Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

:KK61::mad::KK61:Slm kızlar :110:bugün anestezi ve kan tahlillerim oldu fotolarım Çekildi. Ama göğsümde bir iltihap oluştu neden bilmiyorum onun için anestezi aml tarihini 1 hafta sonraya erteledi önce moralim çok bozuldu ama hayırlısı böyledir belkide kendimi çok hazırlamıştım bir çöktüm
hayırlısı Allahtan canm geç olsun güç olmasın inşallah yalnız göğüste ki iltihapı anlayamadım çiban gibi bişeymi :KK19:

:KK61::mad::KK61:Slm kızlar :110:bugün anestezi ve kan tahlillerim oldu fotolarım Çekildi. Ama göğsümde bir iltihap oluştu neden bilmiyorum onun için anestezi aml tarihini 1 hafta sonraya erteledi önce moralim çok bozuldu ama hayırlısı böyledir belkide kendimi çok hazırlamıştım bir çöktüm
Hayırlısı olsun canım çökme hiç.vardır bunda bir hayır.stresin uzadı biraz anlıyorum ama idare et az kaldı.hayırdır göğsünde nasıl bişey var ki aml ı erteletecek?umarım önemli bişey değildir

Kızlarrr,
Aml kesisi gülen yüz şeklindeolan bir arkadaşımız vardı sanki.ismini hatırlayam var mı?

geçmiş olsun hayırlısı 1 hafta hemen geçer sıkma canını

iyiki yanaklarını yapmamış ayyy :KK70: yazını okurken güldüm gülen yüz kim hatırlamadım :KK53: benim düz çizgiydi :KK54:
Ya hatırlıyorum ben sanki, kesi çizgisi düz değil böyle gülen yüz şeklinde demişlerdi.şimdi aml olacak bir arkadaşın izi böyle olacakmış.o yüzden bilgi bulmaya çalışıyorum.( ben de yanaklara çok güldüm baby)

sen doktor araştırırken didikledin hepimizi oldun kayboldun iyimiisn yahu sorun yok inşallah
Tam yazmaya kalktım fırsat olmuyor ki arkadaşlar
sen doktor araştırırken didikledin hepimizi oldun kayboldun iyimiisn yahu sorun yok inşallah
Hepinizden allah razı olsun olsun canlar, yazamadığım için kendimi kötü hissediyorum zaten öyle deme ve düşünmeyin ne olur, bak şiştim zaten belim koptu:)

yaa arkadaşlar beni de güldürdünüz he gülen yüz asık surat oldu birde kaş göz çizelim tam olsun :KK70:şaka bir yana emru emru canm bende böyle birşey duydum ve gördüm bnm karşı komşumda olmuştu 2 yıl önce onun kesi izi gülen yüzmüş ben gördüm kesi izini dikiş başları yukarı doğruydu Jelesec Jelesec hayatım özlettin kendini yawww evet feiliz feiliz almly oldu kaçtı ne selam ne sabah :KK70:

yaa arkadaşlar beni de güldürdünüz he gülen yüz asık surat oldu birde kaş göz çizelim tam olsun :KK70:şaka bir yana emru emru canm bende böyle birşey duydum ve gördüm bnm karşı komşumda olmuştu 2 yıl önce onun kesi izi gülen yüzmüş ben gördüm kesi izini dikiş başları yukarı doğruydu Jelesec Jelesec hayatım özlettin kendini yawww evet feiliz feiliz almly oldu kaçtı ne selam ne sabah :KK70:
sevdiniz beni dime ondan özlediniz aklıma ne geldielmslisekerin ilk foto koyduğu gün şenlen misti,artık yorumlarınızı merakla bekliyorum, en yakın zamanda foto koyacağım

feiliz feiliz hayatım hani fotolar bekliyoruz görücüye çık artık yeter tatlım fazla bekletme meraktayım canim :KK19::KK68:

Pazartesi evime geldim, bugün ilk defa boşum,çocuklar da tatilde, bir hafta daha evdeler, normal rutine geçsek sizinle daha çok vakit geçireceğim inşallah, malum işleri de dinlene dinlene dinlene yapıldığından günler geçiyor

sevdiniz beni dime ondan özlediniz aklıma ne geldielmslisekerin ilk foto koyduğu gün şenlen misti,artık yorumlarınızı merakla bekliyorum, en yakın zamanda foto koyacağım
hayatım tabiki seni sevdim ve özledim inşallah biran önce acilen iyleşmeni dilerim kanım çekiyor seni elimde diil birde sürekli aklımdasın buda neden bilmiyorum ama güzel olmanı çabuk iyleşmeni çok istiyorum çünkü seninde bnm kadar çok istediğini biliyorum bu değişimi inşallah çekilenlere değecek tatlım :KK50::KK71::KK75::KK73:sonra vur patlasın çal oynasın yaparsın canm

hayatım tabiki seni sevdim ve özledim inşallah biran önce acilen iyleşmeni dilerim kanım çekiyor seni elimde diil birde sürekli aklımdasın buda neden bilmiyorum ama güzel olmanı çabuk iyleşmeni çok istiyorum çünkü seninde bnm kadar çok istediğini biliyorum bu değişimi inşallah çekilenlere değecek tatlım :KK50::KK71::KK75::KK73:sonra vur patlasın çal oynasın yaparsın canm
Zor günler geçti tatlım, şimdi her geçen gün daha iyiyim, çabuk yoruluyorum ve yere eğilmek zor şimdilik

Koca göbek gitti valla tatlım,artık minik bir gobisim var, şükürler olsun allahım a sonrada sizlere çok teşekkür ederim
hayırlısıyla kurtuldun ya arkadaşım gerisi boş koca göbekte gitti ee yeter biz zaten 90 60 90 istemiyoruz bacım balık ete razıyız :KK14:

İki hafta kardeşlerim baktı bana, elimden geldiği kadar yardım etmeye çalıştımyorulunca bıraktım kendi evinde öyle değil mecbur dinle ne dinlene yapmaya çalışıyorum.

İki hafta kardeşlerim baktı bana, elimden geldiği kadar yardım etmeye çalıştımyorulunca bıraktım kendi evinde öyle değil mecbur dinle ne dinlene yapmaya çalışıyorum.
tabiki hayatım evin işi hasta usta dinlemiyo valla mecbur yapıyoruz yardım eden olsada olmasada allah bizleré yardım etsin güç kuvvet versin de yapalım :nazar:

X