Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kızlarrrrr bana dua lütfen yarın bende amly korkuyorummmm :KK17::KK17::KK17:
korkma canım ya. girdik bir kere bu yola. en önemli kısmı atladık bir kere karar verdik. yolun çok az kısmı kaldı. inşallah herşey yolunda gider. sonra gelsin istediğin pantolonlar,bluzlar ,elbiseler. önüne çanta koymadan gerine gerine oturmalar. .. uyuyacaz -uyanacaz sadece bunu düşünelim. heyecanını,korkunu çok iyi anlyorum canım,salı günü de sıra bende. kendini yalnız hissetme diye yazıyorum. eşim ve ailem ne gerek vardı,bunu için ameliyat mı olunur diyorlar,onlarla da korkumu paylaşamıyorum şuan.

Hayirlisi ile olur biter,kurtulursun,insallah istedigin Karina sahip olursun Canim,Allah yardimcin Olsun insallah,Korkma Canim ,guzelim göbüsün olacak :)
çok teşekkür ederim duaların için canm allah seninde en kısa zaman da dileğini gerçekleştirsin rabbim inşallah senin için kalben duacıyım canm

:KK43:
korkma canım ya. girdik bir kere bu yola. en önemli kısmı atladık bir kere karar verdik. yolun çok az kısmı kaldı. inşallah herşey yolunda gider. sonra gelsin istediğin pantolonlar,bluzlar ,elbiseler. önüne çanta koymadan gerine gerine oturmalar. .. uyuyacaz -uyanacaz sadece bunu düşünelim. heyecanını,korkunu çok iyi anlyorum canım,salı günü de sıra bende. kendini yalnız hissetme diye yazıyorum. eşim ve ailem ne gerek vardı,bunu için ameliyat mı olunur diyorlar,onlarla da korkumu paylaşamıyorum şuan.
canm inan tlfonu elimden bırakmak istemiyorum çünki burası ve burdaki sağolsun arkadaşlar dan aldığım haz ile kendimi teslim ettim bu yola benm kimse bilmiyo çevremde en samimi arkadaşlarıma bile söylemedim kararımı etkilemesine diye bnm anne baba da yok eşim çocuklar kızım evde kardeşleriyle ilgilenecek eşimde bnmde refakat edecek allah sonumuzu hayırlı etsin seninde salı günümüş amly allahım inşallah sağsağlim kurtulup sana da dua edeyim arkadaşım yok burayı bulmasaydım mümkün diil caymıştım ben:KK43:

canm yaaa ben sana uzun bir msj yazdım ama nereye gittiki tekrar teşekkür ederim duaların için allahım senide biran önce başarılı bir amly ardından çok mutlu olacağın sonuca ulaştırsın

Kizlar hastanedeyim damar yolum acildi kan alindi teste gitti simdilik beklemekteyim hepinizi optum
Birazdan anesteziste gelecek :) ardindan dr gelip cizim yapacak ve foto cekecek .. Ben nasil uzgun ve yanlizdim o gun :KK43: ne esimle ne cocuklarimla konusabilmistim interneti baglayamamistim :KK42:
Bir an hatiralar gozumde canlandi ..
Dualarim seninle canim benim ameliyat 2 bucuk saat surmustu..
Guzel uyu guzel uyan :KK19:

arkadaşlar hastanedeyim kan alındı anestezi dr muayene etti şimdi kantinde oturuyorım eşimle eşim çok gergin evde iyiydik arabaya bindiğimizden beri taki şu ana kadar benide gerdi ağladım sinirden yaa şimdi bekliyoruz oda boşalıp odaya çıkacaz :mad::mad::mad::KK61:saat 3 gibiymiş aml artık allahın izniyle sağsağlim çıkayımda yazarım inşallah :KK17::KK17::KK17:

arkadaşlar hastanedeyim kan alındı anestezi dr muayene etti şimdi kantinde oturuyorım eşimle eşim çok gergin evde iyiydik arabaya bindiğimizden beri taki şu ana kadar benide gerdi ağladım sinirden yaa şimdi bekliyoruz oda boşalıp odaya çıkacaz :mad::mad::mad::KK61:saat 3 gibiymiş aml artık allahın izniyle sağsağlim çıkayımda yazarım inşallah :KK17::KK17::KK17:
Canim korkma hersey guzel olacak icin rahat olsun allahin izniyle sagsaglip atlatirsin insallah canim

Kizlar hastanedeyim damar yolum acildi kan alindi teste gitti simdilik beklemekteyim hepinizi optum

dualarımız seninle sağlıkla atlat inş en rahatı sensin içimizde yahu tık heyecan olmadı sende:-)

canımm korkma bugün arkandan geliyorumm yalnız değilsinnn :KK17::KK17:
:KK17:

arada denk geliyorum yazına, heyecanına, korkuna ay senide bir sokaydık ameliyathaneye :-)

korkma herşey güzel olucak :21:

Canim herşey gönlünce olsun. Bugünün çabuk geçmesini dilerim senin için

Vee son gun... sabah 7.30 da hastanede olacagim kismetse saat 10 gibi aml. Girmis olurum :KK76::KK76:cikinca ve kendime gelince yazarim kizlar dua edin hepiniz opuldunuz :KK200:
Allah yardımcın olsun güzel haberlerinle yaz inşallah.. .
Bende şimdi konturolden gedim çabuk geçiryor süreç rabbim yardımcın olsun .güzel haberlerini bekiyorum...

X