Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Benim gobegime 10 gun antibiotikli krem surdurdu drum mikroplardan korunmasi icin bi ara sivi geliyordu sanki hemen kirmizi kucuk ampul vermisti rifamicin diye o hemen kuruttu gobegi mucize gibi druna danis istersen canim

Benim gobegime 10 gun antibiotikli krem surdurdu drum mikroplardan korunmasi icin bi ara sivi geliyordu sanki hemen kirmizi kucuk ampul vermisti rifamicin diye o hemen kuruttu gobegi mucize gibi druna danis istersen canim
drumu aradım sabah anlattım göbek deliğinden hafif sıvı geliyo ddm olabilir dd tekaşlanmayın dd yağ akıntısı olabilir dd batikoon uygulaması söledi cumartesi çağırdı hem dikişler alınacak göbek deliğinden gittiğimde bu yazdığın ampülden sorayım verirse hmn uygularım tabi birde Chanelcim derim yumuşak gibi oturduğumda katlanmak yok fakat hafif yeni hamile gibi karnım biliyorum şiş bu şişlik indimi daha çok gevşemi acaba karın derisi

daha çok yeni tatlım takılma bunlara amlyat la hersey bitmiyor malesef spor diyet şart ondan sonra taş oluyosun
haklısın aslında biraz fazla telaşlanıyorum birde hmn olsun bitsin diyorum varmı öle bişey herkes burda neler yaşadı unutmamam lazım aslında ama işte tez yürekliyim

sor tabi canim drun bizden daha iyi bilir ne yapilacagini batikonda iyidir korkma basta hamile gibi olman normal odem dolu karnin sis inecek gevsemez insallah benim gevseklik bastan beri var ameliyattan sonra bile dik yurudum
Gobek deligine dikkat et hep kuru tutmaya calis korse surtmesin oraya medikal beyaz pedler var ince kare seklinde ondan koyuyordum ben hep

haklısın aslında biraz fazla telaşlanıyorum birde hmn olsun bitsin diyorum varmı öle bişey herkes burda neler yaşadı unutmamam lazım aslında ama işte tez yürekliyim
Slm arkadaşım Ağrı'ların geçti mi biraz ne durumdasın dik durabiliyormusun gün içinde ne kadar dolaşmaya başladın beni karın gemre değilse lipo yıktı geçti.ağrım fazla..

Göbeğimiz genç kızlarınki gibi olmazmış zaten bana dümdüz olur falan demedi. Göbeğin yumuşak ama dışarıdan düz görünür dedi.beklentiyi yüksek tutmayıp öncekiyle kıyaslayıp mutlu mu olmak lazım ne.iyiki varsınız kafamda oluşan soruların sizde de olduğunu görünce normal diyorum yoksa kafayı yerdim.bana da sanki tam karın germebiyi olurdu fazla gerilmemiş gibi geliyor sonra herşey dıştan basit gelir ama işin aslı öyle olmaz.artık bunları düşnmeyip bundan sonraki sürece odaklanmak istiyorum.şu kesin biz düzenli besleniip spor yapacağız.

Günaydın kızlar nasılsınız günlerdir yazamadım bir problem oluştu sayfamda
Günaydin canim. İyiyizde sonuç hakkinda hala kaygilarimiz var. Bu hafta aml. Olan herkeste göbekaltinda artik şişlik mi denir,yastik mi,kaya mi, ödem mi ,bombemi,kabariklikmi, yoksa yoksa hala göbek mi denir bilemediğimiz bir sert gergin ve genitale kadar inen bir yükseklik var. Bu düzelecek mi,inecekmi onu merak ediyoruz işte. Bu hikayenin de zaten tek amaci buydu bakalim hayirlisi. Canimiz sıkkın işte...

canim ödemler 6 aya hatta bir yıla kadar devam ediyomus benim 6 bitti o bombe lik hala bendede oluyo sabahları dümdüz gün içinde şişiyor yani ödem olduğu çok belli tabi herseyi amliyat tan beklememek lazım spor yaparak vücut sekillenicek ve tabiki yediklerine de dikkat e diceksin

Cnm nasılsın süreçin nasıl gidiyo

ok gülüm bnde sargı bezi alıp ufak parçalar halinde oraya koyuyorum batikoon uyguladıktan sonra inşallah gevşemez deri arkadaşım ne zor işler yawww allah mutlu etsin sonucumuzu inşallah

Cnm nasılsın süreçin nasıl gidiyo
canım tesekkurler iyiyim sen nasılsın iyi gidiyo cnm ya bacaklarda ödemlerim baya geçti lipo olan yerde şişlik var ve biraz çökük sanki pazartesi spora baslicam artık sporla sekillenicem inşallah

canım tesekkurler iyiyim sen nasılsın iyi gidiyo cnm ya bacaklarda ödemlerim baya geçti lipo olan yerde şişlik var ve biraz çökük sanki pazartesi spora baslicam artık sporla sekillenicem inşallah
Cnm ameliyat olalı ne kadar oldu ki doktordan spor izni çıktı mi
ayyy bacak benim en korktuklarimdan o yüzden biri yaptirinca tedirgin oluyorum

Canım... Foto eklermisin bir bakalım,merak ettim bende Nasıl bir bombelik bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…