Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

lipo ile eğer son koyduğun halinden bahsediyorsa doktorun yani lazer lipo ile oradan alacağı derinin içini boşaltır kanın çoğalmış canım ya ben şimdi afaki yazıyorum doktor en iyisini bilir seni yönlendirir yazı ile seni germeyeyim belki tenik başka olur bilmiyorum canım gidince yaz ne olduğunu sende Avrupa yakasındasın doktorunda al randevu zıpla yanına

kızlar selam umarım herkes iyidir...meme ameliyatı olmayı iyice koydum kafaya hatta Tuğrul Turan'dan randevu aldım 19 Mart için..Yorumlar çok iyiydi siz ne diyorsunuz bilen var mı?Ama izler beni çooook düşündürüyor zaten karnımda izler var şimdi meme de aylarca izli kalırsa ne olur bilemedim

Kararin hayirli olsun canim
Randevuna gidince zaten baya bir bilgi verecek tugrul bey iz konusunda endise etme inan hic benimkiler belli belisiz sana resimlerimi gonderim istersen

canımcım hoş geldin sosyal medyaya taşındın buradan gez toz hayat sana güzel

görüşmeye en az 2 saatini ayır benden demesi uzun süre kalıyorsun içerde ben 3 saate yakındı kaldım:) tekniği eğer lolipop kesi ile yaparsa hiç korkma en iyi iyileşen iz neredeyse yok gibi kalan teknik hani bunun da meme küçültme olduğum için yazıyorum T kesi yaparsa onda kesi izi çok hem I kesi hemde meme altında kesi oluyor bu meme yapınla belirlenir

sosyal medyadan uzaklaşıp biraz burda takılayım dedim ya jelo bu adam 3 saat napıyo içerde cidden?bana da randevu alırken kadın 2,5 saat sürüyor bilgin olsun dedi..doktor içinde deli falan diyolar ama çok iyi yorumlar okudum ayrıca bayağıda bi para alıyomus diğer doktorlara göre valla kafam çok karıştı protezli mi protezsiz mi ona da karar veremedim..ay bir yardımcı olun :)

benmdw hala şiş karnım yoksa bölemi son hali 1 buçuk ay oldu birde o köpek kulağı dediğiniz nasıl bişey anlatılana bakılırsa bendede oluşmaya başladı
Canım ya sizin sonuçlar çok güzeldi ne oldu ki şimdi benim baştan beri göbeğim top gibiydi biraz indi ama hala top gibi yanlız buğün karnımım biraz yayvanlaştığını gördüm az da olsa umutlandım acaba düzleşiyo mu diye umut dünyası benimde dikiş kenarları bi tuhaf sarkık gibi ama senin ve kakulenin sonucu güzel görünüyodu inşallah bi sıkıntı çıkmaz

Sen nerelerdesin leyleği havadamı gördün :)) mememi yaptırıyorsun hayırlı uğurlu olsun tatlım

bilmiyorum ama şu bir gerçek kilo aldım 4 kilo fazlası var eksiği yok bugün diete başladım kontröle kadar ne olacak bakıp ona göre dr la konuşucam

Melebex dikişin ne oldu canım
Ercan bey dikişe dokunmadı
Sivilceyi sıktı temizledi
Dikiş yüzeye yaklaşılırsa alırım dedi
Şimdi canını yakmayayım dedi
Göbek deşiğinle ilgili konuştuk hala beklentilerim olduğunu anladı
Sende hiç yağ yok dedi
Göbeği çukurlaşırsan birazda etrafındaki yağlardır dedi
İstersen çevresine yağ enjekte ederek daha çukur hale getirebiliriz dedi
İstediğim sonucu bu yöntemlealabileceğimden emin olamadım (spor yaparken eriyip gider gibi geldi)
1. Yılda tekrar bir değerlendireceğim son durumu

Tatlım belki hatirlamazsin ama ben demiştim sana yağ sıfır olduğu için cukurlasacak yer yok diye sen de dusunmeliydi o zaman demiştin benim ilk aklıma gelen bu olmuştu

merhaba ameliyatınızdan sonra baya bir zaman ggeçti durumunuz nasıl aceba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…