Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar bişey sorucam. Sizin göbek deliğindeki dikişler eriyen miydi? Yoksa alınan mıydı? Benimkiler eriyecekmiş birgün.. Acaba ne gün? Çook yavaş iyileşiyor bu göbek deliği benim. Bugün 15. Gün ama daha sert, içi kabuklu, dikişli fln. Sizinkiler gibi temizlenemedi daha siyah ilaçlar var içinde. Gerçi ben 12 gün hiç su değdirmedim, ne pansuman ne krem, dr öyle demişti çünkü. Tek fark küçüldü, dikişler dıştan içe doğru girdi. Dokununca hissediliyor fln. Hala karanlık kuyulardayım yani.. Yarın yine arıycam dr u. 3 günde bir arıyorum zaten. Yine ayni cvbı alıcam esra hanım merak etmeyin, sonuçta güzel olacak. Herşey normal.. :KK47: Çatlıycam ben o sonuca kadar.. Göbeğim çatlamasa bari :mad:
Klasik karın germede göbek dikişleri alınıyor herkeste sanırım yani benimkiler cuma alındı.
Senin aml sonucu sadece seni değil hepimizi çatlatacak meraktan.hiçbirşey tutmuyorki bizimkiyle birbirini.ne diyeyim bekliyoruz:KK66:

Ataşehirdeki yerdemi olacaksın şu şübeleri olan yer ben orada görüşmüştüm Aykut beyle az ama öz konuşan bir dr idi resimleri güzeldi hayırlı olsun çok iyi sonuçlar diliyorum

Aldım izlemeye de bende zuzu gibi emru gibi showw foto yok :)))) izleşelim ama :KK19:

aynen bırakabiliyorsan bırak ameliyat öncesi en iyisi bu yada çok tiryaki isen 3 tane iç yeter :KK14:
Nasıl yapıyor nasıl ediyor bilmiyorum ama heryere yetişiyor ya böyle bir enerji görmedim anacım.

Senin meme de var mıydı yoksa sadece karın germe miydi canım?Aykut beye bir arkadaşım yeni meme yaptırdı.375 cc falan dedi yanılmıyorsam.sonucunu henüz görmedim.ama dr undan çok memnun kalmıştı.
Bayanlar aykutlar karışmasın. Bir de aykut özpur var ataşehir esthetica da genç bir dr

Klasik karın germede göbek dikişleri alınıyor herkeste sanırım yani benimkiler cuma alındı.
Senin aml sonucu sadece seni değil hepimizi çatlatacak meraktan.hiçbirşey tutmuyorki bizimkiyle birbirini.ne diyeyim bekliyoruz:KK66:
Vallahi tutmuyor cnm. Her dr un tekniği farklı işte. Kendimi çirkin ördek yavrusu gibi hissediyorum aranızda :p masalda var ya hani o hesap. Kuğuya dönüşür müyüm ne olacak bu durumum belli deil :KK14: yarın bir falcıya uğrayıp sorayım barii :)

Nasıl yapıyor nasıl ediyor bilmiyorum ama heryere yetişiyor ya böyle bir enerji görmedim anacım.

hahahah mitle seni bile buluşturdum gör enerjiyi :KK48:

Bayanlar aykutlar karışmasın. Bir de aykut özpur var ataşehir esthetica da genç bir dr
yok benim görüştüğüm Aykut M. hatta aynı gün aynı hastanede ameliyat yapan Ercan demiraylada görüşmüştüm ondan çok eminim :))) ajandalı dolaşan benden bir iki daha vardır eminim:)))

Vallahi tutmuyor cnm. Her dr un tekniği farklı işte. Kendimi çirkin ördek yavrusu gibi hissediyorum aranızda :p masalda var ya hani o hesap. Kuğuya dönüşür müyüm ne olacak bu durumum belli deil :KK14: yarın bir falcıya uğrayıp sorayım barii :)

ahh çok güldüm :-) falcıya birde benim için sor burun yaptırım mı yaptırmayayım mı seneye 4 senedir hala karar veremedim:KK14:

Hızlıca bir albüm yaptım :KK68:ARZUM 77 jelesec sizi izlemeye aldım :KK66:Arkadaşlar sizde beni eklerseniz sevinirim..:KK68:

tamam bakarım yeni açtım forumu gördüm izlemeni :KK54:

Senin meme de var mıydı yoksa sadece karın germe miydi canım?Aykut beye bir arkadaşım yeni meme yaptırdı.375 cc falan dedi yanılmıyorsam.sonucunu henüz görmedim.ama dr undan çok memnun kalmıştı.
evet canim meme diklestirmede olacagim. arkadasin adin sevindim insallah bende memnun kalirim :KK66:

Bu arada Ufuk BİLKAY dan randevu aldım, kendisine ameliyat olan ya da bilen duyan var mıdır :)
Bİr de fotoğraflarını benimle paylaşabilecek olan var mıdır ki? çok merak ediyorum da :KK68:

Merhaba
uzuuun zaman sonra yeniden kk dayım :)
karın germe ameliyatı yaptırmak üzere bir anlık kararla 30 marta randevu aldım görüşmeye gideceğim. Çok heyecanlı o_O aradığım desteği kk da bulurum die düşündüm, eve döndüm :)
Hoşgeldin
İnşallah herşey gönlünce olsun.ben kendi adıma çok destek aldım buradaki arkadaşlarımdan seninde alacağından şüphem yok.

