Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

:) hadi gözün aydın cnm. Demek sen de 12 gün sonra ameliyata giriyorsun. Revizyon mu olucak senin? Hangi dr yapıyor?

Kızlar 12 gün kaldı ve reglim oldu bugün zaten 8 -9 gün sürüyor şanslıyım bu ay stresten erken oldu :KK17::KK73:12 gün sonra inşallah kurtuluyorum bu sönmüş balondan :21:
Hadi hayırlısı canım az kaldı ya.mart gurubunu seninle kapatıyoruz.ya da bir kişi daha vardı sanki mart sonu di mi?

Kızlar 12 gün kaldı ve reglim oldu bugün zaten 8 -9 gün sürüyor şanslıyım bu ay stresten erken oldu :KK17::KK73:12 gün sonra inşallah kurtuluyorum bu sönmüş balondan :21:
Oh iyi olmus bak regl olman bide bunun stresini yasama yani :)
Az kaldi insallah kalbin kadar guzel karnin olur canimmm

güzel valla şanslısın cnm bende amly tan 10 gün önce olmuştum çok rahat geçirdim iylwşme sürecimi canm hadi inşallah hayırlısıyla olsun bitsin amly tın biran önce kurtul dön buraya cnm bnde Diet iyi gidiyo biliyosun almıştım evet o şiş göbek kilodan dolayı olmuş tabiki ödemi de yabana atamak gerek şimdi tekrar eski görünttüm geldim sayılır 1 .2 Kilo daha verdim eski görüntülü alıyorum çok şükür dikişşwrimde çok güzel iyileşiyor iyleştikçe zaten karın kendini daha güzel gösteriyor :KK71::KK73::-)

şekerim sevindim iyi olmana diyete devam daha güzel olacak bak gör :KK19:

X