Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Karnim bugün çok gergin ve sert gibi 7. Günüm. Sık sık kalkiyor yürüyorum 1 dk. Kadar. Kizlar sizler nasilsiniz. Elimde yüzümde yok ama karnimda ödem var,ondan mi

arkadaşlar aml 3 3,5 saat sümüş çıktık amrliyattan süreci biraz daha ıendime grleyim mutlaka yazarımhoşçakalın
canm acil şifalar diliyorum inşallah hızlı bir iyleşme sürecin olsun sonucundan mutlu ol mutlu yaşa sağlıcakla Allah'a emanet olun

Karnim bugün çok gergin ve sert gibi 7. Günüm. Sık sık kalkiyor yürüyorum 1 dk. Kadar. Kizlar sizler nasilsiniz. Elimde yüzümde yok ama karnimda ödem var,ondan mi
evet canm ödem yapmış olabilr sin bnde kaç gündür patlıcak gibiydim şimdi çok şükür biraz daha iyiyim ama bnmde dün tansiyonum düştü fenalaştım bugün daha iyiyim şükür ödem için kiraz sapı mısır püsküllü bana iyi geldi deneyebilirsin sen banyonun yaptınmı ben yapabilirmiyim ama korkuyorum yaa dikişlerin üstünde bantlar var ıslanacak dr çıkarma dd banyodan sonra dikiş yerlerini kurutuyummu napıyım banyo yapanlar yardım lütfen

kızlar bişey daha sorucam drenlerin çıktığı tüylü bölge varya orda bnm ödem oluştu normalmi yani tüylü bölgemizde üstü normalden daha şiş geçicimidir sizde oldumu böyle birşey birde nolur sorularımı yanlış anlamayın saçma bulmayın sizden başka soracak kim varki lütfen cvp

Ben biraz önce doktordan geldim. Herşey iyi şükür gerginliği ben de sordum normal dedi.3 ay boyunca normal olduğunu söyledi.bende de çok halsizlik var. Dik yürüyorum bazen ağrıyo ama zaman işte lazım olan. çok korkmayın bu dikişler öyle kolay kolay acılmaz bı saatten sonra _10_gün oldu bana_ dedi günlük işlerime başlayabileceğimi söyledi.ben korkuyorum ve korkudan kendimi sıkınca rahat hareket edemiyorum.ama doktorum öyle deyince psikolojikmen rahatladım. Güzel günler çabuk gelir inşallah...

Ben de olmadı canım ama daha önce formda yazan arkadaşlardan intihap falan okumuştum önemli olabilir mutlaka doktorunabsor ihmal etme.sonra enfeksiyon falan olur allah korusun sağlık ihmale gelmiyor.

acil şifalar diliyorum arkadaşım inşallah cabuk geçer

Canim drenlerin yeni çiktiysa 2 gün beklemen gerekiyor epitelizasyonun oluşmasi için. Ben drenlerin çikmasindan 2gün geçmesine rağmen yinede kesimiz büyük neolur nolmaz yarim duş yaptim. Dünkü yazimdada anlatmiştim. Yani karnimi islatmadim. Benim dr. Yara yerine bant istemedi açik kalsin dedi.

Evet canim bendede öyle. Biraz kubbeli duruyor gibi. Canim sıkıldı. Ben zaten artik cilt görüntüme alişmiştim bombeliklerin dümdüz olmasini istiyordum. Umarim ödemdir ve düzelecektir. Daha önce aml.olan arkadaşlar ne diyorlar önce böyle olup sonra düzleşiyor mu bizimle deneyimlerinizi paylaşirsaniz seviniriz canlar.

Canim emboli riskini azaltmak için yataktan kalkmak sık sık yürümek gerekiyor
evet canm bnde öyle yapıyorum arada kalkıp evin içinde dolaşıyorum iyi oluyor ama çok fazla ayakta duramıyorum eğik yürüdüğüm için belim ağrıyor belime ağrı girdimi uzanıyorum birde sen nasıl oturuyorsun artık normal otırabilrmiyiz acaba

Kısa süreli oturuyorum.ağrili olmuyor. Genelde kanepede ayaklarimi sarkitmadan oturur yatar arasi oturuyorum. Uzun süre bacaklar sarkik oturursak bacaklarda ödem olabilir düşüncesindeyim. Yani sık sık pozisyon değiştirmek sürekli ayni yeri basinca maruz birakmamak lazim. Gerçi yürüyoruz bunun için .

aynen canm haklısın iyi olacaz Allâh ın izniyle

Karnin nasil peki ödem var mi şimdiden dümdüz görünüyor mu. Gerçi seninki lipo+mini germeydi değil mi . yani çok bombeli değildi sanirim önceki hali. Mini germede de mi gerginlik hisssi çok oluyor öyle. Ya ben istediğim düzlük olmayacakta bu çektimlerim boşa gidecekmiş bide boşu boşuna kesi izim kalacakmiş gibi evhamlanip duruyorum. hepimizin sonucu hayal ettiği gibi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…