Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Aynen canım, valla hayal yaşadım sankiben hala inanamıyorum gidip geldim ameliyat oldum, bu arada bende yengeç burcuyum Jelesec Jelesec @elmaliiisekerr

ahahhaha yengeçler takımı ama belli ya burcumuzun özelliği tatlı dilli, pozitif iyi düşünen keyifli burç :KK19:

aaaa şoktayım ondan çekti bişeyler diyorum ama var bişey diyorum kendi kendime yemin ederim yaa :KK68:

kan çekmiştir yok yok burç işte :KK48::KK19:

Bende ameliyat sonrası zordu,nazlı ve canım tatlı olduğu için, arkadaşlar ve kardeşlerim sağ olsuncok çektiler beni

ayyy sen çok nazlıydın cidden ya adama pansuman yaptırmadın :cool::KK70: kardeş çeker de içinden saydırmıştır gitti keyfine ameliyat oldu birde naz niyaz yapıyor diye:KK8::p

Kızlar bu mısır püskülü kiraz sapı ve avakodo yaprağı çok işe yarıyor. Önerdiğiniz için çok teşekkürler. Ödemlerim gitmeye başladı. Karnım da bişeye benzemeye başladı. Galiba da güzel olacak. :KK66:

Cok sukur evime geldim kizlar. Anormal bir odemim var. Yuzum bildigin yuvarlak olmus. Boyu ve gidi bolgem mosmor ve sismis durumda. Agrim cok hafif ve surekli uykum var. Memeler sanki kucuk olmus gibi geldi. Buyuk istemiyordum ama birazda olsaydi keske.

Cok sukur evime geldim kizlar. Anormal bir odemim var. Yuzum bildigin yuvarlak olmus. Boyu ve gidi bolgem mosmor ve sismis durumda. Agrim cok hafif ve surekli uykum var. Memeler sanki kucuk olmus gibi geldi. Buyuk istemiyordum ama birazda olsaydi keske.
Gecmis olsun sersuma sersuma
Uykun varsa dinlen bol bol ...

geçmişler olsun mutlu sonuçlar En Büyük KK

emru emru saat kaç da kontrolün? Orada burunu yüzü sarılı birini görürsen sarıl git:))))birde iyice incele nasıl durumu bana de:)
Caniko yeni okudum msj ını.gider gitmez girdim hiç beklemedim.etrafa pek bakmadım.ama yoktu yaaa öyle biri olsa farkederdim, kimdi ki?

Çok geçmiş olsun arkadaşım,inşallah istediğin gibi olur sonunda.boyun ve gıdıya tam olarak ne yapıldı?

Kızlar bugün 23.gün bitti.
Göbek deliği dikişleri alındı.göbekte sorun yok, antibiyotik kremle pansumana devam.
Dr um aml dikişimin üzerindeki bantları kaldırdı ve cımbızla üzerindeki oluşan kabukları temizledi.iki ayrı noktada kabuk kalkınca sulu görünen bir yer vardı ,yarım santimlik bir yer.oralar haricindeki yere tekrar aynı banttan yapıştırdı, sulanma olan yeri açıkta bıraktı.oraya hergün rif sürücem, gazlı bezle kapatıcam.sorun değilmiş.
Ayrıca çok iyiyim artık kontrollü bir şekilde herşeyi yapabiliyorum.tam dik yürüyebiliyorum.Ben de durumlar böyle.
bant kalkınca izime bakıcam diye merakla gittim , korkudan gözümün ucuyla şöyle bi baktım:KK43:şükür olsun gözümü çok da ısırmadı:nazar:

Kızlar bugün 23.gün bitti.
Göbek deliği dikişleri alındı.göbekte sorun yok, antibiyotik kremle pansumana devam.
Dr um aml dikişimin üzerindeki bantları kaldırdı ve cımbızla üzerindeki oluşan kabukları temizledi.iki ayrı noktada kabuk kalkınca sulu görünen bir yer vardı ,yarım santimlik bir yer.oralar haricindeki yere tekrar aynı banttan yapıştırdı, sulanma olan yeri açıkta bıraktı.oraya hergün rif sürücem, gazlı bezle kapatıcam.sorun değilmiş.
Ayrıca çok iyiyim artık kontrollü bir şekilde herşeyi yapabiliyorum.tam dik yürüyebiliyorum.Ben de durumlar böyle.
bant kalkınca izime bakıcam diye merakla gittim , korkudan gözümün ucuyla şöyle bi baktım:KK43:şükür olsun gözümü çok da ısırmadı:nazar:
Zaman geçtikçe dahada iyi olacak izler merak etme :KK66:
Birde maşallah gelsin :nazar:

X