Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Allaha emanet ol canm dr ismini duydum çok iyi dr diye anılıyor hakkında hayırlı olsun inşallah bnm de 12 gün oluyor amlyt olalı yarın bnmde göbek deliği dikişleri alınacak hayırlısıyla bantlar var dikişler de onlar çıkıcak pansuman olacak dr önerdiği kremlere büyük ihtimal başlanacak hepimiz hakkında hayırlısını versin allah cnm
merhabalar cok gecmis olsun, ben uzun zamandir takib ediyorum sizleri, her kelimenizi ezberledim, kismatse bende martda turkuyeye gelip ameliyat olucam insallah Ankarada Dr.Muharrem Demirogullarina..tabiki cok heyecanliyim ama sizlerin anltattiklari bana her gun biraz daha guc veriyor..
bu arada bu ilk mesajim becerdimmi bile bilmiyorum ..

merhabalar cok gecmis olsun, ben uzun zamandir takib ediyorum sizleri, her kelimenizi ezberledim, kismatse bende martda turkuyeye gelip ameliyat olucam insallah Ankarada Dr.Muharrem Demirogullarina..tabiki cok heyecanliyim ama sizlerin anltattiklari bana her gun biraz daha guc veriyor..
bu arada bu ilk mesajim becerdimmi bile bilmiyorum ..
evet cnm becermişsin msjı canm hakkında hayırlısı olsun bende burdan o güç alıp amly oldum ve şimdi diyorum ki geç kalmışım neden daha önce yapmamışım o koca göbekle yıllarca utanıp saklamışım Allaha şükürler olsun en büyük hayalimi gerçekleştirdi darısı senin ve senin gibi bu amly olmak isteyen tüm arkadaşlarıma olsun hayalleriniz gerçek olsun inşallah sevgilerrrrrr :-):KK68:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE

evet cnm becermişsin msjı canm hakkında hayırlısı olsun bende burdan o güç alıp amly oldum ve şimdi diyorum ki geç kalmışım neden daha önce yapmamışım o koca göbekle yıllarca utanıp saklamışım Allaha şükürler olsun en büyük hayalimi gerçekleştirdi darısı senin ve senin gibi bu amly olmak isteyen tüm arkadaşlarıma olsun hayalleriniz gerçek olsun inşallah sevgilerrrrrr :-):KK68:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE
Elmalışeker siz hangi dr a ameliyat oldunuz? Resimlerinizi görebilir miyim ltfn?

Bende görebilirmiyim
Baktımda fotoların bir harika olmuş göbeğin Can'ım pek beğendim maşaallah yaza süper olur, darısı tüm isteyenlere inşaallah
çok şükür Allah'a evet drm da yaza inanılmaz olacağını söylüyor şükürler olsun darısı tüm bu amly olmak isteyen arkadaşlarımın başına olsun inşallah hepiniz mutlu olun kararınız ve sonucunuzdan

Bayıldım adına çok sevindim inşallah benim lipodan dolayı böyledir ameliyat öncesi karınlarımız çok farklı benimki seninkinin yarısı bile değil ama şimdi seninki benimkinin yarısı bile değil :)doktorun çok iyi iş çıkarmış sana da hayırlı olsun
teşekkürederim cnm kararın hakkında hayırlı olsun cnm inşallah dilediğin göbüşe kavuşman dileğiyle

teşekkürederim cnm kararın hakkında hayırlı olsun cnm inşallah dilediğin göbüşe kavuşman dileğiyle
Beni unutmuşsun hani sende 3 gün önce mini karın germe ve lipo olmuştum ama sonucum pek hoş değil gerçi lipodan sonraki bi de benimki klasik lipo şişlikler geç gidiyor diyorlar zamana bıraktım artık ama sendeki sonuç muhteşem adına gerçekten çok sevindim umarım olan herkes mutlu olur

Beni unutmuşsun hani sende 3 gün önce mini karın germe ve lipo olmuştum ama sonucum pek hoş değil gerçi lipodan sonraki bi de benimki klasik lipo şişlikler geç gidiyor diyorlar zamana bıraktım artık ama sendeki sonuç muhteşem adına gerçekten çok sevindim umarım olan herkes mutlu olur
amin arkadaşım allah herkese bu mutluluğu nasip etsin insallah başta bazı şeyler yolunda gitmemiş olabilir cnm ama iyleşme süresi uzun zamanla iyi olacağına inanıyorum cnm inşallah çok mutlu olursun

çok şükür Allah'a evet drm da yaza inanılmaz olacağını söylüyor şükürler olsun darısı tüm bu amly olmak isteyen arkadaşlarımın başına olsun inşallah hepiniz mutlu olun kararınız ve sonucunuzdan[/QUOTE. @elmaliiiseker cim nasilsin yeni fotolari mi var:KK57::KK57:,beni de izlemekten vazgecmissin

şimdilik fotoları kaldırdım daha sonra yeni fotolar koyduğumda tekrar izlemeye alırım canlar Allah hepinizin kalbine göre versin inşallah öpüldünüz :KK68:

X