Kizlarrrrrr ben geldim halen olduguma inanmiyorum acikcasi cok aci cekiyorum cok duygusalim hobur hobur aglamak istiyorum.. Dun aksam eve ciktim ama bu nasil bir odem allahim bayagi patlamak uzereyim gercekten bu gececek bende ayaga kalkacakmiyim??? Sirtimi hisetmiyorum artik nasil yatacagimi bilmiyorum:KK43: ne olur bana anlatin dr carsamba (5.) gunden sonra cok rahatlama olacak dedi. Bende hic diren yok olmadi yapmiyormus dr. 6.5 saat ameliyat surdu kocaman goguslerim var 300 cc.. Inermi bunlar hic sanmitorum kalkmis duruyor oyle dik dik.. Mini karin germe yapmis ust deri yeterli degilmis ana lipo yapmis cok gobek, bel, dirt, popo bacak yani agridan bayilacam bu lipo cok agriyor cok cok cok odem var.. Sizce 14 gun sonra ben ucabilirmiyim

Kizlarrrrrr ben geldim halen olduguma inanmiyorum acikcasi cok aci cekiyorum cok duygusalim hobur hobur aglamak istiyorum.. Dun aksam eve ciktim ama bu nasil bir odem allahim bayagi patlamak uzereyim gercekten bu gececek bende ayaga kalkacakmiyim??? Sirtimi hisetmiyorum artik nasil yatacagimi bilmiyorum:KK43: ne olur bana anlatin dr carsamba (5.) gunden sonra cok rahatlama olacak dedi. Bende hic diren yok olmadi yapmiyormus dr. 6.5 saat ameliyat surdu kocaman goguslerim var 300 cc.. Inermi bunlar hic sanmitorum kalkmis duruyor oyle dik dik.. Mini karin germe yapmis ust deri yeterli degilmis ana lipo yapmis cok gobek, bel, dirt, popo bacak yani agridan bayilacam bu lipo cok agriyor cok cok cok odem var.. Sizce 14 gun sonra ben ucabilirmiyim

geçmiş olsun canım 10 gün sonra kendine gelirsin.300 cc büyük değil bana 365 cc küçük geliyor:mad::KK68:acil şifalar dilerim:KK200:

G
geçmiş olsun cnm. Birinci Adımı atlattın. Ödemler, ağrılar çok normal. Günden güne azalacak. 14 gün sonra tabi ki uçabilirsin. Çok yeni daha. Ağrı kesicilerini al, dinlen. 3-4 güne biraz daha iyi olursun.

Öncelikle aşk olsun diycem,merak ettik nerelerdesin sağ salim çıktın mı naptın diye,niye önce heyecanlandırıp sonra habersiz bırakıyorsun:110:
Mini karın germe ihtiyacını karşılamış demekki.onun dışında sana baya bi işlem yapılmış, ağrının fazla olması normal diye düşünüyorum.dr 5. günden sonra diyorsa beklemekten başka çare yok canım sabır.
Bol bol dinlen, yürüyüşü ihmal etme.tuvalete bile kalksan iki tur dön evin içinde.çok hareketsiz kalmak daha fazla şişmeye neden oluyor.

Öncelikle aşk olsun diycem,merak ettik nerelerdesin sağ salim çıktın mı naptın diye,niye önce heyecanlandırıp sonra habersiz bırakıyorsun:110:
Mini karın germe ihtiyacını karşılamış demekki.onun dışında sana baya bi işlem yapılmış, ağrının fazla olması normal diye düşünüyorum.dr 5. günden sonra diyorsa beklemekten başka çare yok canım sabır.
Bol bol dinlen, yürüyüşü ihmal etme.tuvalete bile kalksan iki tur dön evin içinde.çok hareketsiz kalmak daha fazla şişmeye neden oluyor.
Guzel emru emru mmm bilmiyorum hastanede dogrulup kalkanadim aklim hep size haber vermekte kaldi su anda karnimda tuhaf hareketlenmeler var halen tuvalete cikmadim bugun bayagi yurudum her saat 5 dak olsun evi turladim ama cok yoruluyorum anlatamam.. Sigaradan tiksindim neden bilmiyorum ama insallah boyle guder... 6 lt reye yakin yag almis bayagi cok soyunmaya korkuyorum..

Guzel emru emru mmm bilmiyorum hastanede dogrulup kalkanadim aklim hep size haber vermekte kaldi su anda karnimda tuhaf hareketlenmeler var halen tuvalete cikmadim bugun bayagi yurudum her saat 5 dak olsun evi turladim ama cok yoruluyorum anlatamam.. Sigaradan tiksindim neden bilmiyorum ama insallah boyle guder... 6 lt reye yakin yag almis bayagi cok soyunmaya korkuyorum..
6 litre de hatrı sayılır bir rakammış canım,belki ağrının çok olması bununla alakalıdır.dolu dolu 3 günün bitti ağrın azalıcak inşallah.
direnin olmaması da avantaj.bide onların çıkarılmasını düşünmezsin.
sigara olayına ayrıca sevindim.Allah ım banada bi tiksinti gelse, içmiyorum ama hiç de tiksinmiş değilim yani:KK43:kıymet bilin yaa böylesi güzel...

X