Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Tatlım belki hatirlamazsin ama ben demiştim sana yağ sıfır olduğu için cukurlasacak yer yok diye sen de dusunmeliydi o zaman demiştin benim ilk aklıma gelen bu olmuştu
ne diyim canm yaa defalarca maşşallah Allah korusun güzel göbişini ve seni sevdiklerini hele eflatun mor kilot bayıldım çok yakışmış pirsinglerine zaten laf yok zevkli ve seksi hatunsun maşallah
resimleri nasıl görebilirim bnde ?

Tatlım ilk önce güven vermen gerekiyo sonra istediğin kişi seni izlemeye alır görürsün
ben cok önce siteye üye olmuştum ama beceremedim bırakdım şimdi yine merak ettığım karın germe ıcın gırdım steye ama ok karışık gelıyr bana beceremıyorum ya

ben cok önce siteye üye olmuştum ama beceremedim bırakdım şimdi yine merak ettığım karın germe ıcın gırdım steye ama ok karışık gelıyr bana beceremıyorum ya
Cnm sadece albüm yapıp resim koyman yeterli yani şimdiki karın fotolarin gibi takdir edersin ki herkesin albümünde özel fotolari var ve erkek üyeler olabiliyor o yüzden güven sağlandığı taktirde ben ve diğer arkadaşlar da takip ediyoruz ha bu arada bende daha karın germe olmadim o yüzden sonuç yok bende de

hangi doktor hakkında başarısız şeyler duydunuz?

anladım peki bu resimleri nasıl albüm yapacagım

Tatlım belki hatirlamazsin ama ben demiştim sana yağ sıfır olduğu için cukurlasacak yer yok diye sen de dusunmeliydi o zaman demiştin benim ilk aklıma gelen bu olmuştu
Hatırlamadım ama doğrudur Can'ım
Ben ameliyat sonrası kg verip yağlarım erimedi sonuçta
Öncesinde de malzeme belliydi
Neyse şuan için yapacak birşeyim yok

anladım peki bu resimleri nasıl albüm yapacagım
Sol üst köşede üç çizgi var ya ordan albümler var tikla sonra sağ tarafta albüm olustur var ordan olustur de çıkan seçenekleri takip ettiklerim olarak seç ve en altta foto yükle var ordan seç fotolari yükle

Merak ettim canim senin dogumdan once bile ayni kilodayken gobek deligin cukur degilmiydi ? Yani etrafinda yag yokken bile ??

Neyse cnm ya biraz kilo al ya da doktorun birazcık yağ yapar göbüşe hallolur ama bence biraz bekle artık

tamamdır bir ara cekip yüklerim saol cok

emru nasılsın dren çekildi mi büyük korkundu durumların nasıl varmı aksilik?
Aynen büyük korku olmuştu bu durum bende.dün gece rüyamda iki kere direnimin çekildiğini gördüm.kalktım kontrol ettim rüyamı gerçek mi diye baktım diren duruyor üzüldüm falan yani.neyse Ercan bey bugün beni çağırdı ve yuppppiiiiii diren çıktı.büyük bir rahatlama oldu hem psikolojik hem fizyolojik.çok mutluyum öksürünce hem acı azaldı hem öksürük azaldı bu arada.

Merak ettim canim senin dogumdan once bile ayni kilodayken gobek deligin cukur degilmiydi ? Yani etrafinda yag yokken bile ??
Hamileliklerimden öncemi
Deliğim normal vardı tabi
Hamilelikle fıtık oldu çukur öyle kayboldu
Öncesinde bu kadar fit değildim düzenli spor yapmıyordum ama kg aynıydı
Yağ oranım daha fazla olabilir şuana göre
ama yağı az olan sporcuların falan hiç deliğinin olmaması lazım o Zaman
Belki bu operasyona özel yağlı olmak avantaj mıdır
Bilemiyorum
Her düşük kg daki benim yaşadığımı yaşıyor mudur, onlarda da delik yok muydu
Çok resim görüp eski üye olanlar söylesin

Ercan beye dedim ama
Sizin dediğiniz gibi
Ortadaki bombe 1 yıla gitsin (ödem inecek demişti)
Bana yeter

hangi doktor hakkında başarısız şeyler duydunuz?

ay ben bu mesajı hangi zamanda yazmışım kime yazmışım hiç aklımda değil:))))

yeni üyesiniz merhaba bu başlığı boş zamanınız da okuyun çok faydalı paylaşımlar var sizde okuyunca göreceksiniz; doktor seçimi başarılı dr başarısız dr bunlar kişiye beklentiye bağlı bunları da yazan var mutlaka okuyun başlığı

çok şükür kurtuldun sevindim adına dren çıkınca kuş gibi oluyor insan oh öksürük de azalmış maşallah artık haftaya daha iyi hissedersin kendini feiliz yarın demi ayy bu gece zor geçer sağlıkla atlatsın oda inşallah

konuştuk o kiloyu ver öyle bebem hemen acele etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…