Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Geldim geldim buralardayım bak bu jelibon arkamdan hemen söylenmeye başlamış :)) baktım mesajlarıma cevap vermiyor telefon açıp mağdur edip işinden alıkoyuyorum gerçi işinede geliyor laf aramızda çok tembel çok :KK70:

valla tembelim ya doğru eve kadın da gelmese vay halime:)))))))))) biğ biğ ötüyor tel diyorum aha zuzu :KK53:

Sohbetler muhabbetler ohhh herkes rahat keyfinde bi benmiyim hala v seklinde :KK34:

Yat yat şişti icim coook gezesim var camdan araba bana bakiyo ben arabaya onu bile ozledim sanki gel der gibi... gel gidelim gezelim alisvrris yapalim diyo bana...:KK50:

Sohbetler muhabbetler ohhh herkes rahat keyfinde bi benmiyim hala v seklinde :KK34:

Yat yat şişti icim coook gezesim var camdan araba bana bakiyo ben arabaya onu bile ozledim sanki gel der gibi... gel gidelim gezelim alisvrris yapalim diyo bana...:KK50:
Al düldülünü gel gidelim alışverişe :))

Arkadaşlar benim göbeğimin bir tarafı diğerine göre daha bombeli sizinkide öyle mi iyice vesveseye kapıldım valla.sanki değişen hiç bir şey olmayacakmış gibi

Arkadaşlar benim göbeğimin bir tarafı diğerine göre daha bombeli sizinkide öyle mi iyice vesveseye kapıldım valla.sanki değişen hiç bir şey olmayacakmış gibi
bende de var hafif canm telaşlanma bnmde sağ taraf biraz daha şiş geçici imiş bunlar iyleşme döneminde olabiliyormuş inşallah denilen gibi olur daha yeniyiz bunada şükür edelim allaha

Kizlar bugun aktarimla konusmam uzerine ufak bi arastirma yaptim aml. Izlerine surulen KIRMIZI KANTARON yagi 3 ay duzenli kullanildigi da izi tamamen yok ediyormus.. Yaralari kapanan arkadaslar siz bi kullanin bakslim belki ise yarar ama once doktora sorun tabiki ama bilinen bi zarari yokmus.. dikis ustune bile surulebilir iltihap onleyici ve antiseptiktir dedi bana yinede dr. Ile gorusmek lazim cumartedi gittigimde soracagim aktarima guvenirim oda kendinden cok emin konustu

Slmlar. Sonunda bende albüm yapıyorum. Şimdilik öncesi fotolarımı koydum. Ameliyat cumartesi 6 sında sabah 5 te çağırdı Dr um. Çantamıda hazırlıyorum. Sabahlık ve çamaşır koydum. Lastikler sıkar diye biraz büyük aldım. Sizin önereceğiniz başka şeyler var mı ???

• Slmlar. Sonunda bende albüm yapıyorum. Şimdilik öncesi fotolarımı koydum. Ameliyat cumartesi 6 sında sabah 5 te çağırdı Dr um. Çantamıda hazırlıyorum. Sabahlık ve çamaşır koydum. Lastikler sıkar diye biraz büyük aldım. Sizin önereceğiniz başka şeyler var mı ???
Ohh az kalmis canim

Onereegim seyleri yazayim

• Esofmen tarzi lastigi bol olsun yada tayt gibi
  • Bogaz icin pastil
  • Islak mendil
  • Kafeye inmek istersen uzerine kalin bornoz tarzi bisey yada sal
  • Dis macunu , tarak vs..
  • Kalin corap yada patik
  • Terlik
  • Ic camasir..

Slmlar. Sonunda bende albüm yapıyorum. Şimdilik öncesi fotolarımı koydum. Ameliyat cumartesi 6 sında sabah 5 te çağırdı Dr um. Çantamıda hazırlıyorum. Sabahlık ve çamaşır koydum. Lastikler sıkar diye biraz büyük aldım. Sizin önereceğiniz başka şeyler var mı ???
Olips şeker, pipetli meyve suyu, ıslak mendil,düz rahatça giyiverebileceğin terlik, çorap

Kizlar bugun aktarimla konusmam uzerine ufak bi arastirma yaptim aml. Izlerine surulen KIRMIZI KANTARON yagi 3 ay duzenli kullanildigi da izi tamamen yok ediyormus.. Yaralari kapanan arkadaslar siz bi kullanin bakslim belki ise yarar ama once doktora sorun tabiki ama bilinen bi zarari yokmus.. dikis ustune bile surulebilir iltihap onleyici ve antiseptiktir dedi bana yinede dr. Ile gorusmek lazim cumartedi gittigimde soracagim aktarima guvenirim oda kendinden cok emin konustu
Canim zaten arzum77 arzum77 hep kantaron otu yag surdu izi de cok guzel masallah :nazar: bende aldim arada suruyorum
Annemler kendileri yapar kanataron otu yagini kipkirmizi olur yazin tirnaklarimin etini fazla kesmislerdi hep surdum cok iyi gelmisti.. :KK66:

X