Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Çok teşekkürler kızlar ameliyattan hiç korkmuyorum ama iyileşme süreci korkutuyor beni bakalım..önümde bana ait olmayan bir fazlalık var onunla daha da mutsuzum Hakkı'mızda hayırlısı

Canim 1 haftalik iznini 2 haftaya cikar cunku benim yarin 1 hafta olucak isim coook rahat olmasina ragmen gitmem mumkun degil

Benim durumun ise digerleriyle ayni cok guzel anlatmisĺar hala egık yuruyorum hissettikce arada azda olsa agrim oluyor ama agri kesiciler hallediyorlar ameliyatindan azgecme evet cok kolay bi aml. Degil ama sonucuna deger

Bide bugun hapsirdim sandimki gobek deligim yer degisti o neydi yahu
yaa canm hiç sorma bnmde böle bir elim ayamda boşalıyo tansiyon düştü korktum yaa hapşirmamak için burnumû sıkıyorum kopacak su elimin altında gıcık hala arada aniden geliyo ya bizden öncekiler biraz anlatsa da bizde paylar çıkarsak kendimize gerçekten insan hiç iyleşmicekmiş gibi geliyo

Canim bende bir haftalikken hapsirma baslamisti nezle gibi olmustum ama allaha sukur bisey olmadi olmazda dikisler saglam korkmayin evet ani bir aci oluyor o gobekte ama hepsi gececek
Ameliyatta baya kan kaybediyoruz sanirim bende tansiyon sorunu olmadi sizde lutfen dikkat edin kendinize bol meyve vitamin protein tuketin ..

Bide bugun hapsirdim sandimki gobek deligim yer degisti o neydi yahu
amann haa dikkat et hapşırma burnunu sık hmn cnm bnm korkunç bir olay gıcık ve hapşırık allahım yardım etsin hepimize alıcam sinirden ben biraz hareketli insanım birişler yapamamak hızlı iyleşmemek benm piskljm bozdu heralde cnm

Yeni aml olanlara gecmis olsun arkadaslar.10 haftaya girdim ilk on gun niye oldum keske olmasaydim diyordum simdi ise iyiki olmusum diyorum.bir aydan sonra bayagi bi normale donuceksiniz

Yeni aml olanlara gecmis olsun arkadaslar.10 haftaya girdim ilk on gun niye oldum keske olmasaydim diyordum simdi ise iyiki olmusum diyorum.bir aydan sonra bayagi bi normale donuceksiniz
inşallah arkadaşım bende iyiki olmuşum diyim biran önce inşallah

bende öksürmemek için kuru kayısı yiyordum iyi geliyordu. hapşırırken öne eğilip karnımı tutuyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…