Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ufuk Bilkay doktorum. İzmir'de. Sabah 5 gibi gidicem hayırlısıyla.
Allaha emanet ol canm dr ismini duydum çok iyi dr diye anılıyor hakkında hayırlı olsun inşallah bnm de 12 gün oluyor amlyt olalı yarın bnmde göbek deliği dikişleri alınacak hayırlısıyla bantlar var dikişler de onlar çıkıcak pansuman olacak dr önerdiği kremlere büyük ihtimal başlanacak hepimiz hakkında hayırlısını versin allah cnm

Hepimize çok çok geçmiş olsun. Senin tam karın germe mi oldu. Şişliklerin var sanki.

Kızlar ameliyatın üstünden 3 ay +1 hafta geçti
18 ocakta göbek deliğinden operasyon geçirdiğimde Ercan Bey Korseyi biraz daha tak demişti
4 ayı nerdeyse korseyle tamamlayacağım
Kaslar iyice tembelleşsin istemiyorum
Takmak istemiyorum artık
Haftaya kontrole gideceğim ama daral geldi
1 hafta daha dayanayım yüz yüze konuşayım dedim ama çıkardım bu akşam takmayayım diyorum

Canim kulot sekilde yuksek korse satiyorlar aslinda karninda odem kalmadi simdi gobek deligi icin korse neden takiliyor anlamadim ama sen yinede ercan beye sor canim

seni izliyorum

arkadaşlar ameliyat olalı 50 gun kadar oldu.karın kaslarımın çalışması için pasif jimnastik düşünüyorum.sizce sakıncası olurmu.faydası olurmu.

Canim kulot sekilde yuksek korse satiyorlar aslinda karninda odem kalmadi simdi gobek deligi icin korse neden takiliyor anlamadim ama sen yinede ercan beye sor canim
Canım Son gittiğimde külot korse giymistim
Buna geçeyim artık dedim yok korseye devam et dedi
Bugün köşeden korse kilota geçtim
Devam etmeyeceğim artik

Kizlar özellikle karninda çok fazla aşagilara dogru sarkma olmayipta sadece biraz şiş,bombeli,hamile gibi görüntüsü olup bundan kurtulmak isteyenler kesinlikle doktorlarinda. Endoskopik yöntem istesinler. Böylece o görüntüden kurtulurken koskoca bİr kesi izine maruz .Kalmazlar. Benim cilt görüntümde bir

K kakulem senin göbek dikişleri alındımı ödem varmı hala dikişlerin ne durumda benm bugün göbek deliği dikişleri alındı

Kizlar özellikle karninda çok fazla aşagilara dogru sarkma olmayipta sadece biraz şiş,bombeli,hamile gibi görüntüsü olup bundan kurtulmak isteyenler kesinlikle doktorlarindan Endoskopik yöntem istesinler. Böylece o görüntüden kurtulurken koskoca bİr kesi izine maruz Kalmazlar. çoğu zaman cilt fazla gerilemeyecek durumda olmasına rağmen sadece o kaslara ulaşıp dikebilmek için o kadar kesi yapılıyor. heryerde bu endoskopik yöntem olmadığı içinde bizlere bunu yeterince açıklamayıp ameliyata alıyorlar. sonra bide bakıyosun göbek nerdeyse eski yerinde duruyor kocaman bir kesiğin ve hala göbeğindeki yırtıklarla yine başbaşasın. tabiki eskisine göre fark var ama tam istenilen sonuca ulaşılamayacaksa neden açık ameliyatın riskini aldık, neden okadar kesi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…