Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Dr umdan hiç bahsetmemişim. Reklam fln asla değil ama çok çok iyi bir insan. Sempatik, canayakın, ilgili. Benimle hem dr hem arkadaş gibi konuştu. İlk görüşmede hiç sıkılmadan uzun uzun herşeyi anlattı. Resimler gösterdi. Yorumladı. Vakit konusunda da rahattı. Hiç aceleye getirmedi. Sohbet havasında geçti ilk görüşme ve muayene. Karar verince hemen cep numarasını verdi. Her saniye arayabilirsin dedi. Ameliyattan önce odama geldi. Yine oturdu. Ben bişeyler daha sordum konuştuk. Ameliyathanede bayılmadan yine onu gördüm. Ayılınca da yine odama geldi. Ertesi gün sabah 8 de geldi, drenlerimi kendisi çıkardı. Henüz karnımı göremedim ama şu ana kadar herşey mükemmeldi diyebilirim. Bu arada levent beyin yaptığı memişlerin resimlerini gördüm. Şahanee. Ben daha bunu atlatmadan onu planlamaya başladım :)

Benimde 35 gün oldu. Karnım davul gibi hala ama doktorum en az 2 ay daha sabret asıl o Zaman net sonucu görürsün dedi. Seneye bende dikleştirme düşünüyorum. Dr um baktı dolguya proteze gerek yok dedi. Duyduğum kadarıyla protezler çok ağrı yapıyormuş. Bu arada benide izlersen sevinirim.

Benimde 35 gün oldu. Karnım davul gibi hala ama doktorum en az 2 ay daha sabret asıl o Zaman net sonucu görürsün dedi. Seneye bende dikleştirme düşünüyorum. Dr um baktı dolguya proteze gerek yok dedi. Duyduğum kadarıyla protezler çok ağrı yapıyormuş. Bu arada benide izlersen sevinirim.
Canım davul gibi derken şişlik mi karnın tamamında yoksa benimki gibi göbek altında bombelik mi var benim 50 güne yaklaştı oturunca kat oluyo karnım bi yumuşuyo bi sertleşiyor dün doktorumla konuştum geçer falan demedi karnım sanki bana ait değil bi tuhaf yanlara klasik lipo yapıldı ama bel oyuntum falan yok gibi kapkalın bi şey oldum bir de sen de acı hala var mı ben de varda

Canım davul gibi derken şişlik mi karnın tamamında yoksa benimki gibi göbek altında bombelik mi var benim 50 güne yaklaştı oturunca kat oluyo karnım bi yumuşuyo bi sertleşiyor dün doktorumla konuştum geçer falan demedi karnım sanki bana ait değil bi tuhaf yanlara klasik lipo yapıldı ama bel oyuntum falan yok gibi kapkalın bi şey oldum bir de sen de acı hala var mı ben de varda

Sanki içi su dolu bir balon gibi. Bastırınca hissediyorum. Benim bel kısmına lipo oldu belim baya bi inceldi. Ameliyat çıkışı m beden korse giyiyordum geçen hafta S beden aldım ve en dar kısmına kopçaladım. Acı hiç kalmadı bende sadece bazen gerginlikten bişeyler oluyor ama acı değil. Hissizlik var ama.

Bende varbbi sıkıntı ama inşallah önemli değildir benim karnıma dokunduğum yerler acıyo bide karnım yumuşak umarım geçer hepimiz istediğimiz sonucu alırız ben minide ameliyat sonrası değil de süreç de bayağı bayağı canım yandı sonuç hüsran olmaz umarım kaç kilo ile girmiştiniz benim 62 civarıydı kiloda falan hiç fark yok

