Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kizlar nekadar sure sonra sizce dogru duzgun is yapabiliriz, benim 2 tane sinavim ve tezim var operasyondan 1 bucuk ay sonra, iyi olurmuyum ozamana kadar :110:

evet canm ödem yapmış olabilr sin bnde kaç gündür patlıcak gibiydim şimdi çok şükür biraz daha iyiyim ama bnmde dün tansiyonum düştü fenalaştım bugün daha iyiyim şükür ödem için kiraz sapı mısır püsküllü bana iyi geldi deneyebilirsin sen banyonun yaptınmı ben yapabilirmiyim ama korkuyorum yaa dikişlerin üstünde bantlar var ıslanacak dr çıkarma dd banyodan sonra dikiş yerlerini kurutuyummu napıyım banyo yapanlar yardım lütfen :-)
Drun izin verdiyse banyo yapabilirsin canim o bantlari sac kurutma makinasiyla kurut iyice uzaktan fazla sicak olmaqin havasi.. Gobek deligini de iyice kurula ve bactroban suuyordum ben gunde iki kez..

kızlar bişey daha sorucam drenlerin çıktığı tüylü bölge varya orda bnm ödem oluştu normalmi yani tüylü bölgemizde üstü normalden daha şiş geçicimidir sizde oldumu böyle birşey birde nolur sorularımı yanlış anlamayın saçma bulmayın sizden başka soracak kim varki lütfen cvp:cry:
Sis olmasi normal olabilir benimde oyleydi butun genital sismisti benim .. Ve hala sanki bombeli duruyor ben sevemedim bu halini ...

Kizlar nekadar sure sonra sizce dogru duzgun is yapabiliriz, benim 2 tane sinavim ve tezim var operasyondan 1 bucuk ay sonra, iyi olurmuyum ozamana kadar :110:
bence bir bucuk ay sonra sinavlarina girebilirsin canim ama tez nedir anlamadim :KK70:

kızlar bişey daha sorucam drenlerin çıktığı tüylü bölge varya orda bnm ödem oluştu normalmi yani tüylü bölgemizde üstü normalden daha şiş geçicimidir sizde oldumu böyle birşey birde nolur sorularımı yanlış anlamayın saçma bulmayın sizden başka soracak kim varki lütfen cvp:cry:
bende de böyle bir sorun var..özelden yazışabilirmiyiz

Drun izin verdiyse banyo yapabilirsin canim o bantlari sac kurutma makinasiyla kurut iyice uzaktan fazla sicak olmaqin havasi.. Gobek deligini de iyice kurula ve bactroban suuyordum ben gunde iki kez.. teşekkürler canm beni çok rahatlattın

Sis olmasi normal olabilir benimde oyleydi butun genital sismisti benim .. Ve hala sanki bombeli duruyor ben sevemedim bu halini ...

bence bir bucuk ay sonra sinavlarina girebilirsin canim ama tez nedir anlamadim :KK70:

Karnin nasil peki ödem var mi şimdiden dümdüz görünüyor mu. Gerçi seninki lipo+mini germeydi değil mi . yani çok bombeli değildi sanirim önceki hali. Mini germede de mi gerginlik hisssi çok oluyor öyle. Ya ben istediğim düzlük olmayacakta bu çektimlerim boşa gidecekmiş bide boşu boşuna kesi izim kalacakmiş gibi evhamlanip duruyorum. hepimizin sonucu hayal ettiği gibi olsun
Valla ben bu işten çok da bişey anlamadım.62 civarıydım bence bayağıda bi göbeğim vardı.doktor kontrolünde karnın iyi dedi sana mini yaparız dedi.ben tam olur sanıyordum.yarım doktor hesabı olmasın diye üstelemedim.şimdi göbegim hala bombeli göbeğimin son hali nasıl olur dedim 17 lik kız gibi olmaz derin yumuşamış ama dışarıdan düz olur dedi.valla ben de durum okadar vahimdiki beklentimde çok yüksek değildi.sanki çooookda düz olmayacakmış gibi geliyo.ama daha önce yaptıranlar zamanla düzeldiğini söylediği için süreci sakin sakin beklemeye karar verdim.en yakın zamanda spora başlıcam.insan doyumsuz mu oluyo ne 15 gün önce şu görüntünün yarısına bile razıyken şimdi niye düz değil diye üzülüyorum.gerçi çektiğimiz sıkıntıyı düşününce istemek hakkımız ama.neyse her şey hepimiz için güzel olur inşallah.

