Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Diğer isteklerinide çok sorun yaptığını belli et

@elmaliiisekerr merak ettim.bu ameliyatı olduğundan çevrendekilerin haberi varmı..yoksa sendeki bu deyişimi fark ettilermi..
Ameliyatın çok başarılı olmuş..süper bi karnın olmuş..mutluluklar..
cnm çevremde haberi olmayanlar kış mevsimi olduğu in pek görmedikleri için birde dietinde etkisi var zayıfladım diet yapıyorum ddm haberi olan akrabalarım dan bir kaç kişi vardı onlar biliyordu amly olacam diyordum ama ben gün aldıktan sonra kimseye söylemedim onlarda pek inanmıyordu olacağıma am8olduktan sonra eve geldim bir kaç gün sonra söyledim tabi şokkk şimdi yemin ederim bizimkilerin 3 kişi lipo için görüşmeye gidecek bnm dr

Bende sevmediklerime spor dedim sevdiklerine aml dedim valla hala spor salonunda 2saat koşu bandında koşanını biliyorumyaşasın kötülük

Sevgili hanimlar, sadece gobek lipo sonrasi, 5 gun icinde toparlanip ise donebilir miyim sizce? Sabah 8 aksam 7, bol tempolu bir isim var.
Meme buyutmede 7.gunde gunluk hayata donmustum.

Sevgili hanimlar, sadece gobek lipo sonrasi, 5 gun icinde toparlanip ise donebilir miyim sizce? Sabah 8 aksam 7, bol tempolu bir isim var.

memede hemen başladıysan ağrı eşin yüksek demek ki:)) karın lipo da zor olacağını sanmam ama işin ne bilemem bir sor dr lere mail at ne diyecekler ha bide karın bakalım uygun mu lipo ya bazı arkadaşlar lipo sonrası memnun kalmayıp şikayet yazmışlardı

Doktorlara gore "ohoo cok kolay hemen ayaga kalkarsin", memede de boyle bi havalarla ameliyata gittim, uyanirken eyvah zictik demistim :)
Ogretmenim, ozelde calisiyorum.
19 mayisla haftasonunu birlestirip izin alma planim var total 5 gun.

lazer lipo ise dönersin benim ameliyat sanırım klasik lipo ya giriyor yağı eritmeden öldürmeden canlı canlı çekme işlemi yapıldığı halde ve üstelik tam 1800 cc yağ alınıp 1200 geri enjekte edildiği halde 5. gün sabah 7 den akşam 9 a kadar dışardaydım

Doktorlara gore "ohoo cok kolay hemen ayaga kalkarsin", memede de boyle bi havalarla ameliyata gittim, uyanirken eyvah zictik demistim :)
Ogretmenim, ozelde calisiyorum.
19 mayisla haftasonunu birlestirip izin alma planim var total 5 gun.
uyanırken sırt lipo da nara attım da bacak karın kolaydı öğretmensen zorlanmazsın ama giyinip soyunma işinde eğilip kalkma zor olabilir canım birde sızıntılar oluyor küçük girilen delikten çok değil ama hani 1 hafta seni kurtarır

Ne tur lipo onu sormadim. Ayy fikir oldu en azindan. Yasayan birinden ogrenmek icimi rahatlatiyor

Sıkarım disimi artik, care yok is yerindeki diger arkadaslara durumu anlatacagim nobetlerde falan idare ederler.
Umarim tek skinti giyinmek olur. Valla uniforma gibi ayni elbiseyle bile dolanabilirim :))

memeleri süper olmuş onu yapan dr göbegi de iyi yapar bence izmir de olsam bende giderdim

yookkk bacım seni bi yere göndermem otu yerinde işine gücüne bak

evet evet bana yazdı özelden izle yorum yap lütfen diye bnde bayıldım çok doğal bak burun da yaptırmış galiba sudan ucuz hadi beraber gidek olmadı kordon da yapar geliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…