Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Beni neden izlemekten vazgectin acaba

hepimizi izlemekten vaz geçmiş :) bende özelden yazdım dedim sorun ne diye? Albümü kadlıırınca silmiş hani albüm için izleniyor sanıyormuş dedim yok saç baş yolmadıkça birbirimize gıcık kapmadıkça izlemye devam ederiz :)))))) ekledi sonra

İlahi gece gece güldürdün beni genebir konuyu daha sonuçlandırdın delisin sen yaaa

Anladım o zaman bende onu izlemekten vazgeceyim nede olsa henüz bakılacak bir germe fotom bile yok

Bir tuhaflık var ama çözemedim aynı sorunu bende yaşıyorum

Ayol bu iş nasil oluyo ben hala anlamadim. İzleme işini yani. Face gibi mi oluyo. Beni kim izliyo, ben nasil anliyorum. Şimdi herkesi geri izlemeye aliyorum.

K kakulem Fotoları istediğimiz ayarlara göre yapıyoruz. Mesela beni izleyenlerin görebileceği şekilde albümlerim fotolarımda var,benim izlediğim kişilerin görebileceği şekilde ayarladıgım albüm ve fotolarım var. Sen beni izlersen beni izleyenlerin gördüğü albümleri görebilirsin. Ben seni izlersem benim izlediğim albümleri görebilirsin Yinemi karışık oldu bilmiyorum ama o şekilde yani..
Bence albüm yaptığında izlediklerim olarak ayarlarsan ayarları fotolarını gören kişileri daha iyi güvende tutarsın. O zaman görmesini istemediğin kişileri izlemeden çıkartırsan albümünü göremez. Ama beni takip edenler yaparsan ayarı seni izlmeye alan herkes görür. Sen kendini izlemeye alan kişileri çıkartamazsın sonuçta.
Eskiden ayarlar böyle değildi daha rahattı ama işte sistem bu şekilde artık Umarım anlatabilmişimdir

@arzum77 arkadaşım vallahi özet çıkardım bildiğin çalıştım yani açıklamanın üzerine .ben kimim ?kim beni izliyo ?neden izliyo ?ben kimi izliyom ?
Şaka bi yana başka türlü açıklanamazdı gerçekten

Merhaba arkadaşlar. Sonunda üye olmayı başardım. Ben kombine karın bölgeme lipo ve germeyle meme büyütme yaptırmak istiyorum. Hangi dr u önerirsiniz bana? Tecrübeli olanlar. Dr önerisinde bulunursanız çok sevinirim. Çok titizim çünkü yanlış bişeyler olsun hiç istemiyorum. Hangi dr a kendimi korkmadan emanet edebilirim? Önerilerinizi bekliyorum.

Selam kizlar,

Ameliyat olali 20 gun oldu bugun daha iyiyim kontrole gittim bugun itibariyle dik durmaya basladim tam dimdik olmasada dik işte :) carsamba gunu gobek deligimdeki dikisler alinacak bugun tum gun gezdim pazarteside ise baslamayi planliyorum sişliklerim ödemim var hala ama yinede eskiye gore ince gorunuyorum lipo sonucum net belli degil doktorum 1 ay sonra yavas yavas gormeye baslarsin dedi beklemedeyim...

Geçmiş olsun canım benimde sanki sişlikler yavaş yavaş iniyobana dasanırım 22 gün oldu.hala karnımın alt bölgesi sis benimde lipo belli değil daha ama ilk başta çok canım sıkılıyordu ama yavaş yavaş gittiğini görünce umutlandım inşallah hepimizinki istediğimiz gibi olur

Benim ameliyatım yeni sayılır sonucu tam görmefiğimden doktor öneremem ama formu vaktin varsa bi gözden geçir olupta çok memnun olan arkadaşlar var nerde olacaksın oda önemli ama bence formu oku ben fikir sahibi olacak kadar okumamıştım olduktan sonra okudum ne işe yarayacaksa aslında doktora soracağım bir çok şey varmış mesela bana mini karın germe yapıldı şimdiki aklım olsa tam da diretirdim formda bi arkadaş mini olmuş sonuç hüsran sonra tekrardan tam olmuş. Ameliyat sonrası ağrı falan çok duymadım dayanılabilecek hafif ağrılar vardı sadecr ama süreç çok uzunmuş.böyle bi sıkıntı yaşayınca insan ve aldığımız riskleri de düşününce en iyisini istiyor insan.umarım iyi bir doktor bulup istediğin sonuca ulaşırsın

Canim ben Ercan Karacaoglu na oldum cok memnunum hem sonuctsn hem doktorumdan.. Tabiki sen yinede arastir git gorus sklina kim yatarsa ona ol.

Benim de bu mini germeyle tam germe konusunda aklım biraz karışık. Üst tarafta biraz yağ var ama görüntüde başka sorun yok. En altta sezeryan izimin olduğu yerde biraz gevşeklik var. Sadece mini yaptırayım diyorum. Üste de sadece lipo. Ama ya sonra üstte lipodan dolayı gevşeme olur mu diye düşünüyorum. Birkaç dr la görüştüm. Kimisi mini yapalım, üstü endoskopik yöntemle içten kasları dikelim dedi. Kimisi mini yeter üste sadece lipo yeter dedi. Kimisi istersen tam yapalım dedi ama o zmnda göbek deliği yapay olacak diye düşünüyorum. Karar veremedim. Coşkun levent taşçıyla görüştüm. Üstü de endoskopik yöntemle içten tamir edecekse lipo ve mini karın germeyle 18000 istedi. Sadece altı toparlayacaksa ve üste lipoyla 10000 istedi. Karar veremiyorum. Mercimekceku sen önce mini yaptım memnun kalmadım sonra tam yaptım demişsin. Miniden önce üst karın durumu nasıldı senin? Gevşek miydi? Neden memnun kalmadın? Mini yi hangi dr yapmıştı sana cnm?

Canim karistirmissin ben mini olmadim tam karin germe oldum

Cnm cvp verdiğin için teşekkürler. Önce ve sonra resimlerine bakmam mümkün mü?
Canım bi önceki sayfa da sana cevap vereceken mercimek ceküye vermişim daha msjlara alışamadım :)iyi araştır canım canım ameliyat olunca dönüşü olmuyor gerçi mini olup da memnun olanlar da var hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…