Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canisi sali burdan cikiyorum insallah carsamba aksam ordayimmm.. Cuma ameliyat olucak biraz korkmaya basladim ya guzel olmazssa diye:KK43:
İnşallah güzel olucak cnm. Fazla kilon yok. Sadece karın bölgende fazlalık var. O da yapılınca süper olacak bence. Dr un kimdi cnm?

Canisi sali burdan cikiyorum insallah carsamba aksam ordayimmm.. Cuma ameliyat olucak biraz korkmaya basladim ya guzel olmazssa diye:KK43:
Canım güzel olmaz mı hiç.düz ve gergin bir karın kimde kötü durabilirki.zaten başka sorununda yok çok şükür.harika olacağına şüphem yok relax pls!

Kızlar benim hiç çocuğum yok. Çocuk istiyorum yaş 31. Çocuğum olmamasına rağmen karnım çocuk çıkarmış gibi. Sorum şu: Karın germe ameliyatı olduktan sonra çocuk doğuran bar mı bu forumda? E.K'ya 1 nisanda basen yan simit ameliyatı olacağım ve bacaklarıma silikon konacak. Dr karın germeye de ihtiyacın var dedi, çocuk istiyorum dedim aşırı kilo almazsan çocuktan sonra karnın bozulmaz dedi ama emin olamadım. O yüzden arka tarafa yaptırıyorum işlemleri. Bu durumda olan varsa bilgi verebilir mi?

Kızlar benim hiç çocuğum yok. Çocuk istiyorum yaş 31. Çocuğum olmamasına rağmen karnım çocuk çıkarmış gibi. Sorum şu: Karın germe ameliyatı olduktan sonra çocuk doğuran bar mı bu forumda? E.K'ya 1 nisanda basen yan simit ameliyatı olacağım ve bacaklarıma silikon konacak. Dr karın germeye de ihtiyacın var dedi, çocuk istiyorum dedim aşırı kilo almazsan çocuktan sonra karnın bozulmaz dedi ama emin olamadım. O yüzden arka tarafa yaptırıyorum işlemleri. Bu durumda olan varsa bilgi verebilir mi?
Slm cnm. Karnında sorun ne? Yağ mı çok? Sarkma var mı? Geçmişte çok kilo mu alıp verdin? Yani henüz hamilelik geçirmediysen kaslarında pek sorun olmayabilir ve deride sarkma da olmayabilir.
Benim sana tavsiyem yan simitlere ve basene lipo yaptırıcaksın ya, klasik lipo yaptırma sakın, o zmn gevşer. Laser lipoliz yaptır. Karnında da yağ fazlaysa sadece laser lipoliz yaptır. Çünkü bu yöntemin sıkılaştırma etkisi de var, fazla sarkma olmaz. İlerde doğum yaptıktan sonra da gerdirirsin. Ama o zmna kadar dayanamam diyorsan sen bilirsin cnm. Hamilelikte karın illa ki deforme oluyor, kaslar gevşiyor, deri sarkıyor, çatlıyor. Tabi herkeste böyle olmaz ama olma olasılığı yüksek. Benim gözlemlediğim hiç bozulmayanlar öncesinde spor yapmış ve sıkı kaslara sahip olup ayni zmnda hamilelikte 10 kilodan fazla almayanlar.
İstersen bir iki dr dan daha fikir al. En doğrusunu sana dr lar karnına baktıktan sonra söyleyecektir.

Cherry Cherry Selam. Çok kilo alıp verme olmadı bende. Oturunca 2 Kat oluyor sinir oluyorum çok kilolu biri olmadım hiç ama orantısız yağ dağılımı psikolojimi bozdu. Bacaklar nasibini almamış yağlardan. Evet karnımı gebelikten sonraya bıraksam iyi olur. Bi de yaptırdığım liposuction sonrası gebelik nedeniyle aldığım kilolardan lipo olan yerlerden nasibini alır mı biliyor Musunuz? E.K lazer liposuction yapacağını söyledi. Umarım hepimiz Hakkı'nda hayırlısı olur kızlar.

