agriyor cok cok cok odem var.. Sizce 14 gun sonra ben ucabilirmiyim
Ucarsin tatlim,ben 14. Gun 3saatlik uctum,kitabimi okudum bir kere kalktim ama iyi geldi,sevdigin bir kitap al eline. Ayyyyiii Sitze de anlatayim da gulun Bari,ayyyy Jelesec Jelesec ben Komik miyim yahu

Ucak alcaliyor,Anons lar yapildi,benimle 1.5 sayfam kalmis yeni konuya gecmeye,hizlica okuyorum,kapatacagim kitabi,Korridor tarafinda oturuyorum,disari ya bakmak aklimada gelmedi,baaaaam ucak indi,takur tukur ben bir iiiiic cektim,utandim napiyim cikan ses cikmisti artik:KK54:

Son düzenleme:
Bende 3 haftayi devirdimarkadslar,Foto siz sormadan ,soyliyim bir kac gune koyacagim,yorumlarinizi Merak ediyorum,once doktoruma gonderecegim Tabi,10 Gun sonra Foto istiyorum demisti,yarin gondermem gerekiyor,ben hala sirt ustu yatiyorum,hastanedeki gibi.evde hepdinlene dinlene yavas yavas is yapmaktan sikayetciyim simdilik

X