Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Geçmiş olsun cnm. İnşallah istediğin sonucu alırsın. Ben de dr arayışındayım. Bir de mini mi tam mı kesinleştiremedim daha. Fikir alıyorum doktorlardan ve tecrübeli arkadaşlardan. Hiç mini sonucu görmedim. Sakıncası yoksa foto koyar mısın? Nerde oldu ameliyatın?

Evet canim bastan beri ben hissettim karnimin gergin olmamayisini belki odemdir dedim' bekledim ama zayifladikca daha da derim esnedi
Ama herkes de boyle olacak diye bisey yok tabi insallah sen benim yasadigimi yasamazsin
Benim tam germe oldu sen yine mini olmussun tam germe olma sansin var eger duzelmezse ama benim karnimi tekrar germek sorun olabilirmi onuda bilmiyorum ama bir kac dr la gorustum ve revizyon oneriyorlar lipo , biraz daha germe ve dikisi duzeltme..

BenGulsu arkadasim mini ile tam germe oldu canim bide FatiFat mini oldu istersen onlarla gorusebilirsin

benimde taktırasım vardı düzeltirebilseydim ama şimdilik askıya kaldırdım

güle güle kullan mı denir bilemedim

foto istiyorummm

Canım inan koyulacak bi yanı yok şimdilik. benim karnım büyüktü ama doktor 3 çocuğa göre iyi sana mini yaparız deyince çokkkkkk sevindiydim ama şimdi tabiki eski halime bin basar ama hale bombe bi göbek var çok ta gergin durmuyo gibi acaba ne kadar düzelir diye merak edeyim doktor ismi vermeyeyim belki daha yeni olduğu için böyledir bakıp göreceğiz sana daha öncede yszdım sanıyorum önceki formlar ameliyattan sonra okudum hataydı çünkü daha önce okusaydım mini yaptıranların biri hariç memnun olmadığını görürdüm yine de iyi araştır

Bombelik nerende canım? Kesi altımı,komple bir bombelikmi?

Teşekkürler canım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…