Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cnm valla keşke isteseydin sen surmedin mi izine
Yok surmedim bir tane aldim ama oyle cok kirmizi degil iyisi degil sanirim .. Bakalim bana kargo yapacak birini ariyorum turkiyeden en iyisi bizim ulkemizde canim burdakileri begenmedim
Ama bak melebex siparis verdigi iyi gibi kipkirmizi..

Ben tam 1 yıl sonra yaptırdım doku anca kendine geliyormuş

tabi doğru zaman 1 sene ama ben beklememiştim 6 ay dolunca başka dr de oldum revizyonu mu; sonucunu beğenmediğim dr ye tekrar güvenip ameliyat olmadım oda demişti 1 sene bekleyin bakarız diye..

kızlar bu sarı kantaron olsa olmuyor mu yani? ARZUM sen ne renk kullanmıştın cnm? ben eczanede sordum. sarı kantaron dediler.

Slm
Bende bugün 1 aylık kontrolüme gittim. Dr.um contractubex jel yazdı. İzler için bunu kullan dedi. Kantoronu sordum ona bu ilaç bitince başlarsın dedi ama rengini söylemedi. :110:
Bu ilacı kullanan oldu mu bende onu sormak istedim sizlere. Sevgiler. :KK24:

Slm
Bende bugün 1 aylık kontrolüme gittim. Dr.um contractubex jel yazdı. İzler için bunu kullan dedi. Kantoronu sordum ona bu ilaç bitince başlarsın dedi ama rengini söylemedi. :110:
Ben sezeryandan sonra kullanmistim doktor vermişti iki sezeryan iz nerdeyse yok gibi :KK66:

İnternette şöyle bişey buldum kızlar.
Kırmızı kantaron ile sarı kantaron arasında isim benzerliği ve yapraklarının benzemesi dışında etki olarak bir benzerliği yoktur. Sarı kantaron çay olarak stres,sinir ve depresyonda kullanılır.Güneşte bekletilip kırmızı kantaron diye sarı kantaron yağı satan çok satıcı vardır.Fayda beklerken çok büyük zarar görebilirsiniz.
http://topraktansofraya.com/UrunDetay.aspx?ID=38

Cnm üstünden zaman geçtiği için hatırlayamıyorum ama ben düzensiz kullanmistim sen düzenli kullan bence :KK66:

Slm
Sabah kantaron gecede contractubex kullanıyorum :))

Allahım bu internet Nasıl bişey. Kafam karıştı iyice. :KK53::KK53::KK53:

Sarı kantaron yağı
; özellikle yara ve yanık tedavisinde kullanılır, ancak güneş yanıklarından tutunda, romatizma tedavileri, yaraların mikrop kapmasını engellemesi ve benzeri gibi daha pek çok yerde de kullanılabilmektedir

X