Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

şimdilik fotoları kaldırdım daha sonra yeni fotolar koyduğumda tekrar izlemeye alırım canlar Allah hepinizin kalbine göre versin inşallah öpüldünüz
Merhaba arkadaşlar
Konuyu parça parça okudum tamamını okuyamadım.ne güzel sonuçlar almışsınız heyecanlandım açıkçası.ben birkaç dr la görüştüm ama net olamadım kendimi iyi hissetmedim.şimdi dr ercan beyle görüşmek istedim .fakat muayene ücreti çok pahalı.yakında muayene olan varmı ?
Yada bu konuda bir öneriniz var mı acaba?

şimdilik fotoları kaldırdım daha sonra yeni fotolar koyduğumda tekrar izlemeye alırım canlar Allah hepinizin kalbine göre versin inşallah öpüldünüz
ben yurtdışında yaşıyorum. Ercan beyin asistanı ezgi hnmla görüştüm bugün. Resimlerimi gönderdim, isteklerimi anlattım. Kendisi dr beye resimlerimi gösterip bana döndü. O şekilde muayenesiz hallettik. Fiat da verdi. Çok tatlı bir bayan. Bana çok yardımcı oldu. İsterseniz siz de öyle yapın. Bu arada ercan karacaoğlu ndan bahsediyorsanız muayenenin de ücretli olduğunu sanmıyorum. Telefon numarası var bende isterseniz.

Ben yine ayni şekilde bir de hasan fındıktan fikir alıcam. Daha önce coşkun levent taşçıdan da fikir almıştım. Ona göre kararımı vericem. Zaten ben haziran ayında ameliyata zaman ayırabilirim. Kilo da vermem gerekiyor. Karar vermek kolay da kilo vermek hiç kolay değil işte.. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. En hayırlısı olsun inşallah

Selamlar
Haftasonu gittim Ercan Bey E
Göbek deliği eskiye göre daha çukur ama tam anlamıyla göbek deliği gibi değil hala
Ödem var iner dedi
Artık 1 yılını doldurunca görüşürüz dedi
1 yıla ne olacak göreceğiz
İzlerim geç iyileştiğinden hala bant kullanıyorum
2 ay daha kullan dedi
Sonraki 2 ay da krem kullan dedi
Hafta sonu bantları çıkarınca yeni foto çekeceğim
Benden haberler böyle

Melebex resmini gördüm. Karnın çok güzel dümdüz olmuş. İzin nasıl? Göbek deliğini beğenmedin mi?

Melebex resmini gördüm. Karnın çok güzel dümdüz olmuş. İzin nasıl? Göbek deliğini beğenmedin mi?
Resmimi Nasıl gördün
Ayarları beceremedim mi acep
Ameliyattan çıktığım ilk zaman delik namına hiç bişey yoktu
Kesik izleri ve yeri belliydi
Zaman'la inecek dedi
En son 1 yıla dediğinde
O kadar beklemek istemedim çünkü görüntü kötüydü
Revizyon yapıldı 1 ay önce
Eskiye göre bi çukurluk var ama doğal bir görünüm yok bence
Hala şişlik (bombe) var otasında
Zaman'la iner çukurlaşır dedi
Resimleri görebiliyorsan
Göbek deliğimin yakından fotosunu koymuştum
Yani revizyon öncesi

Sadece tek bir resim görebiliyorum cnm. İzlemeye alırsan beni görürüm belki hepsini. Bende yeniyim burda. Pek iyi bilmiyorum ayarları kuralları fln. İnsan o kadar eziyet çekiyor, para veriyor, güzel sonuç almak ister tabi ki. Dilerim zamanla istediğin şekli alır cnm

İzlemeye aldım canim
Ama sende şuanki foton koyup paylaş bizimle

Hoşgeldin..
İnşallah bir sorun olmaz canım.

İzlemeye aldım canim
Ama sende şuanki foton koyup paylaş bizimle
Ben henüz ameliyat olmadım. Karar vermeye çalışıyorum. Dr lardan fikir alıyorum. Şimdilik kilom fazlaymış. Kilo ver diyenler de var. Bu kiloyla da yaparız diyen de var. Ben de karar vermekte zorlanıyorum. Tabi ki kilo versem daha iyi olacak ama çok zor işte başaramıyorum Resim yüklemeyi de bilmiyorum ama şimdi deniycem

Şu anki durumumu ekledim resim cnm. Takip ettiklerim görebilir Sizin de göreceğiniz gibi kilom fazla. Çok bir deformasyon yok. Konu şu ki kilo da versem, lipo da yapsam sonuçta biraz sarkacak. Acaba şimdilik sadece lipo yapıp sonuca bir baksamda gerdirmeyi sonra mı düşünsem? Ne dersiniz?

slm guzel gobekli hatun, bana cevap verdigin icin cok tesekurler, bu arada bir saattir nasil yeniden cevapliyacagim diye bakiyorum her tusa:) umarim dogru seyi yapmisimdir.. sabirsizlikla bekliyorum dedigim gibi, eger benide eklerseniz cok sevinirim ve insallah becerip albumlerinizi gorebilirim.. cok gecmis olsun xxx

cokk tesekurler bana cevap yazdiginiz icin, ben halen cok acemi bu yazma konusunda, nasil cevap verecegimi dahi bilemiyorum, umarim be size msj size bulur... eger benide alirsan izlemeye cok sevinecegim ve insallah becerip albumleri gorebilirim, bu isi cozdugum zaman hemen bende album yapip yukleyecegim..cabuk cabuk iyilesin ve guzel gobislerinizle dilediginiz gibi yasayinnn

merhaba #cerena , sanada cok gecmis olsun umarim en kissa zamanda saglikla istedigin sonuca ulasirsin, bede be kk'de cok yeniyim, benide izlemeye alirsan cok sevinirim..xx

Teşekkür ederim canım.ben de mail atarım olmazsa.bu şekilde cvp verilyorlarsa ne büyük kolaylık.çalıştığı hastaneyi aradık sorduk muayenesi 380 tl imiş.bana çok geldi sonuçta anlaşamazsak boşa giden rakam için az değilki.

Ercan beyin muayenesi ucretsiz cnm

Muayenedi ucretsiz cnm asistanini ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…