Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ay alemsin valla neşelendirdin. Allahta senin yüzünü hep güldürsün. Ben estetik olduğumu unttum lohusa yada bypasli gibiyim şuan valla. Bu arada aml. Planlamadan önceydi ağustos ayi için tatil rezervasyonu yaptirmiştim. Yol da 5-6 saat sürüyor. 6-7 aylik ameliyatli olacam ozaman gidebilrim değilmi kizlar. Az önce aklima geldide. Bikini mikini derken yani
Tabiki gidersin hatta daha erken bile gidersin istedigin yerlere ben 10 gunlukken ucaga bindim tek basima uc saatlik ucus yaptim... Hic zorluk cekmedim

Tabiki gidersin hatta daha erken bile gidersin istedigin yerlere ben 10 gunlukken ucaga bindim tek basima uc saatlik ucus yaptim... Hic zorluk cekmedim
10 günlükken mi. Ay çok güzel bir haber. Ben sanki aylarca böyle iki büklüm kalacakmişim gibi geldide. Gerçi dr. Şimdiden normal yürüyrbilisin diyorda vücut zaten buna izin vermiyorki. Gergin ve ağrili. Ay nir an önce sizler gibi iyileşmek istiyorum. Allahim hepimize şifa ver

Ay alemsin valla neşelendirdin. Allahta senin yüzünü hep güldürsün. Ben estetik olduğumu unttum lohusa yada bypasli gibiyim şuan valla. Bu arada aml. Planlamadan önceydi ağustos ayi için tatil rezervasyonu yaptirmiştim. Yol da 5-6 saat sürüyor. 6-7 aylik ameliyatli olacam ozaman gidebilrim değilmi kizlar. Az önce aklima geldide. Bikini mikini derken yani
Cok gecmis olsun. Bitti gitti iste. Darisi bizim basiniza insalah

Canim iyiyim. Halsizliğimde azaldi. Tek sikintim derin öksürük geliyor boğaz gıciği değil yani. Gicik kolay. Ama derin öksúrük geldiğinde karnim patlayacak gibi ağriyor
canm dr la konuşsan yarın öksürük için acaba bişeyler verirmi bilemiyorum ama ben yinede bir sor derim bnde ara ara gıcık oluyo hemn suya saldırıyorum

Kızlar bnde ki şişlik ödem için gündüz dr mla görüştüm bana ananas bol ye dd bol su iç dd varmı başka fikir nerdesiniz canlar :KK68::KK66::KK19:
Ben aktardan bitki karışımı almıştım. Kiraz sapı,mısırpüskülü,bir tane daha birşey vardı unuttum :KK51: oda ödem attırıyor :KK66:
Ananas yemekten gına gelmişti valla :KK53:
Tuvalet düzeninin iyi olmasına dikkat et,kabız olma. Sabahları birkaç tane kayısı,aç karnına.. Üzerine ılık su iç ve evde yürüyüş yap. Sonra kahvaltını yap :KK66:
Birde aç karnına limonlu suda iyi geliyormuş galiba.

Ben aktardan bitki karışımı almıştım. Kiraz sapı,mısırpüskülü,bir tane daha birşey vardı unuttum :KK51: oda ödem attırıyor :KK66:
Ananas yemekten gına gelmişti valla :KK53:
Tuvalet düzeninin iyi olmasına dikkat et,kabız olma. Sabahları birkaç tane kayısı,aç karnına.. Üzerine ılık su iç ve evde yürüyüş yap. Sonra kahvaltını yap :KK66:
Birde aç karnına limonlu suda iyi geliyormuş galiba.
teşekkür ederim tatlım limonlu suyu bu ara içmem de bitki karışım iyi olur yarın aldırayım sağol canm

teşekkür ederim tatlım limonlu suyu bu ara içmem de bitki karışım iyi olur yarın aldırayım sağol canm
Limonlu su tansiyonu düşürür zaten dikkat et. Belek'i tansiyonun normalde benim gibi düşükse :KK66:
Ben içine biraz taş tuzu ekliyorum öyle içiyorum :KK66:
Aktardan sorarsın,onlar veriyorlar. Ameliyat sonrası ödem atıcı dersen yardımcı oluyorlar :KK66:
Rica ederim :KK66:

Kizlar öksürük olmaya başladi. Boğazimdan az bi sivi çikmaya çalişiyo. Ama derin bi nefes-öksürük refleksini yapamiyorum. Karnima çok ağri oluyor diye durduruyorum. Bu defada boğazimdaki o tükrük gibi salgi durmadan o refleksi uyariyor,nefeste zorlaniyorum. Sizlerde oldumu bu mu çabuk geçer mi. Daha da artarsa mahvolurum. Tüm dikişler patlar valla
Benim ameliyat sonrası başladı
1 hafta öncesine kadar hastaydım geçsin diye kullanmadığım ilaç kalmadı
Ama ameliyat sonrası balgamlı öksürük geliyordu ve Ağrı'sı fenaydı
Neyseki hastanedeydım
Ercan bey şadolsun 1 gün fazladan yatırdı öksürük için buhar balgam inceltildi vs. İlaçlar verdi
Rahatlama oluştu yinede 3-4 gün devam etti

X