Cherry Cherry Selam. Çok kilo alıp verme olmadı bende. Oturunca 2 Kat oluyor sinir oluyorum çok kilolu biri olmadım hiç ama orantısız yağ dağılımı psikolojimi bozdu. Bacaklar nasibini almamış yağlardan. Evet karnımı gebelikten sonraya bıraksam iyi olur. Bi de yaptırdığım liposuction sonrası gebelik nedeniyle aldığım kilolardan lipo olan yerlerden nasibini alır mı biliyor Musunuz? E.K lazer liposuction yapacağını söyledi. Umarım hepimiz Hakkı'nda hayırlısı olur kızlar.
Merhaba hoşgeldin.
Bence karın germe çocuktan sonra yapılsa çok daha mantıklı olur.sonuçta bi eziyet çekiceksin ve sonrasında ne olursa olsun o karın esneyecek.o yüzden önce çocuk sonra karın daha güzel olur.benim de bacaklarım nasibini almamıştı ben yağ dolgu yaptırdım silikona cesaret edemedim ayrıca dr um gerek yok gibi dedi.fakat operasyondan sonra 2 yıl sonra belki koyarız dedi.senin bacaklarını merak ettim. Bakalım silikonla nasıl olacak.dr umuz aynı galiba.

emru emru Hoşbulduk :KK45: Benim bacaklarım çarpık değil şekli güzel sadece ince. Resim atarım özelden. Dr yağ dolgusunu tavsiye etti bana ama ben eriyince tekrar doldurmak gerektiğini öğrendim ve 2. Kez uğraşmak istemedim. Silikonu özellikle istedim. Hem eridiğini öğrendim burada çoğu kişiden. Cevap verip yardımcı olmaya çalışan arkadaşlarıma teşekkür ederim. :KK52:

Merhaba, Aramıza Hoşgeldiniz. Öncelikle kararınız hayırlı uğurlu olsun konuyla ilgili birkaç yorumda bulunmak istiyorum yanlış anlamazsanız anladığım kadarıyla kilo probleminiz yok fakat vücudunuzdaki Orantısız dağılımdan rahatsız oluyorsunuz öyle değilmi? Bekar olup bu ameliyatı olan çok hasta var ciddi anlamda kilo alımınız olmazsa vücudunuz deforme olmaz nasıl olur dediğinizi duyar gibiyim :) yaklaşık yedi ay önce tam karın germe ameliyatı olup sonrasında Ondokuz kg verdim aksi hiçbir sorun yasamadım hatta herşey çok daha güzel oldu, eğerki doktorunuz uygun gördüyse ertelemeyin derim herşey gönlünüzce olsun. Sevgiler

Ben de senin gibi 30 yaşında lipo yaptırmıştım. O zmnda klasik lipo. 31 de hamile kaldım. 25 kilo aldım ve fazlası yine karında birikti.

zuzu53 zuzu53 Beni izlemeye almışsınız fotolarınızı gördüm maşallah taş gibi olmuşsunuz. :nazar: Benim öğrenmek istediğim karın germe ameliyatından sonra gebe kalırsam doğumdan sonra karnım yine sarkar mı? Çekilen eziyetin boşa gitmesini istemiyorum kızlar haklı olarak. :KK64:

Ben de senin gibi 30 yaşında lipo yaptırmıştım. O zmnda klasik lipo. 31 de hamile kaldım. 25 kilo aldım ve fazlası yine karında birikti.

Anlıyorum. Karın germe mi yaptırdınız çocuktan sonra? Simitler ve basen, daha da önemlisi bacaklarımın inceliği sinirimi bozuyor. Kesin oralara lazer lipo yaptıracağım bacaklara da silikon, ama çocuktan sonra karın germe de istiyorum. Ah biz bayanlar güzellik için neleri göze alıyoruz. :confused::rolleyes::KK8:

zuzu53 zuzu53 Beni izlemeye almışsınız fotolarınızı gördüm maşallah taş gibi olmuşsunuz. :nazar: Benim öğrenmek istediğim karın germe ameliyatından sonra gebe kalırsam doğumdan sonra karnım yine sarkar mı? Çekilen eziyetin boşa gitmesini istemiyorum kızlar haklı olarak. :KK64:
Teşekkür ederim, doktorunuzunda bahsettiği gibi fazla kilo almazsanız sıkıntı yaşamazsınız bu konuda yorum yapacak deneyime sahip değilim yalnız Detaylı bir şekilde artılarını ve eksilerini konuşursanız problem olacağını düşünmüyorum peki siz ne düşünüyorsunuz? Hangi taraf ağır basıyor?

X