Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Caniko yeni okudum msj ını.gider gitmez girdim hiç beklemedim.etrafa pek bakmadım.ama yoktu yaaa öyle biri olsa farkederdim, kimdi ki?

yazarım özelden tanıdığın biri ama gizli tutuyor kendisi mitten deşifre olmak istemiyor denk gelmemişsiniz dr 3,5 da gel demiş ona ; sevindim senin sürecinin iyi gitmesine

Umarim oyle olur. Gercekten buyuk istemiyordum zaten ama buda cokmu kucuk oldu diye endiseliyim. Bakalim insallah mutlu eder beni

Maşallah cnm emru . Benim iz de hala bantlı. göbekte ilaçtan görünmüyor. Benim dr ne pansuman ne krem hiçbişey yapma, sürme demişti. 15 gün oldu hiçbişey yapmadım. yarın dr umu arayıp sorayım. Siz devamlı pansumandı kremdi, bişeyler yapıyorsunuz. Benim dikişler öyle kaderlerine terkedilmiş gibi açıp bakmak istiyorum duruma. Rif dediğin ne cnm? Biokadin gibi bişey mi? Antibiotikli krem de fucidin mi?

Canım dr aç demeden bantını falan açma sakın.ilaçlı bantlar var belki seninki ondandır.rif antibiyotik ampul, bactroban da antibiyotikli krem.

Hımm bolca antibiotik var demek sizde. Benim bantlar büyük ihtimalle kendinden ilaçlı çünkü göbeğin etrafına da yapıştırmıştı dr. Dikiş olmayan yerlere çevresine. Kesin antibiotikliydi onlar. Ama dün banyoda göbeğin etrafındakileri çıkardım altına bakmak için :) napim şu göbeği çok merak ediyorum yahu. O kadar gizemli ki anlatamam :)

Allah iyiliğini versin.gizli bakmış bide.eee ne gördün bizede söyle nasıldı

Geçmiş olsun canim

Allah iyiliğini versin.gizli bakmış bide.eee ne gördün bizede söyle nasıldı
Canım çıkardığım bantların altında bişey yoktu. Bişey göremedim yani. Sanırım dr cilt ilacı çeksin diye göbeğin etrafına yapıştırmıştı o bantları. Kesideki bantı çıkarmadım henüz. Onu dr a sorucam da öyle. Çıkarınca söylerim

Dr uma sordum kesideki bantı ne zmn çıkarayım diye. O bantlarda yara iyileşmesine iyi gelen hyaluronic acid varmış. Sen çıkarma. Hergün sabunlu suyla duşunu al. Başka bişey yapmana gerek yok dedi. O kendi görevini tamamlayınca, kendiliğinden düşecek dedi. Göbek deliğindeki bantları çıkarmakla iyi yapmamışım yani

Canım inşallah hayırlısıyla en güzel sonuçları alırsın.bütün kalbimle mutlu olmanı sorunsuz bir süreç geçirmeni diliyorum.
Artık heyecanda olucak stress de , eee bu işin cilvesi de o kuzum,güzel olacak inşallah çok güzellll!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…