Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bende kilo vermek istemiyorum şuan kilomdan bacaklarimdan memnunum. Bu kiloyu almak için bi zamanlar çok uğraşmiştim ben. Şuan 53 kiloyum. 50-53 ben için iyi. Zaten dr. Zayifla falan demedi. Ben bu kadar riske girmişken daha güzel bi sonuç almak isterdim. Bu kadarla kalacağini bilsem yaptirmazdim. Zatsn zayifim inceyim bide bombe gidecek çok güzel olacak diye hayal etmiştim. Snirim hala haysl olarak kalacak. Asla doğumlardan önceki gibi olamayak karnim. Ama yinede bir umuf 2-3ay sonrasini bekliyorum bakalimm. Sen iyi cesaretlisin tekrar amlyt. Düşünüyorsun. Ben bidaha denemem

Kizlar 22 gun oldu lazer liposuction yaptirali acilarimda da bir gelisme yok beden olarakta yok? Normal mi bu sizce yardimci olun lutfen
Lazer lipo işlemi bendede ciddi Ağrılı olmuştu daha çok erken karamsar bir yorum olacak belki amma benim uzun sürdü kas gevşetici ve ağrı kesicilerle rahatlayabilirsin. Geçmiş olsun

Resimlerini özelden gönderebilirmisin tatlım, şu an afaki bir yorum yapıyorum fakat arkadaşlarında dediği gibi henüz çok erken kilo sıkıntısı olmayıpta ödem sorunu yaşayan çok var buda normal bir durum süreç biraz uzun bir hafta sonra 6 ay olacak ameliyat olduğum fakat hala ödemleniyorum tuzlu yememeye dikkat et

Kilon cok iyi zayiflama zaten bence o zaman sorun kilo degil o halde ne ? Iz bir kere yapilmis ve duz bir karina zahip olmak istedigim icin bu ameliyati oldum insallah bu sefer mutlu eder beni
Cesaretim var cunki hic zorluk cekmedim ben bu ameliyatta ama iste kotu yani bir daha narkoz ve yavrularimdan uzak olmak ..

Canim bu fotolar niye yüklenmiyo. Yükleniyo diyo dönüyo dönüyo. Ne yapmam gerekiyor. Nasil yükleyebilirim telefondan

bende anlamıyorum arzum77 konularını arat orada vardı nasıl konulduğu

evet senin kilon çok iyi bölgesel sadece karın çalıştırıırsın doktorun iizn verince sana doktorun zayıfla dememiş demek ki kilo sorunun yok bu sendeki normal sürec ödemdir mutlaka bekle evet eskisi gibi karnımız olmuyor yani doğum öncesi gibi doğru:) ben hep iyiki yaptırmışım dedim şimdi olsa yine gözü kapalı yaptırırım özelden at resimlerini cidden çok merak ettim bende sana atarım

Tatlım ozelden atabilirsin foto sakıncası yoksa benimde fotolarim var guvenebilirsin yani

azmine hayranım hep arkandan dedikodunu da yaptım taş gibisin taş karında oldumu afeti devran
Ayyy tatlım gece gazimi da aldım artık sabaha kadar mışıl mışıl uyur hatta ruyamdada senle spor yaparım ahahah saka bu yana o senin güzel görüşün teşekkür ederim güzel sözlerin için

Kizlar 22 gun oldu lazer liposuction yaptirali acilarimda da bir gelisme yok beden olarakta yok? Normal mi bu sizce yardimci olun lutfen
Canim ayni dra olan 15 gun icinde sonuc almisti aslinda tabi kisiden kisiye degisebilir odem vs... Ama benim ilk lipo sonucumda basenler gitmisti simitlerde fatk etmisti ama karnimdan guzel sonuc alamamistim derip gevsek oldugundan bunun icin germeye karar vermistim ama ne yazikki istedigim gibi olmadi
Bekle bakalim tam bir ay olsun insallah sonuc alirsin..
Acilara gelince bende oyle aci olmadi

Bende sanki memnun olmayacakmışım gibi geliyor karnım şimdi davul gibi sanki altta hala fazlalık varmış gibi daha önce olanlarda şişlikten bahsetmiş ama fazlalık olayından bahsetmemiş allahım inşallah hayal kırıklığına uğraman eski halinden kesinlikle daha iyi ama bu kadar zahmetli bi süreç beklentiyi etkiliyo işte sizinkiler nasıl dümdüz mü

Selulit ameliyati yapilmadi herhalde cunku tam tersi cokme ve dalgalanma oldu

Dur canım daha bismillah ne oldu ameliyat olalı lazer değilmi senin tekniğin? ödem lipodan dolayı olur ödem varken vucut şişkende ne dalgalanma görün ne çöküklük onlar olacaksa inecek şişin öyle göreceksin doktoruna de bakalım resim at uzaksan da o değerlendirsin lipoda güzel sonuçlar alan hastalarını biliyorum iyi olur inş seninde,bide senden ne kadar çekildi yağ çok fazlamı?

Son düzenleme:
senin aktarcı lazım banada o zaman birde şu özelden konuştuğumuz çay var ondanda şey edeceğim:))))

dr ne dedi herşey yolundamı varmı aksilik?
Yolunda canim cok sukur bi tek direnlerden gelen sivi varya o biraz birikmis Ercan bey sagolsun halletti

Yolunda canim cok sukur bi tek direnlerden gelen sivi varya o biraz birikmis Ercan bey sagolsun halletti

Biriken siviyi cekti dun bayagi rahatladim ama bu herkeste olan bisi diil bunu benim vucudum yapiyo sezeryandada olmustu adamcagiz bugunde cagirdi beni gel pansumaninida yapiyim diye tatil gunuymus pazarmis falan dinlemedi bugunde geldi pansuman yapti.. Ercan bey candir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…