Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Bacım biz yok oluyoruz sende yok oluyorsun boş bırakma bak sen daha ameliyat olacaksın takip et herkesi

arada ce e yap
Bacım ben artık bu dönem ameliyatları iptal ettim.az önce zuzu53 lede yazıştık.ama ercana en kısa zamanda gidicem.şimdi yurt dışındaymış.ayaktan ufak tefek dokunuşlar yaptırıcam.yazdan sonra ömrüm olursa gerdirmeyi çektirmeyi ittirmeyi kaktırmayı yaptırırım artık..

ahahhah kız bu zuzu53 ne enerji var ya hay maşallah heryere yetişiyor yeminle hani bende öyle 3 çocuk olsa mümkün değil yaş farkı işte genclik mercimekceku öğrendim bende yurt dışındaymış bende ce yapacağım gelsinde bende gidince ayakta bir botoks şey ettiriim isim vermeyyim biri şey ettirmiş kıskandım onu

sen kafaya koymuşsun ittirinde kaktırın daa

Ha ha ben kafaya koydumda..işteee..şu kafam bi sakinlesin bak neler ittiriyom kaktırıyom.
Kıskan kıskan

Canim ben neden goremedim fotolarini ?

bana yetişemen can cannn açık ara öndeyim ben ilk estetiğim 5, 6 sene önceydi sonrası 6 ayda bir say bakalım
Yok bacım haşaaaa sana yetişememsen bizim duayenemizsin.ama ben dilimin beterine uğradım.onun için benim amlytlar ertelendi.bidahamı tövbe içimi çürütmücem.bibuçuk ayda iki amlyat olcaktım.ama kısmet işte

sende potonsiyel var ama diyim gecen hepimizi
valla hemde büyük ameliyatlar bakıma gelirim geceliği 200 tl den bak iyi bakarım ha naz niyaz çekilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…