Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

pişt şampiyonum benimmm En Büyük TÜRKİYEEn Büyük KK:nazar::KK36: sana bilmeden yamuk yapan ablanı affet :KK23: hamsi candır ya tü tü :p neyse toplamışsın tüm oyları özelden tüzelden oy istemeden aferin :KK60:
ayyy şımardım valla sen bile bana oy vermemişken şikesiz tamamen bilek hakkı ile özelden mesaj ile oy istemeden En Büyük KK:KK37::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77: hamsi güzelinden sevgiler :KK70: bunu birisi taktı bana ahahah

yarın gelir herhalde madalyam çok yakışacak eminim

ayyy şımardım valla sen bile bana oy vermemişken şikesiz tamamen bilek hakkı ile özelden mesaj ile oy istemeden En Büyük KK:KK37::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77::kk77: hamsi güzelinden sevgiler :KK70: bunu birisi taktı bana ahahah

Yeri degil ama tebrik ederim
Gorseydim bende oyumu kullanirdim ama yemek bolumune ugramiyorum malum yediklerime dikkat ediyorum :-)

Çok geçmiş olsun. Nasılsınız şimdi. İnşallah istediğiniz gibi olur herşey.
Teşekkürler...
Benim epeyce zorluydu ameliyatım. Çünki fıtık dolu bir karnım ve neredeyse parçalanmış kaslara sahiptim.
Doktorlarım epeyce zorlanmışlar ama sonuç gayet başarılı. Direnim halen takılı uyku yok sancı var durumdayım☺️

sizi yeni görüyorum yada geçmişte yazdınız başlığa ben atladım:KK58: geçmiş olsun iyi süreçler diliyorum
Aranıza yeni katıldım☺️☺️
Ameliyatım ile ilgili araştırma yaparken ben de dahil olmak istedim.
Teşekkür ediyorum. Umarım kolay atlatırım
sizi yeni görüyorum yada geçmişte yazdınız başlığa ben atladım:KK58: geçmiş olsun iyi süreçler diliyorum

Şımar şımar hak ettin sonuna kadar tekrar tebrikler canımcım:KK37: boynuna tak gez hahhah madalyanı :p

Aranıza yeni katıldım☺️☺️
Ameliyatım ile ilgili araştırma yaparken ben de dahil olmak istedim.
Teşekkür ediyorum. Umarım kolay atlatırım

iyi yaptın mesajında doktorlarım çok uğraştı demişsin kaç dr girdi ameliyatına? Resimlerin varmı öncesi sonrası forumda?
güzel sonuçlar olsun inşallah beklentini karşılasın :KK19:

Yeri degil ama tebrik ederim
Gorseydim bende oyumu kullanirdim ama yemek bolumune ugramiyorum malum yediklerime dikkat ediyorum :-)
yeri olmasada bazen bazı şeyleri yeri geldiğinde söylemek gerekliliğine inanırım sanki her konuşulan yeri mi oluyor hıh dimi :KK66:
çok teşekkür ederim hep evimizde yaptığımız şeylerden kazen sağ olsun bu defa herkese bildirim yolladığı için oy oranım çok yüksek oldu :KK69:

ama hala madalyam gelmemiş:KK23::KK22:

hayatım öyle bişey yok esirgemek gibi ben herkesi izlemeye aldım hemen hemen yani herkes gördü tanıdığımı tanımadığımı izledim kasti bişey mümkğn diil canm ama herkes gördüü için eskileri kaldırıp biraz zaman geçtiktwn sonra yeni resim eklerim diye düşündüm yani şuan albümde fotolarım yok canm kaldırdım ama istersen özelden sana atarım cnm :KK66:
Canım benim neden kaldırdın? Bakıp, bakıp kendimi gaza getiriyordum. Sonucu gördükçe kendi göbeğime dokunuyordum:KK61:

iyi yaptın mesajında doktorlarım çok uğraştı demişsin kaç dr girdi ameliyatına? Resimlerin varmı öncesi sonrası forumda?

Genel cerrahi ve plastik cerrahi 2 dr girdi ameliyata.
Öncesi fotosunu çektim. Şuan baktığımda dehşete düşüyorum...
Sonrası için henüz foto yok çünki hala direnim çıkmadı. Yarın 1 hafta olucak. Çok şişliğim var ve 7/24 korseliyim. Yarından sonra yeni fotom olur inşallah. Ben de albüm yaparım☺️

Kızlar merhaba
Büyük gün geldi benim için.yarın sabah 9 da alıcaklarmış ameliyata beni.7:30 da tahliller için hastanede olucam.gelişmeleri yazmaya çalışırım.
Bol şans:nazar: sonucu en az senin kadar sabırsızlıkla bekliyoruz. Darısı sıradakilere.

X