Mide kısmı aşağa çekilmiyor cnm. Kameralı robot giriyor içeriye uzay filmlerindeki gibi. Robot kendisi dikiyor içten :)) gerçekten öyle.
fitifit fitifit arkadaşımızın bahsettiği şey farklı. Şimdi senin genital sütünden kesi yapıldı,eski gçbekmdelgine kadar olan alandaki deri kesildi çıkarıldı. O çıkarılan derinin üst kısmı aşşagıya doğru çekilip birleştirilip dikiliyorya hani... Kası ayırmadan Nasıl çekip diktiler demek istiyor :KK66: Alt kısım okey gerilir ama üst kısım kastan ayrılmadan Nasıl çekilir? Kasla birlikte hepsi gelir o vakit ..
Kamerayla robotla dikilir o ayrı mevzu..
Neyse herkes senin sonucu merakla bekliyor valla.. Büyük merak konusu :KK51:

fitifit fitifit arkadaşımızın bahsettiği şey farklı. Şimdi senin genital sütünden kesi yapıldı,eski gçbekmdelgine kadar olan alandaki deri kesildi çıkarıldı. O çıkarılan derinin üst kısmı aşşagıya doğru çekilip birleştirilip dikiliyorya hani... Kası ayırmadan Nasıl çekip diktiler demek istiyor :KK66: Alt kısım okey gerilir ama üst kısım kastan ayrılmadan Nasıl çekilir? Kasla birlikte hepsi gelir o vakit ..

Mide kısmı aşağa çekilmiyor cnm. Kameralı robot giriyor içeriye uzay filmlerindeki gibi. Robot kendisi dikiyor içten :)) gerçekten öyle.
Yok cnm onu anladım robot mide kısmındaki karın kaslarını girip dikiyor ama göbek deliğinden itibaren alt kısma kadar olan deriyi kesip atıyor ya doktor sonra o bölgeyi kapatmak için midenin üstündeki deriyi aşağı doğru çekiyor ve aşağı kisimla birleştirip dikiyor midedeki deri aşağı iniyor ve üzerine yeni göbek deliğin açılıyor. Işte cnm o deriyi sündürmesi için de deriyi kaldırması gerekiyor o deriyi kaldırmadan nasıl birlestirdi dikişi onu anlamadım senin sonucunu gerçekten merak ediyorum

Bende varbbi sıkıntı ama inşallah önemli değildir benim karnıma dokunduğum yerler acıyo bide karnım yumuşak umarım geçer hepimiz istediğimiz sonucu alırız ben minide ameliyat sonrası değil de süreç de bayağı bayağı canım yandı sonuç hüsran olmaz umarım kaç kilo ile girmiştiniz benim 62 civarıydı kiloda falan hiç fark yok

Umarım sonuçların istediğin gibi olur. Bu ameliyatta sabır çok önemli. Ben 67 ile ameliyata girdim şuan sabah aç karnına 61.1 çıktım. Benden 2.5 lt ve 1 kilodan fazla parça alınmıştı.

Arzucum sen yazmissin demek istediğimi zaten görmeden bence yazdım aynen senin dediğin gibi :KK66:

Yani bu mantıkla düşününce klasik gibi oluyor o zmn. Endeskop bunun neresinde? :p sorucam dr a hepsini. Söylerim size

yeni göbek deliği yapıldı diyorsun yani yazdıklarından klasik germe gibi ama tabi sor bakalım neyse sonuç da oldun ameliyatını bekleyip göreceksin sonucunu geçmiş olsun

Öff kızlar içime kurt düşürdünüz şimdi. Acaba üstte sarkıklık olur mu? Üstten germiycekti çünkü. Üstteki sorun biraz yağlanmadan ve kas gevşekliğinden demişti. Kası dikip lipoyla düzelir demişti. Ya düzelmediyse!!! Bu bandajlar çıkana kadar çatlıycam meraktan. Bu arada öncesi foto koydum. Sonrası da sonra artık :p
Canim Venice izlemeye alirmisin lutfen

Yüz üstü yatmaya başlayan var mı. Ya da ne Zaman yüz üstü yattınız. Ben böyle sırtüstü uyuyamıyorum yaaa.

Yüz üstü yatmaya başlayan var mı. Ya da ne Zaman yüz üstü yattınız. Ben böyle sırtüstü uyuyamıyorum yaaa.
Kac gun oldu canim ameliyat olali?
Ben bir hafta sonra yan yatiyordum tabi druma sordum once yatabilirsin demisti sonra yuz ustu anca bir ay sonra yatabildim

X