Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sende herşeyinde muhteşem canımcım maşşallah hep beğendiğim hatunlar listesindesin:KK74:

Jelesec canım cok teşekkür ederim :)) bende seni cok beğeniyor ve seviyorum :)

Gördüm canım yorum da yaptım göbek deliğin çok hoş karnında ben memelerine bayılıyorum senin:KK24:

Geçmiş olsun @cicek5

Sende herşeyinde muhteşem canımcım maşşallah hep beğendiğim hatunlar listesindesin:KK74:

Gördüm canım yorum da yaptım göbek deliğin çok hoş karnında ben memelerine bayılıyorum senin:KK24:

Geçmiş olsun @cicek5

@elmaliiisekerr hadi canim hayirlisiyla olda gerisi kolay, ameliyat öncesi heyecan kötü, ameliyat sonrasida sabretmek kötü :) bu ara fark ettim seni izlemeye almamisim izlemeye aldim ameliyat öncesi motivasyon olur belki :KK66:

@elmaliiisekerr hadi canim hayirlisiyla olda gerisi kolay, ameliyat öncesi heyecan kötü, ameliyat sonrasida sabretmek kötü :) bu ara fark ettim seni izlemeye almamisim izlemeye aldim ameliyat öncesi motivasyon olur belki :KK66:
çok teşekkür ederim canm inşallah sizler gibi bende kurtulup mutlu olurum allah hiç birimizi pişman etmesin

kizlar iyi aksamlar bir sey sorucam size bugün ameliyat olali tam 4 hafta oldu..göbek deligi sizdede kahverengi kirmizi gibimiydi ici ne zaman geciyor o ve karin deligiyle dikis arasindaki orta yer yani alt göbek sizdede baya bir sertmiydi ayaga falan kalkinca sanki icinizdede korsa gibi bir sey varmis hissi oluyormuydu geciyormu o bana lütfen yazarmisiniz merak ediyorum cok panik oluyorum böyle....

kizlar iyi aksamlar bir sey sorucam size bugün ameliyat olali tam 4 hafta oldu..göbek deligi sizdede kahverengi kirmizi gibimiydi ici ne zaman geciyor o ve karin deligiyle dikis arasindaki orta yer yani alt göbek sizdede baya bir sertmiydi ayaga falan kalkinca sanki icinizdede korsa gibi bir sey varmis hissi oluyormuydu geciyormu o bana lütfen yazarmisiniz merak ediyorum cok panik oluyorum böyle....
Tatlım artık bir aylık oldun resim eklersen çok daha iyi yorumlayabiliriz

canim resim nasil eklendigini bilsem ekliycemde bir cok kez denedim beceremedim....bu sertlik hissi dedigim sendede olmusmuydu

bugün benimde tam 1 ay oldu. benimde göbek deliğimin etrafı kırmızı içi yara gibi kahverengi. dr kuru tut göbek deliğini dedi.göbek deliği ile dikiş arası sert ama ilk zamanlardaki kadar değil. benim şikayetim hala dikişlerimin alt kısmı içerde ama üst kısmı şişko gibi dısarda.ödemden mi yoksa öle mi kalacak bilemiyorum. senin de oylemi okyanusgibi

X