Bide ben daha en başinda ameliyat olmadan önce doktora sormuştum, o dediğin bölgeyi gösterip buralardaki kabariklar bombeler düzelecek mi diye. O bölgelerde ameliyatin içinde onariliyor düz olacak demişti. Şuan eskisinden bile bombeli durduğuna göre ödemdir diye umut ediyorum kızlar. 3gün sonra kontrole gittiğimde sorarim. Sizlerde gittiğinizde sorun ve aldiğiniz cevabi burda paylaşalim kizlar.

Ameliyatın kaçıncı günü
Bide ben daha en başinda ameliyat olmadan önce doktora sormuştum, o dediğin bölgeyi gösterip buralardaki kabariklar bombeler düzelecek mi diye. O bölgelerde ameliyatin içinde onariliyor düz olacak demişti. Şuan eskisinden bile bombeli durduğuna göre ödemdir diye umut ediyorum kızlar. 3gün sonra kontrole gittiğimde sorarim. Sizlerde gittiğinizde sorun ve aldiğiniz cevabi burda paylaşalim kizlar.

kızlar eşim sonbaharda ol diyordu aml. şimdi ikna oldu hemen randevu al gidelim diyor ama çoooookkk tırstım bişeyler söyleyin yardımm edin çok korktummm

Kızlar bugün nasilsiniz,evde tatil nasil gidiyor. Durumlarinizla ilgili gelişmeleri bi yazsaniz
@elmaliiisekerr , mercimekceku mercimekceku , C carena , G gulseray , C ChAneL81 , kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus , Jelesec Jelesec , enik enik , zuzu53 zuzu53 , ve takip ettiğim ,mesajlastiğim, ameliyati yeni ilan,ilk bir yil içerisinde olan herkes.
kızlar eşim sonbaharda ol diyordu aml. şimdi ikna oldu hemen randevu al gidelim diyor ama çoooookkk tırstım bişeyler söyleyin yardımm edin çok korktummm

hiç korkma canm zaten sen anlamıyo sun nasıl oldu bitti sadece amly sonra 2 veye 3 gün biraz sıkılıyosun piskolojikman bizler doğum yapmış kadınlarız şimdiden hayırlı olsun kararın

K kakulem sen nasılsın????ne diyosun dr u arayamıyorum senin daha çok yeni ama dayanılmayacak ağrılar olmuyordur herhalde. daha önce 2 sezeryanım var az çok biliyorum da ama

Kızlar bugün nasilsiniz,evde tatil nasil gidiyor. Durumlarinizla ilgili gelişmeleri bi yazsaniz
@elmaliiisekerr , mercimekceku mercimekceku , C carena , G gulseray , C ChAneL81 , kardanadammiolurmus kardanadammiolurmus , Jelesec Jelesec , enik enik , zuzu53 zuzu53 , ve takip ettiğim ,mesajlastiğim, ameliyati yeni ilan,ilk bir yil içerisinde olan herkes.
canm çok şükür bugün daha iyiyim bira var hala şişliğim ama daha dik durabilyorum yatıp kalkarken kendim artık hafif tutunarak kalkıp yatıyorum oturmak daha rahat geliyo bana tatlım dün banyosu yaptım kafamı hafif eğim saç şampuanlarımı kullandım vücudumu bebe şampuanı ile yıkadım çıktıktan sonra iyce kurulanıp fön ile dikiş yerlerini ve göbek deliğini kurut tum korseyi fln yıkayıp kurut tum karnımı gördüm çok şükür iyi biraz daha grrebilirmiydi acaba onuda soracağım dr bnde durumlar bu canm senden ne haber

Karar verdiysen bu kış aylarinda olman iyi olur. 6 aya kadar tam şekillendiğini düşünürsek bide korse işi. Çalışiyorsan bi çok işyerinde kışin izin rapor almak daha kolay oluyor. Durumunun karın germelik olduğunu düşünecek aşamaya geldiysen bunu çok sorun ediyorsun demektir. Hiç bir sporlada karın kasları geri birleşmiyormuş zaten. Cidddi bir ameliyat tabiki ama rahat ol sonucu düşün.

X