Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sen nasilsin sekerim ,arada sormadan da yazsana nasil oldugunu
canm çok şükür iyiyim bnm manaton başladı evde malum çocuklar okul yoruluyom tabi yorulunca karnımın şişti ini hissediyorum normal tabi ama ilk zaman gibi şişliğim kalmadı dikişlerin baya iyi iyleşti maşallah tabi bunda amly dan beri sigara içmememin faydası büyük şaka maka ben bu işte sigarayı bıraktım arkadaşlar bu cumartesi iz için jele başlıcam yalnız ne olduysa bir kaç gündür öyle bir iştahım açıldı ki biraz kaçırıyorum valla drm da diete devam dd spora başlıcam zamanı söylüyecekmiş şimdilk hafif yürüyüşler dd çok şükür Allah'a arkadaşım sürecim şimdilik böyle devam ediyor inşallah bir sorun çıkmazsa iyiye doğru gidiyorum şükür canm bnm darısı inşallah sana ve diğer olacak arkadaşlara olsun Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

zuzu53 canm bnm 10 numara 7 yıldız diyorum bu kadar olur yani 41 kere maşallah o güzel göbişine çok yakışmış maşallah hep mutlu ol mutlu kal inşallah
Ne demişler güzel bakan güzel görür teşekkür ederim canım çok daha iyileri sizlerin olsun. Mutluluk paylaşınca güzel hepimize mutluluklar diliyorum fıstık

zuzu53 çok yakışmış bir de nasıl yaptırdın bu süreci de anlatır ısın acı ağrı oldu mu nerede yaptırdın idolsün maşşallah
Teşekkür ederim tatlişkom. Ciddi anlamda yargılarım vardı hani acıyacağına dair fakat işlem o kadar basit ve kısaki ben daha delinecek diye beklerken piercingim takılıyormuş :)) yani sıfır his diyebilirim düşündüğüm gibi olmadı

Hu hu kızlar ben yerim içerim bugünde yedim içtim
Yaşadın Ercan
Bir dikti pir dikti
Bozulmaz Allah'ın izni ile
O sarkıklık gitti ya önemli olan o benim için göbeğimde gayet inceyim yani

kantaron yağını ne zaman kullanmaya başlamıştınız

arkadaşlar aml yattan iyi sonuç alıp alamama durumu bence hem hekimin profesyonelliğine bağlı ve birazda nasip kısmet işi.Bünyeden bünyeye fark ediyor sanırım.Yeni aml olacak arkadaşlar iyice muayene olup her türlü riski konuşmalılar .Hiçte öyle int de anlatıldığı kadar kolay sonuç alınacak gibi gözükmüyor.

yeni gobisleriniz hayirli olsun hanimlar, eminim sahane olucaksiniz, bende 1 ay sonra olucam Australiadan gelip turkiyede cok heyecani ve gerginim, rica etsem bende gorebilirmiyim resimlerinizi.. cok tesekurler simdiden

Tabiki görebilirsin hemen ayarlamayı yapıyorum
selam zuzu53 aylardir seni takipteyim, ama resimsiz nasil sahane bir hatun odugunu kafamda canlaniriyorum, banada nasip olur insallah... lutfen benide takip edermisin ayrica ben ne album koymay need bakmayi bilmiyorum hergun ugrasiyorum biseyler yapmaya olmuyor ama sokerim yakinda,, bu arada ben australiadan yaziyorum aramizda 9 saat fark var yani anladigim kadariyla sizzler album yukleyip kapatiyorsunuz ben muhtemelen goremem o durumda cunki ben uyurken sizzler hersey bitiriyorsunuz((( simdilik hoscakalin guzeliginizi gorme umudu ile bye..

Merhaba, şimdi sen uyuyorsundur tatlı rüyalar diliyorum albümüm bir müddet kapalıydı fakat dün itibari ile açmış bulunuyorum resimlerimi görebilmen için nick name'e tıklarsan açılan küçük pencerede zuzu53'ün fotoğrafları diye bir yazı göreceksin yazının üstüne bir tık yaparsan resimleri göreceksin. Sevgiler

yeni gobisleriniz hayirli olsun hanimlar, eminim sahane olucaksiniz, bende 1 ay sonra olucam Australiadan gelip turkiyede cok heyecani ve gerginim, rica etsem bende gorebilirmiyim resimlerinizi.. cok tesekurler simdiden
İzliyorum bakabilirsin canm fotolara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…