Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Vee son gun... sabah 7.30 da hastanede olacagim kismetse saat 10 gibi aml. Girmis olurum cikinca ve kendime gelince yazarim kizlar dua edin hepiniz opuldunuz
Allah yardımcın olsun güzel haberlerinle yaz inşallah.. .
Bende şimdi konturolden gedim çabuk geçiryor süreç rabbim yardımcın olsun .güzel haberlerini bekiyorum...

. Ben atlattım sende sağ salim atlatırsın inşallah

6 saat 55 dakika süren bir ameliyattan çıktım arkadaşlar bana bele liposaksın göğüs protez karın germe hepsi beraber yapıldı hepsi bir anda oldugu için sanırım ben ilk iki gün serumlarla pek anlamadım ama bügün Agrı ve tıtreme var vücudumda kolay değilmiş o kadar iki kez sezaryen oldum sezaryen den zormuş göğüs Ağrı'm hiç olmadı ama bel ve karın germe zorluyor İnşallah çektiğimiz sıkıntıya değer herkeze geçmiş olsun

Kizlar hastanedeyim damar yolum acildi kan alindi teste gitti simdilik beklemekteyim hepinizi optum

Şimdiden gecmiş olsun diyelim o zaman
Güzel haberlerle aramızda olursunuz inşallah ..

Sizede geçmiş olsun

Benim doktorum gögüsü beni zorlayacağı için uygun görmedi karın için kollara ihtiyacın var gögüs olunca kolu kullanamazsın dedi o yüzden mi zorlandın acaba.benim hafif sızı dışında şikayetim olmadı.

Gecmis olsun en zorunu atlattiniz benim meme daha agriliydi kaslar kesildigi icin karinda hic aci hissetmedim ..

geçmiş olsun ,gelişmeleriamelyat sonrası sürecini yazarsan iyi olur. bende yarın ameliyat olacam. ameliyat sonrası deneyimlere de ihtiyacımız var.

Sakın ol tatlım herşey güzel olacak

Kızlar foto yükledim şimdiki halim aml olanlar takip edebilir mi sonrası örneklerini görmem için 1 şubat ta aml var karın germe ve lipo

elmalışeker çıktın mı ameliyattan, hadi bişeyler yaz. meraklandık burda. iyisindir inşallah

kızlarr,nerdesiniz. sabah olur mu bugün. sabah 8 de ameliyata girecem. allahım başıma ne iş açtım ben. korkudan ölecem kaç gündür.

Ya korkma bak mercimekceku bana telden resim attı o kadar mutlu wuuu demi yazmış sabah oldu düşün ameliyatını üstelik bacak lipoda var karınla beraber, sende atlatacaksın biraz rahatla gergin girme ameliyatına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…