Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

:KK61:Bu arada bir haftadir hastayim yemedim icmedim canim istemiyor hatta sigara bile icmedim migdeme vurdu bu hastalik :KK43: 58 kiloya dustum
Ac kalinca zayifladim
Geçmiş olsun canım.hastalık olayı kötü olmuş ama sigara olayı iyi olmuş.sigara mideyi daha da berbat yapar.içme zaten bu ara.belki de bırakırsın bu gidişle

Geçmiş olsun canım.hastalık olayı kötü olmuş ama sigara olayı iyi olmuş.sigara mideyi daha da berbat yapar.içme zaten bu ara.belki de bırakırsın bu gidişle
Sagol canim anlamadim once grip oldum sonra sinuzite donustu neden migdem bulaniyor bilmiyorum bi ara korktum hamileyim dedim :-) allahtan degilmisim regl oldugum rahatladim sigara migdemi bulandiriyor nedense gercekten eger birakirsam cok iyi olur hem sagligim icin hem her 10 gun 70€ atarim kenara :-)

Sagol canim anlamadim once grip oldum sonra sinuzite donustu neden migdem bulaniyor bilmiyorum bi ara korktum hamileyim dedim :-) allahtan degilmisim regl oldugum rahatladim sigara migdemi bulandiriyor nedense gercekten eger birakirsam cok iyi olur hem sagligim icin hem her 10 gun 70€ atarim kenara :-)
Çok geçmiş olsun cnm. Hastalık kötü tabi ama kilo vermen ve sigara içmemen çok iyi olmuş.
Ben günde 1 paketi deviriyorum maalesef çok zayıfım sigaraya.

Çok geçmiş olsun cnm. Hastalık kötü tabi ama kilo vermen ve sigara içmemen çok iyi olmuş.
Ben günde 1 paketi deviriyorum maalesef çok zayıfım sigaraya.
Sagol canim bende gunde 10 tane iciyordum hic azaltamamistim biliyorum cok zor ama yinede azaltmaya calis canim bir paket baya cok :KK43:

Cherry Cherry sigara öksürtür, öksürünce acimiyormu karniniz. yaralarda kötü iyilesiyormus diye okudum. Bende arada icenlerdenim ama nedense kökten birakamiyorum:KK12:

Kötü örnek olmak istemem cnm evt sigara çok sakıncalı diyor dr lar bu ameliyar ve iyileşme sürecinde.
Herşey bünyeyle alakalı. Ben hiç azaltamafım bile işte 1 paket civarı içtim ve içiyorum maslesef. Bırakmayı isterdim ama yapamıyorum ne yazık ki.
Şükürler olsun ne öksürük ne de yara iyileşmeme kötü bir etkisi olmadı henüz :nazar:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar yaklaşık iki ay önce karın germe bele liposaksın göğüs protez ve yüze yağ enjeksiyonu olarak yaklaşık 6.45 dakikalık kombine bir ameliyat geçirdim.Çok korkuyordum ama değdi çok mutluyum DOktorumun ismi burda pek geçmiyor ama estewolrden ALi Rıza öreroğlu ben kendisini hiç tanımıyordum tamamen hastahanenin ücretsiz ön görüşme formunu doldurarak gittim.ilk ve son görüştüğüm yer orasıydı iyiki Oraya gitmişim doktorumdan ve hastahaneden çok memnun kaldım genç olmasına rağmen kendini çok iyi yetiştirmiş ve mesleğinde oldukça tecrübeli bir doktor. HAstahane gayet lüx temiz daha önce burda okumuştum bir arkadaşa ameliyat sonra sı pazar Korsesi giydirdiklerini yazmıştı körsem bile çok kaliteliydi kurumsal bir hastahane olduğu için herşey kaliteli ve profesyoneldi beklemediğim halde pazar günü bile doktorum gelip kontrolunu yaptı Sağolsun ama ameliyat olacaklara cesaret olsun diye yazıyorum dünyanın en doğru kararını vermişim o Kocaman göbek ve asimetrik küçük göğüslerimden kurtuldum incecik belim dümdüz bir karnım ve dolgun göğüslere sahip oldum daha ne olsun:)ALirıza öreröğlu hocayı herkeze tavsiye ediyorum

Z zest4 aykut misirlioglu istanbul.

Ataşehirdeki yerdemi olacaksın şu şübeleri olan yer ben orada görüşmüştüm Aykut beyle az ama öz konuşan bir dr idi resimleri güzeldi hayırlı olsun çok iyi sonuçlar diliyorum

Jelesec Jelesec izlemeye alirmisin canim.

