Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Canım kırmızı kantaron yağı mucize resmen dün doktorumda dedi çok güzel iyileşiyor diye hatta üstüne bastırdı kalacak izi gösterdi kırmızılıkların geçince böyle olacak diye hiçbirşeye gerek yok , neredeyse görünmüyor bile :KK66:

bizim zamanımız da demediği için tayfaya biz kullanamadık yok gerçekten çok iyi 1 sene sonra yok arası olur izin sevindim adına:KK19:

bizim zamanımız da demediği için tayfaya biz kullanamadık yok gerçekten çok iyi 1 sene sonra yok arası olur izin sevindim adına:KK19:

Banada demedi zaten ben söyledim böyle bişi varmış yara izlerini yok ediyormuş diye kullanabilirsin dedi hatta 5 gün bant kullan 2 gün kantaron sür dedi.. Herşeyi devletten bekleme bebişim araştır yahu :KK70: :KK70:

Banada demedi zaten ben söyledim böyle bişi varmış yara izlerini yok ediyormuş diye kullanabilirsin dedi hatta 5 gün bant kullan 2 gün kantaron sür dedi.. Herşeyi devletten bekleme bebişim araştır yahu :KK70: :KK70:

ahahha kız yoktu bizim zamanda be yağ yazan neyse bizde öğrendik dr de senden öğrenmiş burunda indirim iste yağı öğrettim sana diye :KK70:

Hahah dimi eylülde kısmetse burnumu yapıcak :KK48: yaptığı burunları gördüm çok doğal hatta bugün bir ameliyatı daha varmış karın germe ve burun filiz söyledi bana da sezon açıldı sanırım haydi hatunlar estetiğe :KK14:

Canım kırmızı kantaron yağı mucize resmen dün doktorumda dedi çok güzel iyileşiyor diye hatta üstüne bastırdı kalacak izi gösterdi kırmızılıkların geçince böyle olacak diye hiçbirşeye gerek yok , neredeyse görünmüyor bile :KK66:
Kırmızı kantaron bende de var.organik hemde.bizde her evde olur bu yağdan.ailem kendi yapıyor.mucize dir mucize.niye benim aklımda bize sarı kantaron lazım diye kalmışki.şimdi çok sevindim.

Kırmızı kantaron bende de var.organik hemde.bizde her evde olur bu yağdan.ailem kendi yapıyor.mucize dir mucize.niye benim aklımda bize sarı kantaron lazım diye kalmışki.şimdi çok sevindim.

Yok canım kırmızı kantaron yağı hemde organikse en şahanesinden :KK66:

emrucum minik bir şişe isterim ona göre madem el yapımı:)))

Emru sagol Canimmm sen nasil oldun hersey yolundami yeni resi
Bugün tam 1 hafta oldu canım.daha iyiyim tabi.eğik durmak bel ağrısı yapıyor ayaktayken.dikişler eskisi gibi acımıyor artık.
Bugün ilk banyomuda yapıcam daha da rahatlarım diye düşünüyorum.

Bu arada resimlerine bakiyorum inanilmaz guzelsiniz bayildim senin kadar olsa
Arkadaşlar bende olan birinin resimlerini görebilirmiyim ? Ben ancak mayıs haziran gibi parayı ayarlayabileceğim?
Selam canim dikey cizgi gobek derisi yetmeyince olan bir cizgi yani hem sezeryan hemde gobegin altindan yukari bir kesi oluyor. Bende senin gibi bilgi topluyorum gunumu aldim 25 martda insallah ameliyat olucam.. Darisi sana tatlim
Bende göbeğimin resmini koydum gem catlaklar hem eski ameliyat izim hemde benlerden kurtulmak istiyorum

Ben baktim resimlere ve karnin germelik bence tabi catlaklarin hep gobek altinda inlarin hepsi gider dikey izin olmaz gibi gozukuyor resimlerde ama tabi drlar daha iyi bilir muanede
Kime ameliyat olacaksin canim ?
Bu arada bende izlemeye aldim seni bakabilirsin resimlerime
Bende koydum resim bende sizinkilere bakabilirmiyim?

X