Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlar arada karnım bir rahatlıyor sık sık da sertlwşiyor şimdi sanki içinde kaya büyüklükte taş koymuşlar bu nasıl iş böyle anlamadım bı sertlik ne zaman tamamen geçer göbek deliği ve etrafı içten hafif yanma bı iyleşmesinemi işaret arkadaşlar bilgi lütfen

Benimde öyle oluyordu. Özellikle mesela Can'ım sıkkın oldugu Zaman yani gerildiğim Zaman anında taş gibi oluyordu karnım. Sonra geçiyordu .. Artık olmuyor o his.. Göbek deligi etrafında yanma gibi bir şikayetim yoktu benim. Ama dediğim gibi sertleşip rahatlama oluyordu karnımın tüm bölgesinde

teşekkürler , zaten o ödemse sonuç güzel olacağa benziyor da, sabır işte

Cnm ameliyat olalı ne kadar oldu ki doktordan spor izni çıktı mi
ayyy bacak benim en korktuklarimdan o yüzden biri yaptirinca tedirgin oluyorum
tatlım 6 hafta oldu doktordan izin çıktı zaten kasıkta kesi olmadığı için rahatım yani squat bile yapabiliyorum bundan sonra bol spor biraz diyet yaza kaslı taş bir vücut inşallah

tatlım 6 hafta oldu doktordan izin çıktı zaten kasıkta kesi olmadığı için rahatım yani squat bile yapabiliyorum bundan sonra bol spor biraz diyet yaza kaslı taş bir vücut inşallah
Maşallah sana fistigim hadi bakalım arada foto atmayı unutma

teşekkürler arzum77 aynen dediğin gibi ben yorgunluk diye düşündüm geçen gün ama bugün hiç yorumladım sadece biraz gerilmiş tim sinir olmuştum tamamen haklısın teşekkür ederim canm yardımcı olduğun için

Çocuklara sinirleniyordum mesela. Ev işlerine çok el atamayınca bir yeri tozlu görünce eşime kızıma emir veriyordum :) İstediğim gibi yapmadıklarında anında taş gibi oluyordu karnım. Elimle karnımı tutuyordum,ay bak yine taş gibi oldum yırtılacak karnım,sinirlendirmeyin beni diye bağırıyordum :))
Çok çektirdim herkese çookkk :))) Ama geçti
Fazla gerilmemeye çalış,hemen etkileniyor..

ayy valla şuan yaşadıklarımı yazıyorsun valla kızıma yükleniyor farkına varıyorum üzülüyorum baba bir iş verince sinirleniyorum hangi bir işi yapsın diyorum herşeyi ondan bekleme diyorum biraz oğlanı da iş buyur diyorum fazla evin işine el atamamak hepsi birarada kendimi sıkıyorum Of luyom pofluyom kendi halime bakıyorum hiç iyleşmicekmiş gibi ama sizi okudukça dayan arzu diyorum geçicek bugün ler diyorum bu arada adaşız arkadaşım teşekkürler valla çözdüm hemn beni

İzliyorum canim bak
gördüm aşkım gayet güzel görünüyor senin fazla ödem yol hafif var bnm çok şişmiştim senin korsenize bütün bnm sadece bel bölgesi korse sen bacaklarda mı lipo mu oldu göbek deliği felan gayet iyi inşallah çok mutlu sonuç alırsın bende foto koyuyorum ama hata oluştu diyor yüklenmiyor yeni fotolar nasıl yapcam acaba kızlar bir yardımcı olursa iyi olcak senn fazla kilonda yok benm kilomda vardı canikom neyse yükleyimde fotoğraf yorumlarsın canm

Lipo yok. Hep dediğim gibi kilo sorunum yoktu karnim hamile gibiydi sarkma yoktu. Onun için endişeleniyorum işte fazla yağ deri yoktu. O bombeliğin gitmesini istiyordum, o da şuan az Bişey inmiş gibi. Eski fotoyu bi türlü yükleyemedim karşilaştirirdiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…