Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

SLm Benim yara kabukları düşmeye başladı bugün.iyileşiyorum,fakat dikişlerin başladığı ve bittiği yerlerde bombe oluşmuş bugünde bunu taktım kafama
ya hergün biyerlerde bir değişiklik oluyo bir şişiyo bir iniyo genital şişiyo o iniyo başka birşey bu aşamaları hayırlısıyla atlatalım mutlu olalım inşallah

Kızlar bugün nasilsiniz,evde tatil nasil gidiyor. Durumlarinizla ilgili gelişmeleri bi yazsaniz
@elmaliiisekerr ,@mercimekceku , @carena, G gulseray , C ChAneL81 , @kardanadammiolurmus , @Jelesec ,@enik, @zuzu53 , ve takip ettiğim ,mesajlastiğim, ameliyati yeni ilan,ilk bir yil içerisinde olan herkes.
SLm Benim yara kabukları düşmeye başladı bugün.iyileşiyorum,fakat dikişlerin başladığı ve bittiği yerlerde bombe oluşmuş bugünde bunu taktım kafama
ya hergün biyerlerde bir değişiklik oluyo bir şişiyo bir iniyo genital şişiyo o iniyo başka birşey bu aşamaları hayırlısıyla atlatalım mutlu olalım inşallah
genital zaten şiş,anormal derece.umarım normale döner herşey

Canim benim gobek iyi sukur dikisler biraz kizarik tabi .. Ama uzun dikisim baya soluklasti esime de dedim hatta izim baya soluk oldu diye oda uzuldu bidaha kesilecek zaten bosuna krem surme dedi :KK43:
Olsun cnm sen yinede bakımını yap :KK66: inşallah benim de güzel bu göbek deligim olur

Gecmis olsun sizede .. Album yapip foto eklersiniz ona gore yorum yapabiliriz canim

Album nasıloluşturuluyor çözemedim
Telefonla giriyorsan yukarda solda uc cizgi var ust ustte oraya tikla sonra albumler yaziyor ona tikla.. Sonra yeni album olustura tikla ve gialilik seceneklerini sec .. Sadece senin sectigin kisiler gorsun istiyorsan takip ettiklerim diye ayarla ce resimi yukle kaydet .. Mesela benim gormemi istiyosan benim profilime girip izle seceneyi var ona tiklayip beni izlersen bende seni izlersem birbieimizin fotolarini gorebiliriz.. Umarim karisik anlatmamisimdir :/

Telefonla giriyorsan yukarda solda uc cizgi var ust ustte oraya tikla sonra albumler yaziyor ona tikla.. Sonra yeni album olustura tikla ve gialilik seceneklerini sec .. Sadece senin sectigin kisiler gorsun istiyorsan takip ettiklerim diye ayarla ce resimi yukle kaydet .. Mesela benim gormemi istiyosan benim profilime girip izle seceneyi var ona tiklayip beni izlersen bende seni izlersem birbieimizin fotolarini gorebiliriz.. Umarim karisik anlatmamisimdir :/
tamamdır

Canim hangi kremleri uyguladin dikis izlerine ve nekadar sure sonra basladin? C ChAneL81

Yeni operasyon geciren arkadaslar rica etsem benide takip edermisiniz resimlerinizi gormeyi cok isterim benimde gunume az kaldi, opuyorum

Canim hangi kremleri uyguladin dikis izlerine ve nekadar sure sonra basladin? C ChAneL81

Yeni operasyon geciren arkadaslar rica etsem benide takip edermisiniz resimlerinizi gormeyi cok isterim benimde gunume az kaldi, opuyorum
Canim benim drum once dikis izime silikon bant verdi sonrasinda silikonlu jel verdi bantlari uyguladiktan sonra jeli surmeye basladim bazen unutuyorumda surmeyi sana da verir ayni dra olacaksin sonucta :KK66:

benim yaklaşık 50 gün oldu. yeni aml olan arkadaşlara tavsiyem göbek deliğinizi kuru tutun.mantar oluşurmuş.benim karnımda öle pek düz değil. aml öncesi resimlerimi dr alacaktım ama unuttum

Canim sen gobek deligine bisey suruyormusun ? Krem verdimi drun ?
hayır hiç bir şey sürmüyorum krem olarak bepanten plaskrem birde skar jel verdi ama daha başlama dedi göbek deliği dikişleri alacak bu cumartesi heralde ozaman başlatacak bilemiyorum ben ne zaman başlayacanıı söyleyeceğim dd

C ChAneL81 canm birşey yoktu yaa iyi kuruyodu banyodan ertesi günü hafif kızardı hafif yanma oldu şimdi baktım birazda hafif parlıyor ıslak gibi tabi ellemiyorum korkuyorum mikrop fln kapmasın diye drumu arayıp soracam bakiim hayırlısıyla bir bitse iyleşsek atlatsak allahım

benim yaklaşık 50 gün oldu. yeni aml olan arkadaşlara tavsiyem göbek deliğinizi kuru tutun.mantar oluşurmuş.benim karnımda öle pek düz değil. aml öncesi resimlerimi dr alacaktım ama unuttum
Sanırım karınlarımız öyle dümdüz olmayacak gerci benim yeni ama göbek altı bombeli az mı gerildi diye düşünmeye başladım önceki arkadaşlardanda bir çogu göbeklerinin kaldığından bahsetmiş üzüldüm ama yine de eskiye göre çok iyi acaba daha ne kadar karnımda taş pardon kaya varmış gibi dolaşacağım.benim izim mini karın germe olmasına rağmen çokkkk büyüükkk

X