Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cnm hadi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz

Arkadaşlar merhaba..:3 senedir karın germe ameliyatı düşünüyordum sanırım artık sona geldim:)ameliyat olacağım kesin ama hala dr arayışındayım.bugün Prof dr Ersin ürkül beyle görüştüm ..uygun bir hasta olduğumu söyledi..diren kullanmayı tercih etmiyormuş Bu konudaki fikirlerinizi öğrenebilir miyim?

Cnm açıkcası dirensiz karın germe sonraki komplikasyonlar sebebiyle beni korkuturdu. Tabi bu tamamen benim düşüncem

Merhaba hoşgeldin,
diren kullanmadan oluyorsa neden bize kullanıldı ki böyle bir şans varsa merak ettim.direnin işini görecek başka bir sistemi vardır herhalde.farklı teknikler olabiliyor demekki bu da onlardan biri.yaklaşık 7-8 sene önce bu dr a aml olmuş birini tanıyorum o zaman diren kullanmış.

Çok temiz çalıştığını söyledi..
Mutlaka doğrudur sonuçta uzman olan o ben değilim sen doktorunu dinle ama benim düşüncem tamamen benimle alakalı ben korkarım bana göre risksiz ameliyat yoktur çok küçük te olsa risk her zaman vardır ve bende o riski göze alamazdim

Peki olan kişi memnun mu canım?bu arada hoşbuldum sonunda:)

Diren enfeksiyon riskini arttırıyor dedi Bu arada henüz drum değil..inşallah bi karar vereceğim yarına

Peki olan kişi memnun mu canım?bu arada hoşbuldum sonunda:)
Evet sonunda canım.
Bu konuda herşeyi burada paylaşıyoruz, bir sürü arkadaşımızdan fikir alma deneyimlerini takip etme şansımız oluyor.sen neredeyse hepimizden fazla araştırmışsın 3 yıl boyunca:) aslında aml olmadan bizden fazla biliyorsun belkide.
Canım benim arkadaşım olalı 7-8 yıl olmuş.ben o zamanlar onunla tanışmıyordum.yakınen sürecini bilmiyorum.ama aml düşünmeye başladığımda sormuştum dr undan memnun olduğunu söylemişti.bu arada şu anda kendisi 6 aylık hamile :)

Z zest4 canım boy kilo durumun nasıl?resimlere göre pek kilo vermen gerekiyor gibi görünmüyor ama.eğer öyleyse çok daha güzel sonuçlar alırsın.

3 yıl önce araştırıp vazgeçmiştim şimdi de 1 haftadır deli gibi araştırma yapıyorum

Boyum 1.67 kilom şu an 64..diyet yapıyorum bi 4 kilo daha vermek istiyorum .
Evet 3-4 kilo vermek mantıklı.daha rahat edersin.
bu arada şöyle söyleyim,ben 3 dr la görüştüm.2 dr la daha randevum vardı bi şekilde iptal oldu bende onların kısmetim olmadığına inandım.kendimi en rahat hissettiğim kişiye karar verdim.aml süreci hakkında fikrim vardı buradaki arkadaşlarım sayesinde.ama aml a 1 hafta kala çok stres olmuştum ben,aml olmak doğru bir karar mı diye.sonra artık bunu sonlandırıcam be olucam diye teselli ettim kendimi.sonuçtan çok memnunum.sende içinin en rahat ettiği hekime teslim et kendini.çok düşünmek ve beklemek te bazen geriyor insanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…