Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Arkadaşlar bende resim koydum ameliyat olmadım daha ameliyat olan arkadaşların resmini bende görebilirmiyim sizde benimkilere bakın.

Kırmızı kantaron bende de var.organik hemde.bizde her evde olur bu yağdan.ailem kendi yapıyor.mucize dir mucize.niye benim aklımda bize sarı kantaron lazım diye kalmışki.şimdi çok sevindim.
Ercan bey bana sarı kantaron demişti
Farketmez dedi

Birdaha mı ameliyat olacaksın ufff peki aynı doktora mı ve birdaha mı ücret ödeyeceksin? Resimlerine nasıl bakabilirim?
Albumlerime gir ordan bakabilirsin canim
Napalim bir daha olacagim ucret konusunda sanirim ayni dr'a olursam sadece hastane masraflarini oduyorum.. Ama baska dr a olursam tekrar bir germe parasi verecegim yani

Napalim bir daha olacagim ucret konusunda sanirim ayni dr'a olursam sadece hastane masraflarini oduyorum.. Ama baska dr a olursam tekrar bir germe parasi verecegim yani
Evet resimlere baktım şimdi ama tam anlayamadım catlakların duruyor ? Birde dümdüz değil dediğin gibi bunun sebepi ne doktor hatası mı? Birde göbek deliği eskisi gibi olmuyor mu?

Evet resimlere baktım şimdi ama tam anlayamadım catlakların duruyor ? Birde dümdüz değil dediğin gibi bunun sebepi ne doktor hatası mı? Birde göbek deliği eskisi gibi olmuyor mu?
Catlak durmuyor ama dikey izden bahsediyirsun sanirim derim yetismemis ondan o iz oldu .. Gobek tabiki eskisi gibi oluyor
Sebebini bende bilmiyorum canim drum kilo ver duruma bakariz dedi..

Catlak durmuyor ama dikey izden bahsediyirsun sanirim derim yetismemis ondan o iz oldu .. Gobek tabiki eskisi gibi oluyor
Sebebini bende bilmiyorum canim drum kilo ver duruma bakariz dedi..
Tekrar aynı acı buğün biraz fazla hareket ettim elim ayağım boşaldı resmen şu anda yatakdayım zaten yaptıran birçok kişi memnunken bizim şansımız acı hayal kırıklığı cabası

Chanel ben fotolarına bakıyorum çok güzel gözüküyor beğenmediğin ne var anlamadım ben

Kızlar yaaa bende sarı kantaron var hemde dayım bahçesinde yetiştirip yaptı ama kırmızı lazimmis nerden bulcam doğal katkisiz el yapımı olanını

Kızlar yaaa bende sarı kantaron var hemde dayım bahçesinde yetiştirip yaptı ama kırmızı lazimmis nerden bulcam doğal katkisiz el yapımı olanını
Annemler adanada yapiyor kirmizi oluyor dogal genelde adanada yaparlar onu keske bende isteseydim annemden bir sise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…