Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Olmazmı hiç .. Değişim sonuç çok iyi
Rica ederim
bu cumartesi iz kremlerine başlıcam 1 buçuk aylık olduğumda da silikon bantlara başlıcaz dd drm yaklaşık 3 ay kullancaz dd dr birde spora başlıcam zamanı bana söylicwkmiş beni arkadaşının pilates salonuna yönlendireceğini söyledi dr takmis bana seni taş yapıcam diyoo

cok tesekurler cerena, simdi benim ne yapmam gerekiyor onu anlamadim, bende size izliyorum sanirsam, ve o zama resim gorebilirmiyim? yada nasil gorecegim yaa ben cok utaniyorum kendimi cahil hissetim iki gundur bu isi cozmeye calisiyorum,,
Güzelim ben resim koymadım ondan görmüyorsundur önceki resmim doktorda pazartesi istiyeceğim şimdiki halide beni mutsuz ettiği için koymadım ben illa mini olma demem olup iyi sonuç alan var ama genelde istenildiği gibi değil bi de beyde öyle 5 gün sonra işe dönüş falan durumlarıda olmadı bildiğin bayağı ağrı olmasada sıkıntılı bi süreç geçirdim bu gün 28. Günüm iyiyim ama sadece küçülmüş ama hala bombe bi göbeğim var benden sonra ameliyat olan kskulem ve elmalışeker arkadaşlarımızınki tamdı ve çok mrmnunlar nasip tam olup memnun olmayan da var ne desek yalan

Beni de izlemeye alabilirmisin

Bir cok yeni yada eski uye izliyorum ve cogu ameliyattan sonra resim yuklemedi
Kizlar resim yukleyin siz bizi gordunuz sira bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…