Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Mümkün olduğu zaman göbeğinin fotosunu koy bakalım bizde belki fikrimiz olur.ama ne olursa olsun dr un ne dediği önemli.benim dr um dikey iz %80 olur dedi, aml sırasında derim esnekmiş gerilmiş ve dikey iz yapmadan kurtarmış sağolsun.ama bu ihtimali bilerek girdim ben ve eşimde biliyordu.yani şunu demek istiyorum aml sırasında bile değişiklikler olabiliyor.dr un dikey iz olabilir dedi mi? Dediyse muhakkak eşini ikna et bence.istemiyorum dediyse sonra zorluk çıkarmasın.
yok henuz gormedi dr, burda iki dr'a gittim ikiside olmaz dedi ama yinede korkuyorum gerci masallah var bende gobek ve bolca yag:KK43:(( bu aksam cekerim resimlerimi o zama bi bakin .. cok tesekurler ederim..

Ben hazırım ameliyat için, yazamadım çok üzgünümheo erteledim fırsat bulamadım, lütfen dua edin bana. Ameliyata birde alacaklar, odadan çıkıp gelmem 3saati bulurmuş

arkadaşım korkma emi uyu uyan bitti bu kadar dualarımız seninle de sağlıkla atlat:KK19:

image.jpeg
Kadinlar gunumuz kutlu olsun ❤️
feiliz feiliz canim guzel uyu guzel uyan insallah mutlu ol :KK19:

@elmaliiisekerr cim sen bana dua etcektin tatlım.
Aşkımm hayatımm yemin olsun ediyorum şimdi elime aldım tlf sana yazmak için yazını gördüm bu kadar olur insan birbirini hisseder vallahi canım Bu gün kadınlar günü senin hayatının kararını verdiğin değişim günün Allahtan dilerim senin için bu gün çok rahat güzel bir uykunun sonucunda uyandığında son aylardır kendinle kurduğun hayellerin gerçekleşmesiyle hayatın başlasın verdiğin karardan dilerim hiçbir zaman hiç bir şartta pişman olmayasın arkadaşım biran önce sağsağlim bı amlyta girip sağsağlim mutlu bir şekilde acilen burda aramıza dönmeni temenni ederim seni sana seni Allaha emanet ediyorum ve burda bekliyorum arkadaşım dualarım seninle olacak :KK200::KK19::nazar:

Dün gece iki ile dört arasi uyumuşum, sabah ezanından sonra 6ile 7 arası@jelesec
Feiliz cim herşey çok güzel olacak inşallah.dualarımız seninle.güzel haberlerini bekliyor olacağız.senin için ayrıca heyecanlandığımı biliyorsun tatlım:)

X