Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kizlar ne kadar süre sonra dik yürünebiliyor?
ameliyat olan arkadaslara gecmis olsun ve de rahat bir iyilesme süreci dilerim.
Teşekkürler canım.en erken 15 gün sonra diye biliyorum.12.günümdeyim ben henüz eğik yürüyorum.ama 15 günden fazla eğik yürüyen arkadaşlar olduğunu biliyorum.biraz bünyeyle alakalı yada derinin esnekliğiyle diye düşünüyorum

Cnm bu yöntemler biraz karışık gibi. Yani her vücudun her karnın kendine özel bir yapısı var. Kas deformesi, yağ birikmesi, deri sarkması, göbek deliği, fıtık olma olasılığı, yaş, cildin yapısı vs. Her karına aynı yöntem uygun olmaz bence. Hangisinde en iyi sonucu hangi yöntemle ulaşılabileceğini de bence en iyi estetik cerrahlar karar verebilir tabi karnı gördükten sonra. Bence birkaç dr dan fikir al. Tüm yöntemleri uygulayabilen dr lar dan da fikir al. Acele karar verme. Çoğu dr un muayene ücretsiz git ve görüş bence. Kolay gelsin, bol şans ve dilerim en güzel sonucu alırsın. Ben daha ameliyat olalı 3 gün oldu. Benim biraz ani oldu. Yurtdışından geldim dr la görüştüm ve hemen operasyona girdim. Fazla düşünme çok dr la görüşme şansım olmadı maalesef. İşim biraz şansa kaldı ama kendimce en iyisini seçmeye çalıştım. Yakın gelecekte foto ekliycem. Sonuçlarımı görürsün.
Tmm evet haklisin herkezin vucut , tip, karin yapisi farkli. Bende iki doktorla gorustum zaten ikiside gerek yok dedi ama bence var. Spor yap dediler. Yapiyorum ama 1 hafta sonra protez ameliyatim var yapamiycam bi sure. Bende simdilik bekliycem. Ama bozdum kafayi ben bu ameliyatla. Cok iyi biliyorum kendimi... Ekimde yatarim bicak altina.

Tmm evet haklisin herkezin vucut , tip, karin yapisi farkli. Bende iki doktorla gorustum zaten ikiside gerek yok dedi ama bence var. Spor yap dediler. Yapiyorum ama 1 hafta sonra protez ameliyatim var yapamiycam bi sure. Bende simdilik bekliycem. Ama bozdum kafayi ben bu ameliyatla. Cok iyi biliyorum kendimi... Ekimde yatarim bicak altina.
Cnm karnına baktım. Benim görüşüm sende deri fazlası var gibi geldi bana ve göbek deliğin de sanki onarım istiyor. Sporla 2 yıl uğraşacan ve acaba olacak mı? Bilemiyorum. Bence tam gerdirme yaptır. Üstte de kırışıklık var sende. Benim resimde gördüğüm kadarıyla çok gevşek hem üst hem alt deri. Yağ yok gibi. İçten kas onarımı da gerekecek bence. O yüzden tam :KK66: ama resimler bazen yanıltıcı da olabiliyor. Dr lar daha doğrusunu bilir benden

Sonunda foto ekledim...... meme küçültme ve mini germe ameliyata giriş fotolarım..... Sonrasında mini germeden memlun kalmayıp (midem çok dışardaydı) tüm germe ameliyst ncesi fotolarım var oraada artık memeler küçük.... ve finall
bende görebilirmiyim canm

Huu huuuu kızlar fitifit fitifit , arzum77 arzum77 , C ChAneL81 orda mısınızz? Öncesi göbeğimin çok çirkin bir resmini koyucam. Üzerinde dr un ameliyat öncesi bazı çizimleri var. İsterseniz bakın bir nasıl gerilmiş nasıl dikilmiş olabilir. Fotolar bazen ışıktan yakınlıktan vs farklı görünebiliyor. Bu fotoda asıl çirkin yani.
Hemmen bakıyorum :KK55:

Huu huuuu kızlar fitifit fitifit , arzum77 arzum77 , C ChAneL81 orda mısınızz? Öncesi göbeğimin çok çirkin bir resmini koyucam. Üzerinde dr un ameliyat öncesi bazı çizimleri var. İsterseniz bakın bir nasıl gerilmiş nasıl dikilmiş olabilir. Fotolar bazen ışıktan yakınlıktan vs farklı görünebiliyor. Bu fotoda asıl çirkin yani.
Bende görebilir miyim

Hemen bakıyorum tatlım :KK66:

yaaa arkadaşlar bana bildirimler gelmemiş sorunmu vardı anlamadım neyse muhabbet almış yürümüş yeni amk olmuş arkadaşlara acil şifalar diliyorum benide izlemeye alın kızlarrrr :KK68:

benide izlermisin

X