Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Olmadim Canim HALa geziyor benimle,sen kendi fotonun Altina ne guzel yazmistin bana ,Karar ver ol diye,bakalim Hayirli vakti bekliyorum
Hala aynı fikirdeyim, resmini gördüm, cesaretini topla eğer korkuyorsan o karından kurtul, inan zor değil, en fazla bir ay dişini sıkarsın ondan sonrası rahat, kendine güveni geliyor insanın, yaş ilerlemedim biz de istediğimiz gibi giyinelim dimi, hakkımız,,

Hala aynı fikirdeyim, resmini gördüm, cesaretini topla eğer korkuyorsan o karından kurtul, inan zor değil, en fazla bir ay dişini sıkarsın ondan sonrası rahat, kendine güveni geliyor insanın, yaş ilerlemedim biz de istediğimiz gibi giyinelim dimi, hakkımız,,
Olmadim Canim HALa geziyor benimle,sen kendi fotonun Altina ne guzel yazmistin bana ,Karar ver ol diye,bakalim Hayirli vakti bekliyorum
Şimdi beni gören süper diyor, dış görüntü oldukça iyi benim için, iç görüntü zaten bana ait, o da düzeliyor gün geçtikçe
Arada resimleri silip tekrar yüklüyorum, sana da gönderirim bir ara

Senin ameliyat arkidisin vardi ne guzel, yok bugun mercimekceku mercimekceku ,Hadi Canim bekliyoruz fotolarini!once cok seviniyorum fotolari gorunce,sonra cok uzuluyorum,allahim banada hayirlisini nasip Eder insallah

Ozlettiriyorsunuz tabiii,buranin demirbaslarin Dan bir Tane sisin Canim benim...zuzu yuda aldin goturdun nerde yazisiyorsaniz :KK43:

canım ya doğru diyorsun reele geçince car car telden yazışıyoruz hani buraya zaman kalmıyor:KK14: özel mesaj gelmese üşeneceğiz hepten açmaya :KK14: hele o zuzu53 zuzu53 hiç durmuyor yazıyor baktı cevap yok arıyor :KK48:

sağol canım demirbaşım doğru heryerde elim gözüm En Büyük KK

X