Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

evet kizlar gobek deligim icin doktor gayet ii oldugunu soyledi ve cok sasirdi ozellikle oyle olsun die doktoru zorlayan varmis. cok rahatsizlik duyarsam basit bi islemle halledebileceginide ekledi . yaa kime soruyorsam cok guzel diolar ama alisik degilim herhalde.. su kopek kulagi dediginiz sey icinde gececegini soyledi dikilen kaslarimda saglammis orda gostermek icin kastim cikmadi beni yalanci cukardilar.. demekki aksamlari odemden dolayi toplaniyor..

evet canm ödemdir bnde panikledim ama bugün bnmde indi karnım biraz tabi diete başladım ya demek ki bu estetik olayında her evrede değişim farklı seyrediyor demek bir güzel oluyosun bir çirkin görüntü oluyor 6 aya kadar böle demekki alışacaz bence dikkat edelim 6 ayın sonunda varsa şayet şiyaetlerimizi dile getirelim dr lar bizim gibi diil daha rahat bakıyorlar çünki biliyolar sonucu he söylüyolarda zaten en kötü ihtimal dğzeltiriz dite onun için hiç birimiz moralimizi bozmayalım canm bence tadını çıkara çıkara güzel olacağı günü bekleyelim olmadı tüzelttiririz bu iş böyleymiş estetik arkası gelir artık bizede

feiliz canm Allah yar ve yardımcın olsun melekler seni korusun ağrısız acısız mutlu uyan inşallah Allah sevdiklerine bağışlasın seni canm herşey gönlünce olsun sürekli dua ediyorum bekliyoruz seni canm uyan hemen kendine gelince haber ver ahh şuan testere filimi başladı heralde hee

Ahmet Seyhan a sanırım gidicem adı baya geçiyor iyi diye

Allaha şükürler olsun hayırlısıyla çıktı inşallah ağrısız sancısız uyanıp sürecini ağrısız birşekilde tamam lar biran önce ayaklanır inşallah

Kızlar yarın ilk banyomu yapıcam.dr um önce havlu ile sonra fönle kurut dikiş yerindeki bantı dedi.dikkat edilmesi gereken başka hususvar mı? Öncesinde veya sonrasında yapmam gereken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…