Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Jelesec Jelesec ben sordum dr ddm sarkma olmazmı ddm yok dd öyle bişey olmaz dd amly esnasında sana ön duvarı kaldırıp sıyırıp yanlara lipo yaptım dd niçin karnımda da yapmadın ddm lipo bnde amly esnasında sakıncalı görmüş kötü yara iylwşmesi doku kaybı olabilme ihtimali yüksek görmüş oyüzden yapmamış ama Size amly den sonra söylemiştim dd ilerde küçük bir lipo gerekebilir diye dd bakalım nolcak :KK17:

olur olur iyi olur merak etme tatlım iyi düşün iyi olsun küçük lipoya bi kaç lipo daha ekletirsin yatmışken 38 beden çıkarsın seni sırt yapsın bacak lipo hahhahah manekn olum de

olur olur iyi olur merak etme tatlım iyi düşün iyi olsun küçük lipoya bi kaç lipo daha ekletirsin yatmışken 38 beden çıkarsın seni sırt yapsın bacak lipo hahhahah manekn olum de
Allah iyiliğini versin gene güldürdün beni bak ne dicem ben karın Germen çok bu lipo dan korkuyorum Hee bana biraz bilgi verin karın lipo nasıl oluyo nekadar süre iylwşmesi amly bir el at bu işe jelom tayfa haber salllllllll En Büyük KK:KK19:

Allah iyiliğini versin gene güldürdün beni bak ne dicem ben karın Germen çok bu lipo dan korkuyorum Hee bana biraz bilgi verin karın lipo nasıl oluyo nekadar süre iylwşmesi amly bir el at bu işe jelom tayfa haber salllllllll En Büyük KK:KK19:

kız lipo çok yapmaz sana alacağı az yağdır çok da deri gevşemesi olur zaten lazer yapacaktır korkma ağrı sızı minimum karın lipo da müridler pazar hala ayılmadı kendilerine gelsin yazarlar ama dediğim gibi rahat ol korse yine takacan o kadar bişey yok lipo da

kız lipo çok yapmaz sana alacağı az yağdır çok da deri gevşemesi olur zaten lazer yapacaktır korkma ağrı sızı minimum karın lipo da müridler pazar hala ayılmadı kendilerine gelsin yazarlar ama dediğim gibi rahat ol korse yine takacan o kadar bişey yok lipo da
:KK15::KK15::KK15:

@ckmn selam dr başlığında birde bacak ta yazışmıştık eskiden, bekar olup çocuğu olmayan karın gerdiren oldu benim tanıdığım biri merops biride seli ama onlarda çok kilo verdikleri için karın sorunluydu sende durum ne bilemiyorum yakında varsa bebek durumu gerdirme o zaman

Evet 1 yıl önce yaptıracaktım cesaret edemedim ama bu kez kararlıyım. Zaman akıp gidiyor çabucak. Cherry Cherry kardeşim kilom sabit kalıyor genelde, 1,60 boy 64 kilolardayım. 1-2 kilo oynuyor. Çok iştahlı değilim Allahtan ki. Ama yakın Zamanda bebe yaparsam diye karnımı yaptırmayacağım. Hakkı'mızda hayırlısı olsun kızlar:KK68:

Slm kızlar. Benim bugün 9. Gün. Karnıma bakınca büzüşük bir kesi ve çook ödem görüyorum. Sağ ve sol yanlarda asimetri ayrıca göbek deliğim çok mu aşağıda sizce? Gerçi yerini değiştirmedi dr. Kendi yerinde kaldı ama. Sizce bütün bunlar geçer mi zamanla? Asimetri kalırsa biraz lipoyla düzelir belki sonra. Ödemler geçince anlıycam tam şekli. Ya o büzüşmeler geçmezse? Hep kuruntu. Sizde de var mıydı böyle durumlar bu zamanlarda? Koyuyorum resim. Bir bakın bakalım. Yorum bekliyorum.

Slm kızlar. Benim bugün 9. Gün. Karnıma bakınca büzüşük bir kesi ve çook ödem görüyorum. Sağ ve sol yanlarda asimetri ayrıca göbek deliğim çok mu aşağıda sizce? Gerçi yerini değiştirmedi dr. Kendi yerinde kaldı ama. Sizce bütün bunlar geçer mi zamanla? Asimetri kalırsa biraz lipoyla düzelir belki sonra. Ödemler geçince anlıycam tam şekli. Ya o büzüşmeler geçmezse? Hep kuruntu. Sizde de var mıydı böyle durumlar bu zamanlarda? Koyuyorum resim. Bir bakın bakalım. Yorum bekliyorum.
Bende görmek isterim çok merak ediyorum senin karnın farklı amaliyat olduğu içim rica etsem

Kızlar ameliyata girerken bişey götürmek gerekiyor mu ne alayım yanıma?

Canım baktım resimlere evet yanlarda asimetri bir görüntü var fakat ödemler geçmeden bunu kesin bilemeyiz ki.en azından ödemler iyice hafifleyince asimetrik olup olmadığını görebiliriz.şu an oldukça şiş duruyor karnın.
bende de yan uçlarda büzüşme vardı şimdi iyice açılıyor.arkadaşların hepsi yaşamış bunu geçiyor dediler dert etme.ama senin dikiş boyu bir büzüşme var onu kesi izinin bize göre biraz daha kısa olmasına bağladım ben.o da zamanla açıkacaktır.göbek deliğinin yerini değiştirmedi diyorsun o zaman ona diyeceğimiz birşey yok sanırım.beklemek lazım biraz.herşey iyi olacaktır canım merak etme.

canm o büzüşük dikişler takılma derim ben bnmde öyleydi ben 25 ocakta oldum şimdi gayet güzel zamanla düzleşiyor o potluklar dikişler henüz çok taze daha amly tın zamanla daha iyi olacak inş dilediğin gibi bir iyleşme süreci dilerim :KK66:

valla pek bişey gerekmiyor aynı dr aynı hastane olduğu için yazıyorum artık pipet bile demiyorum pipette var orada :)) çorap al üşüyor ayaklar lipo sonrası

Pijama falan gerekmiyor yani. Süpermiş. Üstüme hiç bir şey almıyorum kıyafet olarak, yeni vücuda yeni ciciler alcam inşallah yaza süper girmek istiyorum kızlar. Her şey gönlünüzce olsun.

Gör tabi cnm ama henüz bişey anlaşılmıyor :p 1-2 ay sonra ancak netleşir. Çok lipo yapıldı ve benim metabolizmamla alakalı çok ödem var
Baktım Can'ım yeni olmasına rağmen güzel dahada güzel olacak Zaman'la ödemler gidecek dikiş izin düzelecek Zaman ve sabır lazım, çok geçmiş olsun

canm o büzüşük dikişler takılma derim ben bnmde öyleydi ben 25 ocakta oldum şimdi gayet güzel zamanla düzleşiyor o potluklar dikişler henüz çok taze daha amly tın zamanla daha iyi olacak inş dilediğin gibi bir iyleşme süreci dilerim :KK66:
Yani 2 ayda mı geçti cnm sendeki büzüşüklükler?

X