Aldım izlemeye de bende zuzu gibi emru gibi showw foto yok :)))) izleşelim ama :KK19:

Cherry Cherry sigara öksürtür, öksürünce acimiyormu karniniz. yaralarda kötü iyilesiyormus diye okudum. Bende arada icenlerdenim ama nedense kökten birakamiyorum:KK12:

aynen bırakabiliyorsan bırak ameliyat öncesi en iyisi bu yada çok tiryaki isen 3 tane iç yeter :KK14:

Merhaba arkadaşlar yaklaşık iki ay önce karın germe bele liposaksın göğüs protez ve yüze yağ enjeksiyonu olarak yaklaşık 6.45 dakikalık kombine bir ameliyat geçirdim.Çok korkuyordum ama değdi çok mutluyum DOktorumun ismi burda pek geçmiyor ama estewolrden ALi Rıza öreroğlu ben kendisini hiç tanımıyordum tamamen hastahanenin ücretsiz ön görüşme formunu doldurarak gittim.ilk ve son görüştüğüm yer orasıydı iyiki Oraya gitmişim doktorumdan ve hastahaneden çok memnun kaldım genç olmasına rağmen kendini çok iyi yetiştirmiş ve mesleğinde oldukça tecrübeli bir doktor. HAstahane gayet lüx temiz daha önce burda okumuştum bir arkadaşa ameliyat sonra sı pazar Korsesi giydirdiklerini yazmıştı körsem bile çok kaliteliydi kurumsal bir hastahane olduğu için herşey kaliteli ve profesyoneldi beklemediğim halde pazar günü bile doktorum gelip kontrolunu yaptı Sağolsun ama ameliyat olacaklara cesaret olsun diye yazıyorum dünyanın en doğru kararını vermişim o Kocaman göbek ve asimetrik küçük göğüslerimden kurtuldum incecik belim dümdüz bir karnım ve dolgun göğüslere sahip oldum daha ne olsun:)ALirıza öreröğlu hocayı herkeze tavsiye ediyorum

merhaba merhaba geçmiş olsun ne güzel herşeyiniz süper olmuş maşallah :nazar: pazarda gelsinler tabi doktorlar özlüyoruz ce yapsınlar :))) doktorunuzun ismini yeni okudum bende ama eminim çok başarılı hekimdir resimleriniz varmı sonuç merak ettim arzum77 arzum77 yazmadan ben yazım dedim resim diye :))) :KK19:

:KK15::21::21:
merhaba merhaba geçmiş olsun ne güzel herşeyiniz süper olmuş maşallah :nazar: pazarda gelsinler tabi doktorlar özlüyoruz ce yapsınlar :))) doktorunuzun ismini yeni okudum bende ama eminim çok başarılı hekimdir resimleriniz varmı sonuç merak ettim arzum77 arzum77 yazmadan ben yazım dedim resim diye :))) :KK19:
Merhaba jelesec ikiz doğum yaptım ve 3 çocuğum var özellikle ikizlerden sonra karnım aşırı deforme olmuştu önceki halim eminim hepinizden kötüdür çünkü ikizlerim 3.5 kilo civarı doğdu bir tanesi normal çocuk kilosuydu karın kaslarım feci dağılmıştı çok kötüydüm gerçekten resimlerim var tabiki ama bende sizinkileri görmek isterim burda daha öncede yazdım ama kimsenin resmini görmedim henüz bende kader arkadaşlarımın resimlerini görmek isterim:21::KK15:

Son düzenleme:
Merhaba jelesec resimlerim var tabiki ama bende sizinkileri görmek isterim burda daha öncede yazdım ama kimsenin resmini görmedim henüz bende kader arkadaşlarımın resimlerini görmek isterim

herkesin resimleri var resim eklersen resimleri açarlar '' ki bence ekle yazdığın gibi çok güzel sonucunu görelim '' doktorunun burada sonucunu hiç görmedim ondan resim sorma nedenim istemiyorsan tabi karar senin tekrar geçmiş olsun

Arkadaşlar albüm nasıl yapılıyor yeni arkadaşa yazarmısınız ben bilmiyorum :oops::oops::oops:

O oceandeepblue arkadaşa yardımcı olamadım :KK58: bilen anlatsın lütfen
Bu sayfanın en yukarısında forum yazısının yanındaki altalta 3 çizgi var oraya tıklayıp, ordan albümleri seçip, ordan da yeni albüm oluştur u seçiyorsun, gerisi kolay

Eee yani böyle bir yorumdan sonra bende merak ettim sonucu :KK66: Foto isteriz de isteriz :KK49:
Eklerse bizde gösteririz :KK5:

Kızlar bişey sorucam. Sizin göbek deliğindeki dikişler eriyen miydi? Yoksa alınan mıydı? Benimkiler eriyecekmiş birgün.. Acaba ne gün? Çook yavaş iyileşiyor bu göbek deliği benim. Bugün 15. Gün ama daha sert, içi kabuklu, dikişli fln. Sizinkiler gibi temizlenemedi daha siyah ilaçlar var içinde. Gerçi ben 12 gün hiç su değdirmedim, ne pansuman ne krem, dr öyle demişti çünkü. Tek fark küçüldü, dikişler dıştan içe doğru girdi. Dokununca hissediliyor fln. Hala karanlık kuyulardayım yani.. Yarın yine arıycam dr u. 3 günde bir arıyorum zaten. Yine ayni cvbı alıcam esra hanım merak etmeyin, sonuçta güzel olacak. Herşey normal.. :KK47: Çatlıycam ben o sonuca kadar.. Göbeğim çatlamasa bari :mad:

X