Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kizlae C ChAneL81 bende herhalde revizyon yaptircam.. 3 ay oldu gobek deligim resmen kayboldu kucuk parmagim bile girmiyor iceri. birde dikislrrin bitim yerleri oturunca kanat gibi katlaniyor. gobek deligim alt kismida gene toplaniyor cok moralim bozuk saat 4 te gorusmeye gidicem. erken sevindim ..
Gobek deligin cok guzeldi uzuldum boyle olduysa ama cagresi var jelesec in gobek deligi kucuktu sonradan buyuttu dr'u..
Dikislerin bittigi yer ayakta o goruntu oluyormu canim ? Benimde oturunca potluk oluyor..
Haber et dr ne dicek merak ettim canim
Benimde mayis ayinda revizyonum suya dustu annemler bende daha fazla kalacak onlardan gizli yaptirdigim icin ertelemek zorunda kalacagim revizyonumu:KK43:

kizlae C ChAneL81 bende herhalde revizyon yaptircam.. 3 ay oldu gobek deligim resmen kayboldu kucuk parmagim bile girmiyor iceri. birde dikislrrin bitim yerleri oturunca kanat gibi katlaniyor. gobek deligim alt kismida gene toplaniyor cok moralim bozuk saat 4 te gorusmeye gidicem. erken sevindim ..

karın kasın kendi kendine kasmış olabilir benim tamamen kapalı değildi herkesin istediği minik göbek deliğidir ama ben biraz daha büyüttürdüm çoğu da çok güzel elletme dedi ama :))) doğal dursun germe olduğum bellii olmasın diye eğer çok rahatsızsan bir tık açıyorlar dr ler kolay işlem kokma göbek deliği

benmdw hala şiş karnım yoksa bölemi son hali 1 buçuk ay oldu birde o köpek kulağı dediğiniz nasıl bişey anlatılana bakılırsa bendede oluşmaya başladı :mad::KK70:

aldım evet kilo amaa anlayamadım işte bu nedir diye deri sarkmasımı bu

evet bu deri sarması ama yağlı bir kat köpek kulağı bu değil cidden onun görüntüsü çok kötüydü ismini vermeyeceğim bir dr nin hastasında oldu bu başlıkta tekrar revizyonla kesildi ama bu sefer dikiş bele doğu arkaya kesilip dikildi yani falzca uzadı dikişi:KK43: ne olur kilo alma bak bu evrelerde boşluyoruz iştah tekrar açılıyor

evet bu deri sarması ama yağlı bir kat köpek kulağı bu değil cidden onun görüntüsü çok kötüydü ismini vermeyeceğim bir dr nin hastasında oldu bu başlıkta tekrar revizyonla kesildi ama bu sefer dikiş bele doğu arkaya kesilip dikildi yani falzca uzadı dikişi:KK43: ne olur kilo alma bak bu evrelerde boşluyoruz iştah tekrar açılıyor
yaa bildiğin gibi diil nasıl bir iştah patlaması yaşıyorum bu nasıl düzelir revizyonmu istiyim dr bilemedim

yaa bildiğin gibi diil nasıl bir iştah patlaması yaşıyorum bu nasıl düzelir revizyonmu istiyim dr bilemedim

hımmm bende yaşamıştım dr den kontrolde azarı yiyince kendime gelmiştim protein ağırlıklı ye sınırsız et tavuk balık ye doyana kadar acıkınca yine ye ızgara yap az yağsız salata yani dediğim gibi bu evrede iştah patlaması yaşayan çok oldu

Jelesec Jelesec bana ddki dr en son kontrölde ben ddm üst karnım çok şiş ddm inmiyı ddm inicek dd inmesse küçük bir karına lipoyla hallederiz dd şimdide bu bu deri sarkması için tekrar germemi yapılıyor cnm

X