Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Narkoz aldık kesildik biçildik kolaymı öyle tabi barkozdan önce yaptıkları iğneden evede verselerdi hala aklım onda kuş gibi olmuştum
yaa arkadaş burdaki arkadaşlarımızın hemen hemen hepsi almiış narkozdan önce meşhur iğnemi hapmı şurupmu her neyse ben resmen yalvardım bee ayaklarına kapandım dr narkozcuya söyleriz dd birdha amly ne narkozcu ne dr görmadim apar topar gittik birde amly içinde saate baktım 30 dakika masada öyle etrafı seyrettim onlar çatal bıçakları hazırlıyolardı vayyy beee

Sakinleştirici veriliyor genelde senin geç saate kalmıştı dimi ameliyatın yanlışmı Hatırlıyorum ayyy sedyede alet edavat hazırlığı seyretmekte insanı hayattan soğutur :)) gerçi güzel vedalaştım ameliyata girerken uzun olmasada kısa bir muhabbetimiz oldu doktorumla narkoz öncesi

Ben çok stres yaptım korktum aslında vazgeçicek gibiydim belki ondan verdiler sen cesur durunca yapmıyorlar demekki

evet cnm sabah olacaktı bir kaç gün kala ertelwdi 2 gibi amly aldılar 2 buçuk oldu ben uyanık izliyordum etrafı anammm buz gibi olmuştum öle donup kala kalmıştım rüya gibi amaa heyecanlı sonu güzel rüyalar olurya benmki o misal ben amly giderken kimse yoktu eşim vardı sadece neler saydım neler eşime adamı ağlattım valla

Ben çok stres yaptım korktum aslında vazgeçicek gibiydim belki ondan verdiler sen cesur durunca yapmıyorlar demekki
yok hayatım hast geldiğimizde ilk narkoz dr odası var oraya götürdüler muayene etti sorular sordu vs. ben ddm nolur ddm bana çok korkuyorum amly önce bişey verin ddm aaa adam bana demezmi kaç yaşındasınız 41 ddm korkaxak yaşı çoktan geçmişsiniz dd aaa kala kaldım

bacım sen artık her aml üstesinden gelirsin amaneyse gerekirse para vereyim deseydin

bacım sen artık her aml üstesinden gelirsin amaneyse gerekirse para vereyim deseydin
şaka bitana dursun vallahi ben birsürü şeyler buldum kendimde tamir edilecek anamm ben bitmişim okeye dönmüşüm haberim yık çoluk çocuktan uyanamadımki babamm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…