Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bu hafta regli olunca iptal edelim dedim..en iyisi şubatta olayım dedim..çünkü öğretmenim daha rahat olur diye düşündüm ..sonra senin gibi düşünüp yeter artık şubat'a kadar bunla yaşayamam dedim1 haftadır buradaki mesajları okumaktan kör olacam yoksailk görüştüğüm dr u bi dönem birlikte çalıştığı bi arkadaşım tavsiye etti..ama burda ona ameliyat olan yok hiç galiba ..en azından bir kişi olsaydı karar vermem daha kolay olurdu..Ercan beye ameliyat olmuş genelde herkes..onun fiyatları da beni aşıyor..

Yazarken şarj bitti msj kendi kendine gitti:
Canım şubata kadar çok zor beklemek böyle araştırırken.ama öğretmenim diyorsun en az iki hafta hatta mümkünse 3 hafta izinli olmak iyi olur, eğilip kalkmak zor oluyor yani kalemin düşse alamazsın diyim sana

Dualarim seninle sersuma guzel uyu guzel uyan .. Karnini yaptirmiyacakmisin ?
Ameliyat olacaklara simdiden bol sans diliyorum bir kac gundur hastayim fazla yazamiyorum kusura bakmayin kizlar..

Dualarim seninle sersuma guzel uyu guzel uyan .. Karnini yaptirmiyacakmisin ?
Ameliyat olacaklara simdiden bol sans diliyorum bir kac gundur hastayim fazla yazamiyorum kusura bakmayin kizlar..
Canım geçmiş olsun noldu? Umarım ciddi birşey yoktur.ama yokluğunuz hissediliyor herkes bi dağıldı sanki yaa.

Canım geçmiş olsun noldu? Umarım ciddi birşey yoktur.ama yokluğunuz hissediliyor herkes bi dağıldı sanki yaa.
Grip canim salgin burda ailece hastalandik halimiz perisan
Yavas yavas kendime gelebildim yeni
Yine senlenir yakinda konu canim arada oluyor boyle durgunluk

Cnm ben de öğretmenim. 7 gün gitmedim sadece okula. 4 günde hafta sonlarıyla birleştirdim. 12. Gün işe başladım ben. Ama bana klasik değil, endeskopik yapıldı. Lıpo da farklı bir cihazla yapıldı. O yüzden erken toparlandım. Bence istediğin dr u şeç. Fiyatta anlaş ve paranı biriktirip öyle yaptır. Bu arada ercan bey bana görüştüğüm dr lar içinde en iyi fiatı verendi. Ama o bu kiloda ameliyatı önermemişti bana. 10 kilo ver sonra demişti. Bense kolay veremiyorum ve beklemek istemedim. Levent bey yaptı benim ameliyatımı. Kilomun sorun olmayacağını, istersem ameliyattan sonra da kilo vermemde bir sakınca olmadığını söyledi.

Bütçeme uygun iki dr buldum aslında..olsun bitsin istiyorum artık..bu akşam kararımı vereceğim..

Slm kızlar bugün anestezi ve kan tahlillerim oldu fotolarım Çekildi. Ama göğsümde bir iltihap oluştu neden bilmiyorum onun için anestezi aml tarihini 1 hafta sonraya erteledi önce moralim çok bozuldu ama hayırlısı böyledir belkide kendimi çok hazırlamıştım bir çöktüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…